Telefony komórkowe

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

hm?

pustelnik
4
8%
maniak
7
14%
zwykły użytkownik
31
63%
symbian
7
14%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Oj Ocaj... Ocaj... Rozwiązanie jest proste jeżeli chcesz załadować za 20 zł. Znajdź punkt, gdzie karty masz drukowane przez terminal i tam możesz sobie wybrać Twą Ulubioną Kwotę
Uuuu... a to my coś takiego mamy? _^_
Gveir pisze:Kolejny odcinek serialu "Jaco zagubiony w czasoprzestrzeni" XD
tym razem biję się w pierś XD Ale i tak pewnie nie znajdę czegoś takiego w Klb... No i kupon za mniej niż 25 może nie przedłużać ważności konta :P
Cierń pisze:Ocaj bracie!
^^
Gveir pisze:Dodam że robię to w chwilach odosobnienia, kiedy mam ochotę posłuchać czegoś bardzo poniżej poziomu
Włącz radio :lol:

Mój fon chyba jednak pójdzie pod młotek, bo zaczyna się sam wyłączać, gdy ktoś dzwoni, a ponowne uruchomienie go za pomocą długopisu trwa średnio 3 minuty :/
W moim C65 zepsuła się tylko klapka od baterii - po prostu przestała trzymać.
Btw. To chyba wszystkie Simensy mają coś z klapką. W moim starym C35i też się klapka połamała, kumpel, co to miał takiego samego również ją stracił, to samo Sogetsu _^_
Cierń pisze:Ale się trzyma!
Tobie też odleci klapka :lol:
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

To, że kocham gadżety wszelkiego rodzaju to już chyba niektórzy zauważyli, ale akurat komórki mnie nie ciągną. Mam zwykłego SE W810i. Ale mniejsza o mój telefon. Zobaczcie to: O2 Cocoon To jest dopiero cudo! jest w nim sex, jest sztuka, technologia...

byw. też nie lubie wnerwiające dzwonki. Swoje i innych także. Dziewne jest natomiast zjawisko, że kiedy ustawie ulubiony utwór (mp3) na dzwonek, to po tygodniu przestaje już lubić ten utwór w ogóle ... (zazwyczaj dzwonią w sprawie roboty)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Schrödinger pisze:Ale mniejsza o mój telefon. Zobaczcie to: O2 Cocoon To jest dopiero cudo! jest w nim sex, jest sztuka, technologia..
O w mordę O_o Telefonów z klapką nie cierpię jak morowej zarazy, ale ten jest wspaniały... Zwłaszcza linia obudowy po rozłożeniu. Świetny zegarek do tego. Cudo designu.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

O wow. Tez nie cierpię telefonów z klapką, ale dla tego bym zrobiła wyjątek *_*
Ja mam Nokię. Od zawsze. Jestem Fangirl Nokii i imo wszystko inne co się u nas pojawia to g. O. Bo tak. Bo są wytrzymałe, ładne i trwałe.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Schrödinger pisze:Zobaczcie to: O2 Cocoon
Niezłe...brakuje jeszcze w środku samooczyszczającej się prezerwatywy wielokrotnego użytku i mimi-zestawu do konstruowania bomby.
Ja mam Nokię. Od zawsze. Jestem Fangirl Nokii
A czy to prawda, że kasujesz smsy nie wnoszące nic do tematu? :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Grzybek Z Octu pisze:A czy to prawda, że kasujesz smsy nie wnoszące nic do tematu? :>
Jak mi się wydaje, zazwyczaj sms'y wnoszą coś do tematu. Bo płaci się za to :P
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Od poniedziałku mam nowy telefon xD Sony Ericsson w200i i mi się baaardzo podoba ^^ W ładnym kolorku - czarny z dodatkami pomarańczu, a do tego telefon walkman z ponad 100 MB miejsca na mp3 np. xD Aaaa jak mi tego wcześniej brakowało w siemensie (którego się wreszcie pozbyłam yeaaaah xD) : P Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze : D I mam nadzieję, ze tak będzie do końca umowy :P Noooo, więc jestem zachwycona ^^ Ajaj : D Tylko kabel USB, który dostałam z telefonem śmierdzi tak jakoś ohydnie... Fuuuuuj : P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
CePeN

Post autor: CePeN »

Schrödinger pisze:Jak mi się wydaje, zazwyczaj sms'y wnoszą coś do tematu. Bo płaci się za to :P
Zdziwiłbyś się. Ostatnio otrzymałem sms-y od osoby której nie znałem, nie znał nikt z moich znajomych a się okazało, że sobie wystukała mój numer tak sobie bo nie miała z kim pisać o.O.
Eiko pisze:a do tego telefon walkman z ponad 100 MB
Ja chciałem mojego SE k750i sflaschować na W800i ale za dużo z tym roboty. Eiko tylko 100 MB. lepiej kup sobie kartę 1GB (ceny nie są aż takie duże)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ja przede wszystkim korzystam z jednej funkcji komórki - zegara. Pozostałych używam sporadycznie. No i czasami ściągam sobie nową tapetę z Leninem, jak mi się już stara znudzi.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ja dość długo byłem pustelnikiem, bo denerwowała mnie matka ciągle do mnie dzwoniąc. Pozbyłem się telefonu wtedy i narazka. Ale szef mi podarował ostatnio Nokię 6200 a że z rodzicami już nie mieszkam to ją przygarnąłem. Ale matka mnie i tak męczy smsami ; / , chociaż częstotliwość zamartwiania się o syna zmalała :576: .
CePeN

Post autor: CePeN »

Nienormalny_PS2 pisze:Ale matka mnie i tak męczy smsami ; / , chociaż częstotliwość zamartwiania się o syna zmalała :576:
Masz troskliwą matkę, moja rodzina nawet sms-a nie raczyła napisać jak siedziałem w norwegii, chyba że sam zadzwoniłem to raczyli pogadać.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Moi są za starzy na coś takiego jak komórki.. a przynajmniej tak twierdzą :> Ostatnio matkę nauczyłem kompa wyłączać: "jakby co, to powyciągaj tą i tą wtyczkę z kontaktu" :lol:
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

CePeN pisze:Masz troskliwą matkę, moja rodzina nawet sms-a nie raczyła napisać jak siedziałem w norwegii, chyba że sam zadzwoniłem to raczyli pogadać.
Wiem o co Ci chodzi, ale zbyt dużo troski też nie jest zdrowe. Jak gdzieś wychodzilem to musiałem zdać raport i wymienić osoby zamiszane w nadchodzące spotkanie.
Troska jest ok, ale jak się z nią przesadza to jest naprawdę męcząca. I tak, siedząc teraz za granicą ludki mi tutaj prawią, że spotkaliby się z rodziną, że dawno nie gadali. A ja odwrotnie, cieszę się, że narazie się oderwałem. I mówią, że niedługo zacznę tęsknić, bla bla. Ale tak samo mówiono, że głupi wiek mija i kłótnie ustają, a tak się jakoś nie stało. Chodźmy kiedys na piwo o tym pogadać, bo ledwo co wpadłem a już off topa jadę, zaraz mnie tu jakiś m(i)odzio złapie XD
CePeN

Post autor: CePeN »

Nienormalny_PS2 pisze:Chodźmy kiedys na piwo o tym pogadać, bo ledwo co wpadłem a już off topa jadę, zaraz mnie tu jakiś m(i)odzio złapie XD
Propozycja brzmi ciekawie, ale wątpię abyś mieszkał blisko krakowa.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

CePeN pisze:Propozycja brzmi ciekawie, ale wątpię abyś mieszkał blisko krakowa.
Często mówię, "dla chcącego nic trudnego". Wierz mi, że dla mnie to nie jest większy problem, bardziej kwestia czasu. I tak kiedyś planuję odwiedzić trochę osób stąd :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”