Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

PS3 slim (jeśli to ta XD) wygląda naprawdę uroczo i w porównaniu do wersji pierwszej, nie kojarzy mi się z chlebakiem ^^
http://www.jp.playstation.com/ps3/new/
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Na takie cuś bym się pokusił:
http://www.gameswire.net/screenshots/sc ... 27392.html
http://i35.tinypic.com/2wpi234.jpg

Zwykły slim wydaje mi się jakiś taki...
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

Potrzebuję pomocy z PSP i nie wiedziałem gdzie to napisać, więc wybrałem ten temat, mam nadzieję, że nikogo tym nie rozzłościłem :razz: .
Mój problem polega na tym, że:
Posiadam PSP i routera, chciałbym grać w Dissidię z innymi ludzmi poprzez bezprzewodowy internet, ale się nie da. Na internet na PSP mogę wchodzić, ale w w grze to on nie działą. Ma ktoś jakieś wskazówki?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Formalnie z innymi graczami łączysz się w Dissidii przez ad hoc (single hop) także nie pograsz sobie z kimś, kto nie jest w bezpośrednim zasięgu. Są jednak różne programy, które umożliwiają grę online ze wszystkimi, np. ad hoc party, wymaga to jednak posiadania ps3; instalujesz ad hoc party na ps3, a potem psp łączysz z ps3 (przez wifi) i potem program Ciebie powinien sam poinstruować co i jak...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kurczaki. Niech mi (blondynce) ktoś dokładnie co i gdzie mam kupić, żeby gry z Ps2 wyglądały względnie dobrze na hdtv D: Bo na PS3 nie chce mi sie grac, a mam GoW etc. do przejscia D:

Obrazek
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Podstawa - kup kabelek COMPONENT (nie mylić z kompozytowym) i grając w gry z ps2 nie używaj hdmi,tylko tego właśnie kabla. Jakość wzrośnie drastycznie.
Pamiętaj,że część gier nie jest w pełni kompatybilna-w tym też God of War wymieniony przez Ciebie wczesniej. Pamiętaj o przelaczaniu na tryb 4:3 w przypadku gier,które nie obsługują progressive scan.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Sarenko, powinieneś jeszcze dodać, że mogą być pewne problemy ze skalowaniem obrazu, czyli pewne czarne paski u góry, lub na dole, lub z lewa, lub z prawa :). Najczęściej paski są z prawej strony i z dołu. Efekt jest taki, jakby obraz był nie do końca centralnie. Mam ten efekt zarówno na PS2, jak i na Wii (tutaj jednak pasek mały i tylko z prawej strony). Nie ulega natomiast dyskusji fakt, że obraz się ewidentnie poprawia, co nie oznacza, że jest w HD, bo to nadal zaledwie 480 linii w przypadku PS2 i nieco brakuje nawet do 720, które jest potrzebne, by obraz mógł zostać uznany za HD.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dobra, pieprzyc GoW, ale Persony i FFXII D: czy w jakimś mediamarkt czy saturnie dostanę takowy? D: kablem hd nie wiem czy sie da podłączyc, nawet nie próbowałam.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Czy w marketach rtv dostaniesz, to nie wiem, ale na Allegro jest tego trochę.
http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... +component

Tylko pamiętaj, że musi być pięć wtyczek RCA, bo z trzema, to zwykły kompozyt.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

http://lowcygier.pl/promocje/wyprzedaz-japonskich-gier/

Polecam się zapoznać z listą gier w promocyjnych cenach, właśnie wyprztykałem się z kasy do końca miesiąca, tyle tego nawpadało. Niektóre ceny naprawdę powalają, jak ktoś ma na dodatek vitę i/albo psp to już w ogóle jest w czym wybierać. Trails in the sky w śmiesznej cenie (naprawdę zacny jRPG), klasyki z psx jak Vagrant Story, na Vitę Ragnarok Odyssey (z tego się cieszę najbardziej), na ps3 sporo tytułów - generalnie, na ps3 japańszczyzna rzadko kiedy była tak mocno obniżona cenowo (FF nie liczę). Naprawdę jest w czym wybierać, a nie dość, że ceny okazyjne, to jeszcze w ps+ dodatkowe zniżki na nie są. Nic, tylko kupować :)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”