Game Boy, Nokia N-Gage, Dual Screen, słowem: kieszokonsolki

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Kto, wg. Ciebie, zawładnie rynkiem małych konsolek?

Nintendo Dual Screen
9
12%
Nokia N-Gage
4
5%
Sony PSP
39
52%
Nie wiem i mam to gdzieś
23
31%
 
Liczba głosów: 75

White SeeD

Game Boy, Nokia N-Gage, Dual Screen, słowem: kieszokonsolki

Post autor: White SeeD »

No, to teraz zobaczymy ilu jest na Forum fanów Wielkiego [glow=red]Nintendo[/glow], Piszcie o posiadananym sprzęcie (?), proponujcie dobre gry, wymieniajcie się spostrzeżeniami itp. itd., byle tylko [shadow=black]na temat [/shadow]:]

A, i ankiety nie przeoczcie- o, tam, na górze! :]
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Do niedawna byłem zwolennikiem N-Geydza, ale zbytnio na niego fajnych gierek nie ma, więc zdecydowanie zagłosuje na PSP gdyż zapowiadają się na niego fajne (stare i nowe :) ) tytuły, a co do NDS to raczej nigdy nie byłem zwolennikiem 9,10do i pohu mi dwa ekrany?
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja zagłosowałem na PSP bo najwięcej o nim wiem, do tego z tego co wiem to PSP będzie miało tak dobrą grafikę co PS2 i do tego możlwość oglądania filmów. Zapowiadane gry też wróżą dobrze tej konsolce.

A GBA mam i to była naprawde niezła konsola. Bardzo fajne gry na nią wyszły, można wymienić np. Golden Sun i jego kontynuacje, które są moimi ulubionymi grami na GBA. Dużo było tytułów grodnych uwagi :D
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie wiem i mam to gdzies :D

Kurcze dawno w zadnej ankiecie nie glosowalem :lol:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

No i przynajmniej full szczerość Madtrax :)
Mam pytanko do Modów/ Adminów- czy można tu poruszać kwestie emulatorów i romów GBA?
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja mysle ze n-gage teraz zapanuje tutaj tylko ze to cholerstwo troche drogie strasznie i tylko raz na oczy to widzialem w empiku
:evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

White SeeD pisze:czy można tu poruszać kwestie emulatorów i romów GBA?
Jezeli autor tematu sie zgodzi(czyli Ty WS :D ) to nie widze problemu :)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Aha :grin:

Proszę więc o podawanie linków do stron z romami na GBA- zapewniam, zabawa jest tania i wyśmienita :D

To mój ulubiony link: http://www.innet.webd.pl/emubest/romy/g ... ce/gba.php
Można ściągnąć wiele przednich gierek i najlepsze emulatory- Boycott Advance i Visual Boy Advance- korzystam z nich od dłuższego czasu i nie ma żadnych problemów.

Co do gier- polecam zwłaszcza klimatyczną Castlevania: Aria Of Sorrow i zawsze młodego Street Fighter II Revival- potrafi wciągnąć na kilka godzin :]
Mati-San

Post autor: Mati-San »

http://r0mz.d0wnl0w.net/index.php - z tąd zawsze ściągam nowości

W Castelvanie grałem ale nie skończyłem, btw wiele zaczołem a nie skończyłem.
Z tych pozostałych co mi się podobają mogę wymienić Full Metal Alchemist 1 i 2 (niestety tylko po japońsku), Fire Emblem 1 i 2, Megamany też były dobre.
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ja głosuje na PSP, sony żądzi :D. Ja też miałem GBA ale nie wytrzymałem z tym jego wyświetlaczem :/ gdy była okazja kupić piecyk to się nawet nie zawachałem i poszedł w cholere :D teraz mam GBP ale też czuje że długo u mnie nie poleży :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

opcja czwarta w ankiecie

<w wakacje pykalam troche na GBA...tak to nei pamietam kiedy mialam jakos mala konsolke w lapkach ;) >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Hm... osobiście uważam że Dual Screen to chybiony pomysł- ciekawe jak by wyglądał drugi ekranik po sesji z chipsami- wszędzie tłuszcz... :]
No, ale Nintendo chyba wie co robi...
Nokia niech lepiej zostanie przy tych swoich telefonach
A to, co pokazuje Playstation Portable- Metal Gear Solid na małym ekranie- POWER! Ciekawe tylko, jak tam będzie z ceną :shock:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Metal Gear Acid :P cena pewnie będzie taka jak mozliwości sprzetu :twisted:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Metal Gear Acid
Wiem przecie :)
cena pewnie będzie taka jak mozliwości sprzetu
Właśnie się tego obawiam, hehe :)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja myśle że to będzie ok. 900 zł ,gdzieś czytałem że taka ma być cena tej konsolki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”