Ulubiona postać FF 4 - 6

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Faris pisze:Palom i Porom - wybuchowe bliźniaki
Tych to bym akurat ubil jak psy :P Moment kiedy znikli mi z teama byl jednym z najlepszych momentow gry :D Wkurzajaca mentalnosc, slabe skille i brzydkie avatarki :)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ashramus pisze:brzydkie avatarki
A ktoś w czwórce miał w porządku? No powiedz? Chyba Kain, bo twarzy nie było widać.
Ashramus pisze:Tych to bym akurat ubil jak psy
No nie wiem, przynajmniej jakiś charakter, bo reszta drużyny jest nudna jak flaki z olejem. No może nie licząc Edge'a, ale Cecil i Rosa... blehh
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Faris pisze:przynajmniej jakiś charakter, bo reszta drużyny jest nudna jak flaki z olejem

To walka o ocalenie swiata, a nie jakies piep**ne przedszkole, tu sie nie ma z czego cieszyc :D Co do avatarkow.. kobiety w finalu, zaczynaja dla mnie istniec od 7 ;) A bodajze Parom ma avek z pobitym dzieckiem ! :D
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ashramus pisze:To walka o ocalenie swiata, a nie jakies piep**ne przedszkole
"Miłość, sprawiedliwość i wiara zwycięży" - jeśli lubisz takie teksty, to w porządku, ale mnie nie ruszają i wolę element humoru XD

Jakoś czwórka mi się najmniej pod względem bohaterów podobała, jakoś taka...sztywna, nikt się nie wybijał. W FF6 bezapelacyjnie dla mnie najlepszym bohaterem jest Kefka, ale to nadaje się do innego działu chyba :D
Jeszcze w porządku jest Celes, (porównując do Terry, każdy jest ok) Locke, Edgar, Shadow... No, na brak bohaterów w FF6 nie narzekam.
Requeimer

Post autor: Requeimer »

Ja lubie Farise(Sarise),Sabina,Locke,Edgara,Celes,a z czwórki to chyba nikt,może Rydia bo Edga nie mam
Ostatnio zmieniony ndz 03 lip, 2005 13:21 przez Requeimer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Requeimer pisze:Ja lubie Farisa
Ciągle mam wrażenie, że połowa mysli, że to jest facet... A to przecież kobieta :lol:

[ Dodano: Nie 03 Lip, 2005 ]
Requeimer pisze:Ja lubie Farise(Sarise),
Teraz dopiero pasuje, ale nie do końca(bo lubię się przyczepiać :twisted: ) Bo to Faris, a nie Farisa,lecz

Kod: Zaznacz cały

 tak naprawdę Sarisa - Farisa powstała z tego, że Faris nie potrafiła wymówić prawdziwego imienia XD
Pokręciłam XDDD
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

W czwórkę nie grałam, z piątki to chyba Faris [...za całokształt -- lubiłam tę postać od momentu, w którym ją zobaczyłam, a potem naoglądałam się fanartów/ fanfików i polubiłam jeszcze bardziej. :)] Z szóstki zdecydowanie Edgar, choć przyznam, że lubię także Gau -- szkoda tylko, że dzieciak jest tak mało użyteczny w walce. :?
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Lucrecia pisze:także Gau
Przypomina mi Tarzana z KH :>

Z 6 podoba mi się Setzer i aż dziwne że go nigdy w drużynie nie miałem...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Holy shit, wiedziałam, że o kimś zapomniałam...! O_o; ...No tak, oczywiście jest jeszcze Setzer, którego stawiam na równi z Edgarem. ;)
Izrail pisze:Przypomina mi Tarzana z KH
Nie wiem, nie grałam. :>
Gau jest najbardziej 'angstowatą' postacią w całym FF6. :P
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Lucrecia pisze:oczywiście jest jeszcze Setzer, którego stawiam na równi z Edgarem.
A ja nawet jeszcze wyżej, cholera, też zapomniałam XD Jak ja lubię facetów z długimi białymi włosami XD Nigdy nie lubiłam Slotów, ale jego zawsze miałam w drużynie :lol:
Mogster

Post autor: Mogster »

imo galuf amnesiac rox =] ale i tak zawsze najbardziej lubialem boco i moga =]
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ja Galufa za bardzo nie trawię, ot, taki zdziadziały facet(co za określenie :lol: ) No i Boco...ten to miał udane życie towarzyskie - nawet żonę i dzieci miał XD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

FF4:
Kain (świetna postać, więcej takich w następnych ff!!!)
Yang (taki troche nigga ;) nazwałem jego imieniem nawet główną postać z Suikodena 4 !)
Cid (jak na staruszka bardzo żywotny był :)
Porom (albo Palom, nigdy ich nie odróżniałem :D chodzi mi o tego chłopaka, hie hie)
Edge (ninja rulez ;) )
FF5:
Tutaj za bardzo nikt nie przypadł mi do gustu.... oprócz Boko :D
FF6:
Celes (ładnie śpiewa)
Locke (ot tak poprostu...)
Shadow (eh ta jego tajemniczość, po prostu rox)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Najlepsza postać - Mój ranking:

VIII Leo : Mądry, odpowiedzialny, uczciwy. Doskonały dowódca - niemal ojciec dla swoich żołnierzy

VII Kefka : Najbardziej świrnięty drań wszechczasów

VI Faris: Kobieta z jajami ;) Odważna, sprytna, szalona piratka - to jest to.

V Setzer: Alkoholik, hazardzista i niedoszły porywacz div operowych ;)
Pełen niezaprzeczalnego uroku facet, który potrafi się zabawić (choć ja bym nie ryzykowała imprezki z nim)

IV Relm: Słodka dziewuszka o ostrym jęzorku - przypomina mi moją kumpelkę (Hi!)

III Edgar&Sabin : Braciszkowie ex equo, choć każdy jest inny. Inteligentny dżentelmen, wynalazca i polityk Edgar oraz wesoły, bezpośredni i dobroduszny Sabin - kochane chłopaki!

II Terra : Niektórzy się zdziwią, ale ona naprawdę przypomina mnie. Nie napisze dlaczego.

I miejsce I, cud nad cudami
Locke : Ideał faceta. Co mogę rzec więcej? On jest po prostu cudny i tyle.

Kogo nie lubię:

Gau - Urwał się z innej bajki - George prosto z drzewa
Mog - jw. ale z Colargola
Cyan - Melodramat i bezsensowna archaizacja języka
Gogo - mim=nuda
Kara - Yuck! Ochydnie głupia, przesadna, skywalkerowata, graficznie brzydka. Nie lubię i już. Fuj. Tfu. Ble. Głupota
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Muszę skomentować:
Isia pisze:VII Kefka : Najbardziej świrnięty drań wszechczasów
Isia! Mamy twoją męską wersję! :lol:
Isia pisze:Faris: Kobieta z jajami n Odważna, sprytna, szalona piratka - to jest to.
:D Buhahaha
Isia pisze:Terra : Niektórzy się zdziwią, ale ona naprawdę przypomina mnie. Nie napisze dlaczego.
Nigdy nie lubiłam Terry, przykro mi. Jest za "delikatna"

Isia pisze:Gau - Urwał się z innej bajki - George prosto z drzewa
Ja tam go lubię. Przynajmniej jedna zabawna postać wśro tych "wielkich poważnych"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”