Game Boy, Nokia N-Gage, Dual Screen, słowem: kieszokonsolki

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Kto, wg. Ciebie, zawładnie rynkiem małych konsolek?

Nintendo Dual Screen
9
12%
Nokia N-Gage
4
5%
Sony PSP
39
52%
Nie wiem i mam to gdzieś
23
31%
 
Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

bard lynar pisze:nie odpowiadają mi rozmiary PSP
To kup GameBoy Mini czy jak się to zwie. Lol. Obecnie moje PSP czeka do Gwiazdki, ale już je macałam i macałam mój dysk z grą ^^ Miło było :D Może i duza, ale ja wole taka kobyłkę niż maleństwo, o które bym drżała za każdym razem, gdybym je z Etui wyjmowała. Etui dodane do PSP sux, kupiłam sobie duże, solidne.
W sprzedazy jest wiele tytułów w tym Ghost in the Shell co mnie zwaliło z nóg (tak samo jak pustki w moim budżecie >.< )
Obecnie posiadam 1 tytuł <tutaj> I jak bede wiedziała o nim cos więcej (patrz: pogram "se") to napisze o swych wrażeniach. Ogólnie RPG. Gracze oceniają znakomicie, wiec jestem pełna nadziei ^^.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dobra, jak będziesz już na tym grać, to opisz swoje wrażenia, ale bardzo szczegółowo, bo się zastanawiam nad tym itemem ;) Anyway... Kabelka USB pewno nie masz? Chyba że oddzielnie kupywałaś... i czy jest dołączony memory stick czy coś tam...? a i jeszcze jedno, te słuchawki to są dobre jakieś?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Słuchawki jak słuchawki - typowe "douszne". Memorka jest i ma pojemność (bodajże) 32MB a minimum wymagane do gry to ok. 170 KB chyba, więc luz ;) Kabelka nie ma. Jest: PSP, bateria, ładowarka, pasek do PSP, etui, ściereczka do ekranu, Dysk, który trzeba najpierw wgrac z jakimś demem (chyba), Memorka, Instrukcja, chyba ksiązeczka gwarancyjna. Etui sux i nadaje się do kosz lub trzymania PSP na biurku -_-' Ale i tak "koffam" moje PSP XD
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Gdybym kupił PSP to pewnie też bym się w nim zakochał. Jednak pierwszy w kolejce z napisem ''come to daddy'' stoi NDS :D
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziś widziałam jak dwaj kolesie się nim bawili w sklepie :lol: nie nadążali XD Chyba za duzo technologii jak na łysych dresiarzy (mówiłam, że nie jestem tolerancyjna? mówiłam). Zresztą miał jakies małe ekraniki jak na mój gust. No nic. Ty się dobrze będziesz bawił na NDS, a ja (i Boni :P ) na PSP :D
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Ja się będe dobrze bawił na PSP i na NDS-ie, bo obydwie konsolki wymiatają, tylko na różny sposób.
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No. Skoro Cie stać, to tylko rodziców pogratulować. Mi by było żal kasy na NDS. Po prostu gry na PSP i tak kosztuja majątek. Jeszcze mam rachunki różne do płacenia -_-' O własnie. NDS'a widziałam, ale gier na niego czy jakiś dodatków juz nie O.o Czy ich nie ma, czy ich nie ma w naszym kraju? (o dodatkach typu: etui etc. mówię). Czy może Sony po prostu szybciej nas "zarzuciło" tym wszystkim niż Nintendo? To mnie zastanawia. Gdzie nie spojrze PSP 8)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

heh, a ja nawet nie wiem zbytnio co to NDS :D To ta kondola co można psy hodować? :D

mi do psp brakuje ociupinę bo chcę kupić od razu z grą, a potem będzie coolaszczo... a te masywne etui co mówiła GoGo, jakieś takie, ee, pakowne sie wydaje.... XD z resztą sama konsolka mała nie jest ;] a swoją drogą trochę źle ze na filmy chyba trza specjalnie większego memory sticka kupywać... dodatkowy wydatek... heh ;)

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 ]
*nie kondola tylko konsola, buehehe :lol:

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 ]
oo, nie ma edycji o_o'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wiesz. Jak widze jakie filmy wypuszczają pod PSP, to się utwierdzam w przekonaniu, ze bede na niej tylko grała. Fajnie, że ma opcje ogladania filmów, ale do tego trzeba kupowac filmy ofkors (mało ambitne jak "Godzilla" czy "Hitch"), zżera to baterii i memorek, a na dodatek trzeba dokupić jeszcze jakiś dysk, co umozliwia oglądanie filmów - nie, dziękuję.
Etui jest masywne, ale przynajmniej można się nie bać o swoje PSP (za które buli się sporo przecież).
Ah, jak przyjemnie PSP leży w dłoniach. Wygodna do gry jak pad PS...ah, oh i w ogóle orgazm za każdym razem XD
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

<sex> :lol:

Go Go Yubari pisze:Wiesz. Jak widze jakie filmy wypuszczają pod PSP, to się utwierdzam w przekonaniu, ze bede na niej tylko grała. Fajnie, że ma opcje ogladania filmów, ale do tego trzeba kupowac filmy ofkors (mało ambitne jak "Godzilla" czy "Hitch"), zżera to baterii i memorek, a na dodatek trzeba dokupić jeszcze jakiś dysk, co umozliwia oglądanie filmów - nie, dziękuję.
no ale zawsze zostaje możliwość ściągania filmów z kompa na PSP za sprawą kabelka usb... trzeba mieć tylko program żeby filmy zmieniało na format MPEG4, a program taki wraz z kablem idzie kupić na ultimie za 39 zł i 99 groszy :D

Tylko ta memorka.... 300 zł? o_o'

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 ]
no i można se obejrzeć Yu ona w autobusie XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

no i można se obejrzeć Yu ona w autobusie XD
Ju*

Wiesz. Jakbyś pokazał w autobusie PSP, to zapewne szybko byś już jej nie miał XD
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

nie każdy autobus jest straszny ^^ :wink:
glamorous vamp
bard lynar

Post autor: bard lynar »

Go Go Yubari pisze:NDS'a widziałam, ale gier na niego czy jakiś dodatków juz nie O.o Czy ich nie ma, czy ich nie ma w naszym kraju? (o dodatkach typu: etui etc. mówię). Czy może Sony po prostu szybciej nas "zarzuciło" tym wszystkim niż Nintendo? To mnie zastanawia. Gdzie nie spojrze PSP
Trochę gier i takich tam rzeczy mają w MM (tam zresztą kupiłem futerał). W Empiku też troszkę tego jest, ale chyba mniej niż na PSP. Po prostu zarządzający wyczaili, że Polska to raczej kraj fanów plejstejszyn (zapewne dlatego, iż piraty można było na placu dostać) i że PSP sprzeda się lepiej, jak się zareklamuje i będzie trendi.

BTW: Grałem już na PSP! W Ridge Racera. Grywalność taka sobie, fizyka robiła wrażenie kiepskiej. Ale niektórym wystarczy grafa żeby się jarać XD już chyba wolę Mario Kart DS (dobra gra swoją drogą!). Ale i tak szkoda że nie mam PSP a i jakbym miał kasę to nie wiem, czy bym kupił.

A, tak odnośnie wcześniejszego posta...
Go Go Yubari pisze:Tyle, że kolejne Mario etc.... jeśli to kogos bawi, no cóż.
Na NDS nie same Mario jest przecież.

Swoją drogą, ostatnio zapowiedzieli kolejną grę z serii "Tales of..." - Tales of the Tempest. Szykuje się dobry jrpg, chociaż na razie niewiele o nim wiadomo - ale ma być (przynajmniej po części) 3d a to już świadczy, że może się trochę przyłożą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

bard lynar pisze:BTW: Grałem już na PSP! W Ridge Racera. Grywalność taka sobie, fizyka robiła wrażenie kiepskiej. Ale niektórym wystarczy grafa żeby się jarać
RR mam na PS2 i wiele godzin z zycia mi zagrało, ale nie tyle aż, żeby kupowac to samo na PSP. Zresztą wyznaję zasadę, że nie wydaje kasy 2 razy na to samo, dlatego wiele gier juz skreśliłam z listy. Kupię GITSa i bedę już dość podjarana ;)

bard lynar pisze:Na NDS nie same Mario jest przecież.
Przecież wiem. Tak jak na Ps nie same Finale są :roll:
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

Wypowiadałem się już na temat opłacalności kupowania konsol i gier i doszliśmy do konkluzji, że jest to sprawa osobna dla każdego człowieka, czy dla niego konsola/gra jest warta dużej kasy. Rozumiem i zgadzam się. Ale co do kieszonsolek to już chyba naprawdę trzeba miec za dużo kasy, żeby to kupić. Po co komu granie w autobusie za ok. 1000 PLN (+koszt kupna gier) na stosunkowo słabej grafice i malutkim ekraniku, jak można grać w domu za tę samą cenę na tradycyjnych roamiarów, aczkolwiek nieporównywalnie wypasionej konsoli ?
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”