Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Jak piszą w PE, za pomocą jakiegoś adaptora do memorek (cena nie znana) będziemy mogli skopiowac savy z memorek z PSXa i PS2 na HDD w PS3, by móc je potem wykorzystać podczas grania w gierki za starszych konsol. Dobrze wiedzieć ;)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Cierń pisze:Do przewidzenia to było... ;)
Jeeee więcej czasu na oszczędzanie :lol:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Yaay, żyjemy w Europie... hurra.... :roll: Troche długo każą nam czekać. Ale to też nie jest złe, bo Ci, co planują kupić PS3 zaraz po premierze, zobaczą jak się owa konsolka sprzedaje w USA, w KKW i co mniej więcej potrafi. No i moze Europejczycy nie dostaną wadliwych konsol :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:No i moze Europejczycy nie dostaną wadliwych konsol :]
co jest dość prawdopodobne. Najwieksza fala wadliwych PS2 była zaraz po premierze właśnie poza Europą... To jest na zasadzie: oni sprawdza grunt i powpadają w doły, naprawią, a my na tym zyskamy. Trochę chamskie ;) Poza tym do tego czasu powinno więcej gier pod Ps3 się ukazac, co tez jest pocieszające...Jeee.... na urodziny sobie kupię XD
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fakt, teraz można sobie spokojnie uzbierać ^^ Ale wadliwe konsolki i tak się zdarzają bardzo często, nawet tyle lat po premierze PS2 - przykładem moja własna, ma półtora roku ponad, ale laserek padł w niej szybko... I bez odpowiedniego manipulowania przy nim i jego szynie już by dawno nie dało się nic zrobić. Według szacunków, około 35% posiadaczy PS2 kupiło co najmniej jeszcze jedną konsolę, kiedy pierwsza im padła, a całkiem sporo musiało się wykosztować na trzecią... Oby tym razem Sony nie odwaliło takiej kichy :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Na szcz
Gveir pisze:Ale wadliwe konsolki i tak się zdarzają bardzo często, nawet tyle lat po premierze PS2 - przykładem moja własna, ma półtora roku ponad, ale laserek padł w niej szybko... I bez odpowiedniego manipulowania przy nim i jego szynie już by dawno nie dało się nic zrobić.
Moja ma ponad cztery lata i ma się dobrze ^___^ Działa jak nówka i jak narazie nie doświadczyłem błędów Sony (nie zawiódł mnie żaden ich sprzęt... nawet 25 calowy telewizor, który ma już 16 lat i służy mi od dłużeszego już czasu tylko do grania :D ) Oby tak było dalej :P
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Masz fuksa :P PSX nawet nie próbował padać, solidny egzemplarz, do tej pory nie robi żadnych problemów, najmniejszych, a ma ponad 6 lat. Telewizor 29' nabyłem specjalnie do pykania właśnie, Daewoo i oby działał też tak długo ^^ Bo przez pół roku nie miał żadnych usterek na razie :D Ale nie da się zaprzeczyć, że sprzęt Sony albo pada na psyk od razu, albo działa na wieki, miałeś szczęście, że trafiłeś na ten drugi :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Decyzja ma zapewne związek z kłopotami Sony w wyprodukowaniu odpowiedniej ilości niebieskich laserów, będących podstawowym składnikiem urządzenia.
a takze
" and the extra time to prepare for the multilingual European versions."

...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

oj sony sobie w kulasy leci, najpier kozaczy ze sprzeda do konca roku wiecej konsol niz microsoft, teraz wycofuje je chwilowo z rynku europejskiego, dorzuca shitowy kabel do konsoli zamiast lepszego, i jeszcze odpuszcza sobie swieta (najlepszy okres na zakupy next genow)... a no i te "ekskluziwy na PS3" co dzien sa deklarowane na X360 i Wii, zycze sony jak najgorzej.
" and the extra time to prepare for the multilingual European versions."
To sony powiedzialo ???. Bo jesli tak to kolejna "informacja aby sie prasa odczepila", sony robi sie niepowazne i wychodzi ze sony mowi swoje, a po paru dniach wychodzi ze jest zupelnie inaczej - GORZEJ.
To Odin we call – in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call – in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas pesymisci. Dla mnie to tylko dobrze. Nie bedę się stresować, ze nie mam kasy, a tak sobie pooszczędzam jeszcze. Zresztą większośc tutaj twardo gadała, ze i tak od razu konsoli nie kupi, tylko jak stanieje i z rok po ukazaniu się jej u nas... więc co marudzicie? :roll:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Fjuczers pisze:zycze sony jak najgorzej.
Zaiste miły jesteś, cholernie miły. Żeby tak tobie nikt nie życzył jak najgorzej (np. śmierci jutro - you get the idea?).

Jedno jest powne, Sony gra już teraz nie tylko o zyski ale i właśny honor, bo choć gracze są cierpliwi, to wiecznie czekać nie będą.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

Żeby tak tobie nikt nie życzył jak najgorzej (np. śmierci jutro - you get the idea?).
Mowi sie trudno, rozne rzeczy sie dzieja, na ktore nie mam wplywu i jestem ich nieswiadomy.

Sephiria, no ale powaznie sama powiedz czy to co robi sony jest powazne ??? NIE, i pewno sony pojdzie pod mlotek M$ niedlugo (Bill jakby sie zmusil to by wykupil SONY, ale zostal by "Tyranem Konsol") ^^. A jak jeszcze po premierze konsola bedzie sie sypac, to Sony przybije ostatni gwozd do swej trumny.
To Odin we call – in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call – in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Fjuczers pisze:Sephiria, no ale powaznie sama powiedz czy to co robi sony jest powazne ??? NIE, i pewno sony pojdzie pod mlotek M$ niedlugo (Bill jakby sie zmusil to by wykupil SONY, ale zostal by "Tyranem Konsol") ^^. A jak jeszcze po premierze konsola bedzie sie sypac, to Sony przybije ostatni gwozd do swej trumny.
Myslisz, ze oni sobie teraz tak siedzą i nic nie robią w oczekiwaniu na lasery? Interesujace...
W trakcie, gdy produkują lasery, inna komórka dotestowuje resztę. IMO przez to trafi mniej wadliwych egzemplarzy. Poza tym Sony zapewne jeszcze ulepszy swoje nowe dziecko...
X360 trafił z jednym. Wydano na niego FFXI, co było swietnym posunięciem, bo gdy gram, co chwilę słyszę, ze ktoś gra na X360. Tyle, że u nas w ogóle cięzko wersję na PC dostać, o PS2 nikt nie myśli nawet :lol:
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

Myslisz, ze oni sobie teraz tak siedzą i nic nie robią w oczekiwaniu na lasery? Interesujace...
W trakcie, gdy produkują lasery, inna komórka dotestowuje resztę. IMO przez to trafi mniej wadliwych egzemplarzy. Poza tym Sony zapewne jeszcze ulepszy swoje nowe dziecko...
a co maja robiac ???, moze caly koncern zapyla w fabrykach i robi lasery :D :D :D, opieprzaja sie (no nie sadze aby w ostaniej chwili testy techniczne jak juz produkcja "niby ruszyla" bo jest na to za pozno) i zawsze "male przeoczenie" i 10% konsol sie sypie, nie mysl ze im pozniej tym lepiej. A i narazie zamiast ulepszen widze ze oszczedzaja na czym sie da:
Tak "masz konsole, reszte sobie sam kup"... nieladnie...
Sony zapewne jeszcze ulepszy swoje nowe dziecko...
aha dorzuci pare prockow, 3 dyski i inne takie, no ale na powaznie, jedyne co sony moze na dzien dzisiejszy ulepszac to kolory obudowy, juz za pozno na wieksze zmiany, przeciez "konsole ciagle sie produkuja" ^^
To Odin we call – in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call – in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”