Pytania

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kontrat
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2011 12:10

Post autor: kontrat »

Pykam w FF4 Complete na PSP. Przegapilem kwestię dziadka z Mysidii, na etapie w ktorym w Tower of Mysidia mozna juz zmieniac czlonkow druzyny. Wspominal cos mglistej chmurze w ... (i tu nie jestem pewien w ktorej lokacji bo za szybko wcisnalem przycisk przewijania dialogow a potem zasejwowalem). Wydaje mi sie, ze mowil o Mount Hobs, faktycznie jest tam jakas mgielka ale nie doszukalem sie niczego wiecej. Ktos pamieta ten fragment ? Mozna zdobyc cos konkretnego ?

Jeszcze jedna rzecz: istnieje jakis sposob na podniesienie luck w ff4 ? moze to glupie ale pytam, bo opis subquestow wpomina przy adamant armor o "kupowaniu w sklepie szczescia na kilogramy"
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

kontrat pisze:Jeszcze jedna rzecz: istnieje jakis sposob na podniesienie luck w ff4 ? moze to glupie ale pytam, bo opis subquestow wpomina przy adamant armor o "kupowaniu w sklepie szczescia na kilogramy"
To było jedynie stwierdzenie, że przy staraniach o Adamant Armor trzeba mieć po prostu dużo szczęścia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
zmijaboa
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 05 mar, 2014 14:49

Post autor: zmijaboa »

witam!

Mam problem a mianowicie zmieniłem właśnie klasę bohaterów. jestem w mieście Gaia i w sklepie z magia są dostępne czary na poziom 7 i 8 dla White wizard jak i Black Wizard. Moje postacie maja po 32 lvl , pieniędzy mam ponad 200K i nie mogę kupić czarów dla magów. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ? Dodam że gram na androidzie .
z góry dziękuje .
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

jedyne co mi do głowy przychodzi to za niski lv.
www.ttadvance.ca - let's play
zmijaboa
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 05 mar, 2014 14:49

Post autor: zmijaboa »

tak zgadza się chodziło o Lvl :)
pozdro
Zernat
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: ndz 16 lut, 2014 07:55

Post autor: Zernat »

Witam, mam do was pytanko odnośnie FF II. Czy Blood Sword jest wymangany do pokonania ostatniego Bossa ? Właśnie z nim walczę bez Blood Sworda i idzie naprawdę ciężko, zastawiam się czy w grę wchodzi ucieczka z jego komnaty za pomocą Teleportu i jakiś grind + elixiry czy może skoro ominąłem Blood Sword'a to zwyczajnie nie dam rady, i czeka mnie przechodzenie gry od nowa ?

Pozdrawiam.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Nie jest potrzebny ani trochę. Blood Sword (i inne tego typu bronie) ma semi-glitcha, który sprawia, że zadaje wysokie obrażenia przeciwnikom z wysoką ilością maksymalnego HP - dlatego każdy go tak poleca. Osobiście stackowałem Berserk na dwóch postaciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”