Ulubiona profesja w FF I

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona profesja w Final Fantasy I?

Warrior/Knight
3
33%
Thief/Ninja
0
Brak głosów
Monk/Master
3
33%
Red Mage/Red Wizard
2
22%
White Mage/White Wizard
0
Brak głosów
Black Mage/Black Wizard
1
11%
 
Liczba głosów: 9

ganon

Ulubiona profesja w FF I

Post autor: ganon »

Hejka.Jaka jest twoja ulubiona profesja, która najlepiej się sprawdza jest mocna itp.Moją ulubioną profesją jest albo Black Mage albo Warrior.Ale chyba zagłosuję na Warriora. ;)
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Najbardziej przypadł mi do gustu czerwony mag. Fajnie wyglądał, jak skończyły się zaklęcia to i mieczykiem potrafił nieźle przylać, a ponadto miał przyzwoity zasób HP. Jednak największą jego zaletą był dostęp zarówno do białej, jak i do czarnej magii. Niejednokrotnie uratowało mi to tyłek, jak white/black mage padł mi trupem (tak, miałem 3 magów w ekipie :) ).

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2011 08:54 ]
ganon pisze:Jaka jest twoja ulubiona profesja, która najlepiej się sprawdza jest mocna itp.
Jednej rzeczy nie rozumiem. Twój post wymaga uzasadnienia kilku aspektów, a sam piszesz tylko tyle, że podoba Ci się warrior i black mage.
Prawdopodobnie to nie moja sprawa, ale dlaczego nie odpowiadasz na pytania przez siebie zadane?
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
sai
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2010 11:34
Lokalizacja: Tczew

Post autor: sai »

Ja zagłosuję na Monka.
Pierwszy raz kiedy przechodziłem grę nie miałem go w drużynie.

No i żałowałem.
Konkretne dmg, odchodzą wydatki. Ciekawa postać.

Wizualnie oczywiście bardziej podoba Mi się warrior ale Mój głoś ładuje u Monka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”