FF IV na DS problem z bossem

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

FF IV na DS problem z bossem

Post autor: verde94 »

nie znalazłem tematu dotyczącego przejścia ff IV, i zaznaczam że czasami opisy IV na snesa nie pasują do remake'u na NDS... Problem jest następujący, w tower of babi[czy jakoś tak] w podziemiach jest boss.. najpierw doktorek ze swoim robotem, a potem jego druga forma, jak sie zmienia [druga walka i już muzyka jak z bossa] i nic munie moge zrobić. na dzień dobry rzuca jakby zombie na wszystkich[potiony i leczenie rani] a następnie rzuca regen na wszystkich, po 2-3 regenach drużyna polega, a zwykłe hity w niego leczą go.. mam drużyne 40-50 lvl.... proszę o pomoc...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

nie znalazłem tematu dotyczącego przejścia ff IV
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=2860

Ten czar odwraca działanie wszystkich umiejętności zmieniających HP, tzn. ataki leczą, czary leczące ranią. Używaj na samym sobie ataków fizycznych, żeby się leczyć, a bossa traktuj Curagami i przedmiotami. Najlepiej, jeśli masz jeszcze jakieś eliksiry.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”