Sklep internetowy

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:ponad dwa tygodnie
Lol. Ja z lenistwa kiedyś u nich zamawiałam (bo nie chciało mi sie do stacji metra Centrum jechać) i do mnie w 3 dni dochodziło. No, ale Warszawa... :P
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nemesis pisze:No, ale Warszawa... :P
Cóż, nie powinienem narzekać - jak się mieszka na końcu świata, to nic nie powinno być dziwne :D. I się w sumie bać zaczynam, bo mam zamiar zamówić teraz u nich wszystkie wydane tomy Full Metal Alchemist (jak trzeci wyjdzie) i tak se myśle, że pewno we wrześniu dojdą, crap :sad:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

JPF się przenosi i moga byc z tym problemy.
http://www.jpf.com.pl/ newsy.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No fakt, miesiąc opóźnienia :sad:. Ale, ale - teraz pokazali klasę: dali dodruk Evangeliona :shock: ! Teraz to już nawet przenosiny mnie nie powstrzymają, nabywam wszystkie jak leci - a niech nawet we wrześniu dojdą, ale to w końcu Eva :D. A i należałoby z deka ponarzekać na sklep wysyłkowy IDG, tych od Kina Domowego, itp. Zaprenumerowałem u nich Ghost in the Shell: SAC i podobno mają wysyłać prenumertorom tego samego dnia, kiedy jest premiera - a tu figa. Półtora tygodnia czekania to normalka. I z tego co słyszałem nie tylko z tym udaje im się tak robić. Ale mają duży plus - niektórych filmów nie da się nigdzie trafić, jak u nich, a i ceny mają znośne.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Zaprenumerowałem u nich Ghost in the Shell: SAC i podobno mają wysyłać prenumertorom tego samego dnia, kiedy jest premiera - a tu figa. Półtora tygodnia czekania to normalka. I z tego co słyszałem nie tylko z tym udaje im się tak robić. Ale mają duży plus - niektórych filmów nie da się nigdzie trafić, jak u nich, a i ceny mają znośne.
hmm..do mnie dochodzi dosc szybko,tzn widnieje data wyslania w dniu premiery (lub dzien po) i idzie tak jak list polecony,wiec jest te kilka dni (ale nie poltora tygodnia) :)
Boni pisze:Co innego Allegro, wszyscy profesjonalni
XD


btw.co do jpf..w zapowiedziach na marzec widnieje wydanie Angel Sanctuary 1..czy ktos wie,czy miało to w ogole miejsce?? (nigdzie nie moge znalezc tego tomu..wiec chyba go w ogole nie wydali)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie miało. JPF zapowiadał tez MKR dośc dawno temu i nawet kupił prawa...Na tym się skończyło.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:hmm..do mnie dochodzi dosc szybko,tzn widnieje data wyslania w dniu premiery (lub dzien po) i idzie tak jak list polecony,wiec jest te kilka dni (ale nie poltora tygodnia) :)
Tak, a szczególnie doprowadza to do szału, jak okazuje się że wszysycy zainteresowani tematem znajomi już poszli do kiosku i nabyli. Datę też mam ok, ale tutaj to już wątpię - wiem że mieszkam w miejscu gdzie na noc zwijają asfalt, a ptaki lataja do góry nogami bo nawet kakać nie warto, ale to już lekka przesada. Tym bardziej, że inne zamówienia wysyłane np. z Krakowa dochodzą w 3 dni. Ale IDG znane jest podobno z takich numerów. Do tej pory ze znanych sklepów wysyłkowych tylko Ultima i CD - Projekt były punktulane. A ci drudzy nawet potrafili przeprosić za dzień opóźnienia. Nie ma to jak pre - order dostarczony w dniu premiery :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Ja mam pytanie (offtop do waszego tematu :lol:) Gdzie jeszcze mozna zakupic FFVII i FFVIII na PC??? Niestety sklepy z ktorych korzystam nie posiadaja juz w/w toweru (m.in. Ultima :P).
Qrka chyba mnie pogielo, bo zamierzam znowu kupic FF8 dla plyty instalacyjnej :P
EDIT:Jednak kupie, bo Sephiria by mnie powiesila gdybym sciagnal ja sobie z netu :lol:
Wiec prosze o pomoc! To sprawa zycia i smierci! (mojej :lol:)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Sephiria nie musi się dowiedzieć.. nie no, żartuje - nie będę Cię do piractwa namawiał ^^
Gamertag: Szalony Szkot
KaiserX

Post autor: KaiserX »

Kimahri pisze:
KaiserX pisze:a jesli czekales 2 dni to pewnie zamawiales kurierem :P
No przeciez nie lisen poleconym, kurierem placisz o grosze mniej a masz o wiele szybciej.
]
www.3kropki.pl

zamowilem wczoraj o 8 a bede mial juz dzisiaj okolo 11.00 :/
wiec ja nie czekam 2 dni :evilbat:
moim zdaniem www.3kropki.pl to najlepszy sklep ;)

P.S. ale sie wszyscy rzucili na moj topic :evilbat:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lol. Przeglądałam ten sklep i większość tytułów ma: brak towaru. Jednak wole podjechać do Saturna :]
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Zgadzam sie z Nemesis (ugh uzywam new nick :P) Faktycznie wiekszosc dobrego towaru ma przypis "Brak..." Chociaz tutaj mieli "FFVIII" na PC, ale rowniez oznaczony logiem "Brak Towaru" :lol: Ten sklep rowniez zaliczam jako D.N.O.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Polecam jesczze merlin i Vivid, kazdy i film i prawie kazda plyte od nich mam ^^

Np.
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/404425
20 zl za taka plyte -_-' nie wiem czy to pomylka czy cos innego ,ale jak bym byl wielkiem piratem itd. to bym kupil ^^
Dla porowania
http://www.vivid.pl/php/plyta_my.php3?pp=1&nr=13084118 - taka cena jest w kazdym sklepie.

2 sklepy maja naprawde baaaardzo dobre oferty.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Polecam jesczze merlin
Prawda - Merlin jest dobry - przysłali Advent Children jak trza i w czasie, nawet taniej niż gdzie indziej.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

chciałbym polecić księgarnię Lideria. zakupiłem sobie tu podręcznik do japońskiego. paczka przyszła po ok dniach roboczych. ciekawym bajerem jest link, który wysyłają na maile, pod którym można sprawdzić aktualny stan zamówienia - co do minuty podają tam czas odbioru z magazynu, pakowania, sortowania, nadania kurierowi, itp łącznie z dokładną godziną odebrania przesyłki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”