Final Fantasy 3 Android

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

freddy
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009 14:23
Lokalizacja: A nie wiem

Final Fantasy 3 Android

Post autor: freddy »

Kupiłem sobie w Android Market tego Finala i jak uruchamiam go, wyświetla mi się takie coś : Connection Lost, try again. Jak mam to uruchomić żeby działało ? Ma ktoś problem podobny do mojego ? Proszę, pomóżcie mi, zależy mi na tej grze !
Spiesz się powoli, ucz się powoli, pracuj powoli
To jest najlepsza recepta na życie.
azziarmitage

Post autor: azziarmitage »

Prawdopodobnie telefon musi byś podłączony do internetu. podczas uruchamiania gry

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 11:53 ]
JA natomiast przedstawię następujący problem.

W opisach oryginalnych wersji ff3 system job aktywuje się po znalezieniu pierwszego kryształu na początku gry. I fajnie.

Lecz ja posiadam też wersje na telefon z androidem (Podobna do wersji DS) i w tym ff3 po znalezieniu kryształu na początku gry system job jest nadal nieaktywny.

Proszę o info jeśli ktoś wie kiedy lub jak aktywować system job w ff3 na androida.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

W wersji DS musisz pokonać Dżina, by zdobyć joby. Zakładam, że w wersji na Androida jest tak samo.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
wróbel
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 09:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wróbel »

Witam. Gram w Final Fantasy III w wersji na androida. Mam problem.
Po po pokonaniu Guzco w Dwarf Cave i odzyskaniu rogu , udaję się do Flame Cave ( czy też Molten Cave w tej wersji ) . Lecz po wejściu do jaskini drogę blokuje mi ogień którego nijak nie mogę przejść. Co mam zrobić ? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

aby tam wejść musisz oddać róg , a następnie go stracisz ( razem z tym drugim rogiem ) , guzco odblokuje wejście do jaskini.

W sumie chodzi o to abyś wszedł na to pole z jednym rogiem , oddał swój i akcja potoczy się dalej.
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
wróbel
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 09:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wróbel »

wielkie dzięki za pomoc :D
Videletz
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: wt 16 lip, 2013 12:20

Post autor: Videletz »

Witam

W temacie FF jestem kompletnym laikiem, pierwszą jaką widziałem jest 3 na androida, niestety nie mogę się wydostać z pierwszej mapy, obleciałem wszystkich w UR, rycerz nie wpuszcza mnie do zamku, żadnej machiny latającej nie ma, a jedyne wyjście z mapy zagradzają głazy z którymi nic się nie da zrobić. Dobiłem do 8 lvl i nie mam juz pomysłu.
Bardzo proszę o poradę
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Wszystko się zgadza ... Pogadałeś z Cidem ?
www.ttadvance.ca - let's play
Videletz
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: wt 16 lip, 2013 12:20

Post autor: Videletz »

Gdzie go znajdę?
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Już nie pamiętam nazwy miasta (masz dwa dostępne - prócz zamku ) , tam gdzie są te duchy , on jest w i inn , po lewej stronie baru , czy rejestracji ( jak zwał tak zwał ) . Taki duszek poprostu.
www.ttadvance.ca - let's play
Videletz
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: wt 16 lip, 2013 12:20

Post autor: Videletz »

Dzięki za pomoc, dopiero teraz doszedłem jak sobie do ekipy Arc wziąć :D, jeszcze sporo prze de mną nauki FF.

Po kilku godzinach grania i dorwaniu sie do pewnej solucji stwierdzam co następuje: To najfajniejsza gra na Andka jaką w życiu widziałem !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”