PL do FF6

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krip
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 17:10

PL do FF6

Post autor: Krip »

Witam.
Jestem na profilu informatycznym i zajmuję się grami i myślałem nad spolszczeniem FF6 w wersji na GBA i szukam kogoś kto byłby chętny do pomocy, narazie to tylko zamiary ale kto wie. Wcześniej spolszczałem wszelakie gry freeware ale to tak bardziej osobiście, dla siebie. Spolszczenie było by pisane na emulatora VBA, chyba najpopularniejszego, ale myślę, że inne też by były kompatybilne. Jak ktoś byłby chętny to proszę pisac.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Z tego co wiem, to na stronce graj po polsku jest dostępne tłumaczenie do FFVI, tyle że wersji na SNESa (napisali że beta, więc pewnie nie pełne... czy coś). Nie wiem, czy znajdziesz chętnych do tłumaczenia wersji na GBA... a już na 99% nie tutaj ;]


Btw. ostatnio dostałem zlecenie tłumaczenia programu typu CAD... masakra ;p Może w końcu się załapię do tłumaczenia jakiejś gry na komórę, czy coś _^_ Niestety, darmowe tłumaczenia mnie nie interesują.... po prostu nie mam na nie czasu :P
Awatar użytkownika
Krip
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 17:10

Post autor: Krip »

No ja właśnie robię za darmo bo dla siebie :D trudno jak się tu nikt nie znajdzie :/
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”