Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Nico Robin, za premiery ps2 sytuacja była zupełnie inna. O X-box nie miał żadnej pozycji na rynku, a Sony miało poparcie większości liczących się firm. W ciemno można było założyć, że na maszynkę Sony pojawią się świetne „exclusivy”. Poza tym, ty mówisz z pozycji zagorzałego fana Sony, ale dla szarego gracza, który chce się po prostu dobrze bawić, liczą się gry, a nie konsola, na której je odpali. Zresztą gdyby brali pod uwagę tylko samą konsole to sytuacja Ps3 wypada jeszcze gorzej z powodu ceny. Nawet, jeśli X-box jest awaryjny jak mówisz, to za cenę jednego soniacza ma prawie dwa X-boxy. Dlatego gry na wyłączność mają takie duże znaczenie. I dla ciebie, wnioskując z twojego postu też, bo gdyby gry cię „nie utwierdziły” to nie byłbyś zadowolony (inne dowody na to, masz w postach powyżej). Ale jak też mówiłem wcześniej, nie jest to jedyne kryterium (choć najważniejsze), bo taka awaryjność, sentyment, możliwości itp. też mają znaczenie.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Thompson pisze:Spytam dla formalności - masz ze sklepu czy od kumpla?
Oczywiście, że ze sklepu, HE dostałem gratis przy zakupie kpmpa, a Profesional kupiłem i szczerze tego żałuje!!
Sogetsu pisze:sixaxis sprawdza się wyśmienicie
Jakąś godzinę temu miałem okazje trzymać to cudo w reku i szczerze mówiąc myślałem, że się rozpłynę!! to jest materiał Next-gen a nie X-360!! Teraz dopiero wiem na czym polega kolosalna różnica między tymi konsloami!! Jeśli Ps3 sie nie sprzeda to ja ide do zakonu..... :lol:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Erm Pączek Ty serio wszystkim chcesz wbić do głowy, zę Sony jest złe o.O Ja tam akurat lubię tą firmę (szaraczek działął bardzo długo), mimo że z PS2 miałam na początku problemy (ale to była moja wina :P ) I skoro mi tata kupił tą, a nie inną konsolę to coś w tym musi być, bo wiele gier jest fajnych... A PS3 zamierzam kupić nie tylko dla FF13, bo będzie jeszcze KH3, a nie słyszałam, żeby Sony nie miało wyłączności na KH XD Więc nie wiem czemu Ty tak bronisz X-360... Kurcze tak myślisz to nie musisz tego powtarzać 50 razy na godzinę, bo już znamy Twoje zdanie hmmm... A nie narzeucaj go innym... I założę się, ze jest wielu fanów, którzy kupią PS3 i wątpię w to, żeby sprzedaż jej była aż tak marna :P

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 19:59 ]
Btw może w ankiecie tej jest tylko 37 głosów na PS3, ale wśród moich znajomych nie słyszałam, zeby ktoś miał X-360 :P Jedynie o PS słyszę ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

PączekzPiekieł pisze:Nico Robin, za premiery ps2 sytuacja była zupełnie inna. O X-box nie miał żadnej pozycji na rynku, a Sony miało poparcie większości liczących się firm. W ciemno można było założyć, że na maszynkę Sony pojawią się świetne „exclusivy”. Poza tym, ty mówisz z pozycji zagorzałego fana Sony, ale dla szarego gracza, który chce się po prostu dobrze bawić, liczą się gry, a nie konsola, na której je odpali. Zresztą gdyby brali pod uwagę tylko samą konsole to sytuacja Ps3 wypada jeszcze gorzej z powodu ceny.
Z powodu ceny to ja mogę nie kupic Wii, bo 800zł za tak słabego Next-gena to stanowczo za dużo! Jednak za taką OGROMNE centrum multimedialne jakim jest nowa konsolka Sony cena jest tylko troche wygórowana, a i tak będzie malała w zaskakujaco szybkim tępie!!

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 20:02 ]
Eiko pisze:Btw może w ankiecie tej jest tylko 37 głosów na PS3, ale wśród moich znajomych nie słyszałam, zeby ktoś miał X-360 Jedynie o PS słyszę
No własnie!! U mnie jest tak samo wszyscy chcą Ps!!
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Eiko, nie narzucam się innym tylko raz: wygłaszam swoje zdanie. Dwa: odpowiadam na posta, który był skierowany do mnie, więc nie wiem o co ci chodzi. Nie wiem także, gdzie sobie ubzdurałaś, że chce wmówić, że sony jest złe, zwłaszcza gdy parę postów wyżej napisałem, że tak nie uważam. Więcej, gdybyś raczyła cofnąć się parę stron wcześniej, to byś widziała, że napisałem, że pewnie sobie X-boxa nie kupię (a to mnie zarzucono nie czytanie postów), więc twój argument o obronie X-a jest…. nietrafiony. Przemilczę też parę innych rzeczy, bo nie chce już m się tego komentować.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nico Robin pisze:a i tak będzie malała w zaskakujaco szybkim tępie!!
Się nie zdziw. Sony nie planuje jakichkolwiek obniżek w najbliższym czasie.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Zapewne jak to było w przypadku PS2, do przyszłego roku cena spadnie do 1600zł
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

PączekzPiekieł pisze:wygłaszam swoje zdanie.
Ciągle to samo w różnej formie. Ciągle: źle, bedzie gorzej, SONY padnie. Do tego się ograniczają Twoje wypowiedzi. Offtopic nie napija postów, więc po co się na okrągło powtarzasz?

Nico nie przesadzaj. Wii może nie powala graficznie, ale jest ciekawa "zabawką". W dodatku tanią, co jest jej plusem. Prędzej bym kupiła Wii i kilka gier na nią niż X360. Przynajmniej ze znajomymi miałabym ubaw grając w tenisa :lol:
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Go Go Yubari pisze: Ciągle to samo w różnej formie.


Ponieważ, rozmowa dotyczyła ciągle tego samego. A jeśli chodzi o Sony, to przeczytaj moje posty jeszcze raz.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Nico Robin pisze:Jakąś godzinę temu miałem okazje trzymać to cudo w reku i szczerze mówiąc myślałem, że się rozpłynę!! to jest materiał Next-gen a nie X-360!! Teraz dopiero wiem na czym polega kolosalna różnica między tymi konsloami!! Jeśli Ps3 sie nie sprzeda to ja ide do zakonu..... :lol:
a więc też poczułeś MOC :grin: to fakt, że dopiero obecna generacja jest prawdziwym next-genem. myślę, że gdyby nie istniały PS2, XBOX i GC, to po przesiadce z PSXa i innych na PS3 & co. wrażenie byłoby podobne jak przy przejściu z 8 i 16 bitowych konsol na 32 bitowe.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Jak narazie jest ich ok 5 tys. Nie wydaje mi się , że to przekona Capcom...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Schrödinger pisze: Jak narazie jest ich ok 5 tys. Nie wydaje mi się , że to przekona Capcom...
No wiadomo, tym bardziej, że niejeden się złamie bo będzie chciał pograć w swoje ulubione gry :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Schrödinger pisze:Jak narazie jest ich ok 5 tys. Nie wydaje mi się , że to przekona Capcom...
Nieco za mało niestety, gdyby byłoby więcej to ba, mogłoby się spokojnie udać...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Aby się udało musiało być ich tam kilkaset tysięcy więcej. Zreszta o ile sie nie mylę Capcom już odpowiedział na tą petycje, niestety krzakami więc nic z niej nie wiem :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”