Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Faka.... ja bym Ci radziła 20 razy pomyśleć nim coś napiszesz. Jestem prawie pewna, ze nawet na żywo Wii nie widziałeś.

Ja się przekonuję. Rozmawiam na forum z ludźmi, co mają/grają na Wii. Opinie są różne. Tak czy siak kupię sobie Wii. Nie teraz/zaraz, bo mam inne wydatki na głowie, ale kiedyś na pewno. A żeby rzucić pilotem w tv lub/i komuś oko podbić, to trzeba być imo całkowita niezdarą.
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Gveir pisze:Reszta obrazków też jest przezabawna - tak samo jak komentarze. Jedno jest pewne, chcieli dobrze, żeby jakiś półgłówek nie zrobił sobie krzywdy, ale i tak wszyscy mają z tego polewkę. Biedni Japończycy.
A ja mysle, ze to raczej dla zabezpieczenia firmy finansowo - podobne zreszta instrukcje mozna w sprzecie z US obaczyc.

Z tego co wiem to było pare procesów wygranych: bo instruckja pralki nie mowila ze nie mozna prac w niej małych dzieci itp

i np sadzimy sie o kase bo 'instrukcja nie mowila ze nie mozna kwiatkiem dłubac w środku' itp :P
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Instrukcji ciąg dalszy:
Obrazek
Gamertag: Szalony Szkot
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ROTFL @ "krowa z kablem w d**ie" :lol:

to mi przypomina instrukcję do jednej zabawki elektronicznej od Segi, gdzie na wstępie pisało coś w tym stylu "dzieci występują w dwóch płciach, ale w instrukcji wszystkie zaimki mają formę męską". to tak na wszelki wypadek, żeby jakiemuś idiocie z USA nie przyszło do głowy podać firmę do sądu, że dyskryminuje jedną z płci, czy coś :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

http://www.gram.pl/news.asp?id=3258
Kolejny stracony exclusive. Już nawet pojawiały się głosy, że MGS4 będzie na X360. Assasin's Creed też już będzie można zobaczyć na X360. Jak tak dalej to tylko Tekken i FF zostaną na PS3. Jak dla mnie jutro powinien być ciekawy dzień. Jeśli dobrze pójdzie mój X360 do mnie dojdzie. Razem z PGR3. Cóż, jak na początek nic wspaniałego ale już sobie zamówiłem odpowiednie tytuły, które dotrą zaraz po świętach. Zdam Wam relację jeśli zechcecie, razem z fotkami.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Thompson pisze:http://www.gram.pl/news.asp?id=3258
Kolejny stracony exclusive. Już nawet pojawiały się głosy, że MGS4 będzie na X360. Assasin's Creed też już będzie można zobaczyć na X360. Jak tak dalej to tylko Tekken i FF zostaną na PS3.
tez tak mysle. zreszta pislame o tym juz w dziale Inne jrpeg'i. jesli DQ calkowicie przejdzie na Nintendo, nie bedzie w ogole gry na PS3... amen. (a szkoda, bo wlasnie miedzy innymi jade kupic trojeczke ;) ) powidzmy szczerze, liczy sie przede wszystkim rynek japonski. a nie usa czy europa.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Właśnie słucham na Hyperze o polskiej premierze Wii i nie jestem zachwycona. Za 1099 zł konsola + JEDEN zestaw kontrolera + 1 gra startowa (tenis).... mało rewelacyjnie. Za to sama obsługa i inne propozycje wyglądają naparwdę nieźle, co nie tylko widać nie tylko po materiałach firmowych, ale też w testach Hypera. Jest jednak na co narzekać - Big N mogło się trochę bardziej do premiery przyłożyć, a wtedy zwiększyłoby swoje szanse w walce z Sony o polski rynek, o podział którego nieustannie toczą boje od czasu wejścia konsoli Sony do naszego kraju. Jakby nie było Gameboye Nintendo w Polsce pojawiły się dużo wcześniej, bo zaraz po zmianie systemu politycznego, więc to Nintendo było długo bardziej rozpoznawalne i lepiej się u nas zadomowione. Nie mniej dominacja PS 2 zmieniła ten stan rzeczy i Wii miała szanse znacząco poprawić obecną sytuację. A tak, przy takim sobie starcie żniwa znowu zgarnie Sony, pod warunkiem że wreszcie wyda konsolę i nie zostanie zjedzone przez X-Boxa.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

No i dostałem tego mojego X360. Pierwsze wrażenia pozytywne. Bardzo wygodny pad, wygląd konsoli mi się podoba. Niestety o możliwościach sprzętu się nie mogę jeszcze wypowiedzieć, dane jest mi tylko pograć jak na razie w Project Gotham Racing 3. Nie jest to gra najlepsza - taki kiczowaty launch title. Konsola jest niesamowicie głośna o czym słyszałem wcześniej - przygotowałem się na to :] Jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza - po chwili się przyzwyczaiłem. Wystarczy dać ciut głośniej i jest okej ;).
Teraz pozostaje mi podłączyć konsolę do internetu, czekać na paczkę z Hongkongu i pobawić się na Live! Potem może jakieś fotki wrzucę. (Hehe, i tak na tym forum zainteresowanie X360 jest znikome) :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No, mi pad od X360 nie przypadł do gustu, może mam jakieś krzywe dłonie, ale ergonomicznego kształtu nie odczułem. Jedynie ułożenie krzyżyka i gałki może być w sumie. Ale ten dół... gruby jakiś taki :P

[ Dodano: Czw 28 Gru, 2006 13:37 ]
dół... w sumie bardziej chodzi o spód... whatever :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ana
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 05 lip, 2006 10:31

Post autor: Ana »

Schrödinger pisze:
Thompson pisze:http://www.gram.pl/news.asp?id=3258
Kolejny stracony exclusive. Już nawet pojawiały się głosy, że MGS4 będzie na X360. Assasin's Creed też już będzie można zobaczyć na X360. Jak tak dalej to tylko Tekken i FF zostaną na PS3.
tez tak mysle. zreszta pislame o tym juz w dziale Inne jrpeg'i. jesli DQ calkowicie przejdzie na Nintendo, nie bedzie w ogole gry na PS3... amen. (a szkoda, bo wlasnie miedzy innymi jade kupic trojeczke ;) ) powidzmy szczerze, liczy sie przede wszystkim rynek japonski. a nie usa czy europa.
Najlepsze jest to ze Microsoft wymaga aby kazda gra na ich konsole miala jakies bonusy online XD PADNE jak wersja na Xa bedzie miala tryb online a na PS3 nie (a ze na PS3 go nie bedzie to prawie pewne), tym bardziej ze ponoc PS3 dostaje VF5 ver B a X360 ver C. Bajka^^
Ja poki co mowie "papapa" Sony, bo sam FF13 jakos nie przekonuje :mrgreen:
People have many things pent up inside of themselves. So many things they can never forget.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ana pisze:Ja poki co mowie "papapa" Sony, bo sam FF13 jakos nie przekonuje :mrgreen:
Tryb sieciowy w konsoli nie jest mi absolutnie do szczęścia potrzebny, wcale a wcale, a tak czy tak, jeśli na PS3 z exclusive'ów zostanie tylko FF, Tekken i MGS to i tak będę miał powód żeby ją kupić...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Sony z tego co wiem pracowało nad usługą podobną do Live X-Boxa
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Może to co powiem wyda Wam się fanbojostwem ale trudno. Aktualnie nie wyobrażam sobie next-gena bez czegoś w stylu Live!. Ta usługa jest świetna. Możemy pobrać trailery, demka, różne pierdółkowate dodatki(ale to już płatne, zresztą kto potrzebuje mieć coś takiego). Trzeba też wspomnieć o systemie achievementów. Może to i trochę dziecinne ;). Tak samo myślałem co nie zmienia faktu, że... wciągnęło mnie i zdecydowanie przedłuża zabawę z daną grą. Prawdę mówiąc gram na razie tylko w PGR3, które jednakowoż zacząłem doceniać właśnie przez granie po Live!. Niektórzy mówią, że konsola powinna nie mieć opcji grania po sieci bo to już wtedy nie jest konsola. Przecież to już prawie komputer. Jak dla mnie to jest niezła bzdura. W każdym razie co kto woli. Konsola ma nas zabawiać, cieszyć grą i m.in. dzięki Live tak się dzieje.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Ja mam troche uraz do pobierania czegoś na tego rodzaju sprzet, nie raz przy pobieraniu aktualizacji sprzetu wszystko siadało, przez jakis blad w niej zawarty. Ostatnio zastanawiam sie nad kupnem next-gena, ale to tylko zabawa pożeracz pieniedzy i zycia, wiec pomysle chyba na emeryturze.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Thompson pisze:Aktualnie nie wyobrażam sobie next-gena bez czegoś w stylu Live!. Ta usługa jest świetna. Możemy pobrać trailery, demka, różne pierdółkowate dodatki(ale to już płatne, zresztą kto potrzebuje mieć coś takiego).
Imo to fakt. Bardzo podoba mi się możliwość ściagnięcia sobie takiego dema (byle by nie za dużą kwotę) by sprawdzić daną grę. Ponoć też niektóre będa/są darmowe. Warto też pamiętać, że PS3 również posiada taką funkcję, co więcej, mozemy (oczywiscie za opłata) ściągnąc sobie gry na PSXa (do odpalenia na PSP i chyba PS3). Niestety, konsola to już nie tylko "włóż grę i graj"... w XXI wieku to nie przejdzie :]

Aczkolwiek jeżeli chodzi o granie po sieci to mam takie samo zdanie co Gveir
Gveir pisze:Tryb sieciowy w konsoli nie jest mi absolutnie do szczęścia potrzebny, wcale a wcale
O! :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”