FFIII nes vs nds

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

zborus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 cze, 2011 21:54

FFIII nes vs nds

Post autor: zborus »

siema. od nie dawna zainteresowalem sie FF :) zaluje ze tak pozno. pytako moje: czy FFIII w wersji na NDS'a widoczne sa jakies roznice w porownaniu do FFIII na NES'a. oczywiscie pomijam grafike ;) chodzi mi raczej o jakies watki fabuly inne czary czy cos podobnego.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jakieś dodatkowe Dungeony są, z przynajmniej jednym mocnym uber bossem zakutym w stal.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
zborus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 cze, 2011 21:54

Post autor: zborus »

poza nowymi lokacjami nic innego? ktorego poelcacie? hmmm teraz pytanie z innej beczki :) czy FF na tym forum ma samych mlodziutkich fanów czy takich po 20 jest troche:>? pytam z ciekawosci :P
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

W wersji DS fabuła jest bardziej szczegółowo przedstawiona, głównie ze względu na osobowości herosów, chociaż i tak są dość płascy, ale czego się spodziewać? :P W rozgrywce też są pewne zmiany, np. klasy są nieco bardziej zrównoważone (Sage nie jest już uniwersalną magiczną maszynką do zabijania) i wspomniany przez Sephi dodatkowy boss. Remake jest całkiem dobry, ale moim zdaniem wybór ogranicza się do tego, czy odrzuca cię oldskulowa grafika NESa czy nie.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

zborus pisze:czy FF na tym forum ma samych mlodziutkich fanów czy takich po 20 jest troche:>? pytam z ciekawosci :P
Nasz wiek jest zróżnicowany. Ja jestem najmłodsza. Najstarszy jest audion. Ale myślę, że najwięcej jest użytkowników od 15 do 25 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”