Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Sephiria pisze:Zaiste miły jesteś, cholernie miły. Żeby tak tobie nikt nie życzył jak najgorzej
Się znalazł aniołek co Zidaneowi życzył śmierci na boisku. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Fjuczers pisze:opieprzaja sie
:lol: fjuczersie albo jesteś niezbyt mądry albo nie wiem co. Chcą zarobić i nic nie robią? Dobre. Sony i tak opchnie dużo konsol bo czemu nie? Nawet jakby to robili to mogliby się poopieprzać bo i tak ktoś to kupi. No ale lepiej produkt dopieścić i zarobić.
Nemesis pisze:Dzizas
Proszę abyś przestała >_<
Nemesis pisze:Sony zapewne jeszcze ulepszy swoje nowe dziecko...
Dajcie spokój z takim gadaniem, że Sony zrobi to i tamto i że Bill jest kiepski bądź też radzi sobie coraz lepiej. Nie wiem czy wiecie ale to jest temat bumerang -_-"


Co do newsa o HDMI to nieźle ich porąbało -_-"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Thompson pisze:Proszę abyś przestała >_<
Bo..? *
Thompson pisze:fjuczersie albo jesteś niezbyt mądry albo nie wiem co.
Na upartego to się kwalifikuje na warna według regulaminu :lol: ale skoro to o fjuczersie, to przymknę oko :lol:
Thompson pisze:Dajcie spokój z takim gadaniem, że Sony zrobi to i tamto i że Bill jest kiepski bądź też radzi sobie coraz lepiej. Nie wiem czy wiecie ale to jest temat bumerang -_-"
*Dzizas, a co ci to przeszkadza? A co myślicie, ze wszyscy w sony sobie siedzą na jamajce i czekają aż się leasery wyprodukują? :lol:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nemesis pisze:Bo..?
Bo Ci warna dam -_-" Zwykła prośba.
Nemesis pisze:A co myślicie, ze wszyscy w sony sobie siedzą na jamajce i czekają aż się leasery wyprodukują
Może w Singstara grają. Ich produkt przecież.
Nemesis pisze:ale skoro to o fjuczersie, to przymknę oko
Dzięki
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,30723;core.html
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

*Dzizas, a co ci to przeszkadza? A co myślicie, ze wszyscy w sony sobie siedzą na jamajce i czekają aż się leasery wyprodukują?
A co maja robic ???. Sami laserow nie wystrugaja, zlozyli zamowienie i czekaja, pamietajcie ze konsolka jest juz wg sony skonczona i trwa produkcja...

Thompson jesli jestes taki super madry i inteligentny powiedz nam co wlasnie teraz robi sony ??? Tylko nie kłam super inteligencie 8) 8)
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Jak już mówiłem grają w Singstara. -_-"
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

IMo jedza sushi, popijaja sake i zarywaja murzynki na Jamajce palac dżojnty ;)
Thompson pisze:Może w Singstara grają. Ich produkt przecież.
Albo w Buzza XD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

niektorzy tutaj przesadzaja....opoznienie ma miejsce TYLKO i wylacznie na rynku europejskim, ktory jest dopiero 3 w kolejce...

- Sony will ship 400,000 units of PlayStation 3 to US at launch on November 17, and 100,000 units in Japan. 1.2 million units will be available in Japan by the end of 2006.

- Sony will still ship 4 million units of PlayStation 3 by the end of 2006 and 6 million units accumulated by the end of March 2007.


poza tym,planowana na listopad sprzedaz kamerek do psp oraz gps receiver,ktory ma wyjsc w grudniu....wiec maja co robic:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
apple

Post autor: apple »

Osobiście nie przeszkadza mi specjalnie to opóźnienie premieru w EU- i tak nie miałam zamiaru teraz kupować PS3. Sony jak widać nie dość, że musi sprawić, żeby PS3 odniosło sukces, to skupia się także na PSP (którego notabene jestem szczęśliwą posiadaczką), co jest mi wybitnie na rękę. Prawdę mówiąc, to wolę taką sytuację, niż zejście PSP na dalszy plan, ale kontynuując. Nic więc dziwnego, że jako konsolowy Trzeci Świat- po Japonii i USA- dostaniemy konsolę parę miesięcy później.

Oczywiście, nie pochwalam tego, bo jest to kolejne już przekładanie premiery- pamiętajmy, że w pierwotnej wersji PS3 miało mieć launch na całym świecie w pierwszym kwartale 2006 bodajże. Jednakowoż nie był to pierwszy, ani nie ostatni raz, gdy Sony poleciało w kulki i nie dotrzymało swoich obietnic. Pozostaje czekać 8)
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Ja jestem tylko jestem ciekaw jak nasze rodzime Sony Poland poradzi sobie z iwazją Microsoftu na polski rynek konsolowy. W końcu zacznie się walka na równych prawach. Ja mam tylko nadzieję, że dzięki tej walce ceny obu platform (i gier) spadną w zastraszająco szybkim tempie( zawsze byłem naiwnym marzycielem :cry: ), bo jak narazie jestem tylko nastolatkiem, niemającym stałego dochodu, którego nie stac na tak drogi sprzęt jakim obecnie są konsole nowej generacji.
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kruger09 pisze:iwazją Microsoftu na polski rynek konsolowy.
Inwazją? LOL. X360 widziałam w sklepie, ale ani reklam (w telewizji, gazetach, a nawet przy konsoli). Dlatego też X360 nie zrobi aż takiej furory, jak konsole Sony. Microsoft olewa polski rynek, nie reklamujac swego produktu. To, ze są gracze, którzy oglądają Hyper, czytają odpowiednie czasopisma i śledzą nowosci w internecie, nie znaczy, ze można sobie olewać reklamę. Rosna nowi gracze, którze edukują rodziców, ale taki srednio zarabiający rodzic nie kupi konsoli, o której nigdzie nie przeczyta. Nie uogólniam, ale prawda jest taka, że niereklamowany produkt zanika. Sony podbiło polski rynek, ale zawdziecza to także faktowi, iż Microsoft i Nintendo się o niego nie starają... IMO.
kruger09 pisze:a mam tylko nadzieję, że dzięki tej walce ceny obu platform (i gier) spadną w zastraszająco szybkim tempie
Z tygodnia na tydzień? -_- DZIZAS. Spadną, ale powoli i w przeciągu kilku miesięcy, ba - lat. PS2 kosztuje tyle, ile kosztuje, ale to już w sumie 6 lat jak jest na rynku...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Popieram - Sony od samego początku było monopolistą u nas w kraju, ale nie dlatego, że 'tak' i bo było pierwsze i tanie (bo tanie nie było), ale dlatego że nawet kiedy wchodziło na rynek i nie miało żadnej konkurencji reklamowało się ile wlezie w raczkujące wtedy prasie branżowej i gdzie się tylko dało ze swoim PSX. Z PS2 było to samo, reklamowali gdzie się dało i jak się dało (oczywiście jak na polskie warunki), a Microsoft co? Nawet im się nie chciało wprowadzić Xboxa do Polski... I teraz sami są sobie winni i niech nikt nie narzeka, że Sony jest uciskający monopolista i jest ogólnie be, bo obecna sytuacja jest tylko wynikiem polityki Małych Miętkich. A żeby teraz chociaż się postarali i dali jakąś porządną, dobrą kampanię reklamową... A tu raczej niespecjalne nic robią, a Sony atakuje na każdym polu, nawet kontrowersyjnie, jak w przypadku kampanii promocyjnej białego PSP. Przeciwko Microsoftowi nic nie mam, ale sami są sobie winni obecnej sytuacji. "Inwazja Microsoftu" - lol, nie ma jej wcale, dali tylko gry i konsole do sklepów ;) A ceny nowych konsol szybko nie spadną, o nie, zwłaszcza że ta generacja sprzętu ma podziałać więcej lat niż tamta (jasssne, już to widzę :wink:).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Heh dodatkowo wystarczy porównac ilość tytułów na PS2, a na GameCube'a czy XBoxy... Microsoft olewa nasz rynek. O ile Nintendo nie musi się bardzo reklamować, bo GameBoy'e zrobiły swoje, o tyle Microsoft to dla większości dalej Windows. Konsole sa w sklepie, kilka gier i się dziwia, ze mało schodzi. Błędne koło: olanie reklamy -> kiepska sprzedaż -> stwierdzenie: nie lubia nas, to reklama jest bez sensu -> i tak dalej. Mógłby Microsoft sprezentowac X360 z kilkoma grami Hyperowi, a Ci już by zrobili reklamę... Wystarczy chcieć. Jak czasem obejrzę tych-dwóch-jak-im-tam to jeden ma zwykle pada od PS2 lub PSP i głównie gry pod ta konsolę recenzują. Skoro to jedyny taki kanał w polsce, to nie dziwne, że najwięcej zarabia Sony na konsolach. No, ale to już głupota i olewanie naszego rynku przez konkurencję Sony, robi swoje.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

I tu upada mit, że u nas nie opłaca się starać i nic wydawać bo piractwo i bida, co forsuje wielu wyznawców Małych Miętkich, jak i innych. Jak takiemu koncernowi jak Sony się opłaca robić promocje i propagandę u nas, żeby być cały czas na pierwszym miejscu, mimo braku oficjalnej, mocnej i agresywnej konkurencji, to Microsoftowi by się opłaciło. Oni po prostu olali nasz rynek.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Heh dokładnie. Jestesmy przecież wschodnią Europą. Sony przez brak konkurencji pozwala sobie na "fajne" ceny. Tyle, ze tez nie przesadza i gry dośc szybko tanieją. Na PSP coraz więcej dostepnych bajerów i gier... Na nieszczęscie Microsoftu, Sony tylko utwierdza swoją pozycję. Nasza ankieta mówi sama za siebie. O ile PSP ma konkurencję (i to niezłą) w postaci Nintendo, to na polu konsol, Sony zostawia pozostałych w tyle. X360 schodzi, ale jako, ze Polska to nie Japonia, ludzie kupują max 1 konsolę, bo ich nie stać. Więc czekaja na PS3. Dodatkowo widząc ilośc gier na X360, można się załamać. Ale oto Polska właśnie.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

http://wii.ign.com/articles/732/732712p1.html

dla nieznajacych angielskiego:
Big N podało datę wydania Wii w Europie oraz jej cene:
Konsola ujży światło dzienne w Europie 8 grudnia a kosztowac bedzie okolo 250euro, gry po okolo 50euro
Maybe I'm a Lion...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”