Ulubiona postać FF 4 - 6

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

"Tam błyszczące"? Plizzzzzzzz
Faris pisze:Nigdy nie lubiłam Terry, przykro mi. Jest za "delikatna"
Ja ją lubię. Utożsamiam się z nią. W związku z tym Locke ma jedną, drobną wadę:

Kod: Zaznacz cały

zadał się z tą @#$%^ Celes, a wzgardził "moją" Terrą!
.
jest nawet fanfik o tym
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Isia pisze:VII Kefka : Najbardziej świrnięty drań wszechczasów
ObrazekObrazek"Run, run, or you will be well done!"ObrazekObrazek
Isia pisze:"Tam błyszczące"? Plizzzzzzzz
Must touch shiny thing... :lol:
Isia pisze:Gogo - mim=nuda
Pójdę i cię walnę karniszem! Widać nie lubisz milczących mężczyzn... :wink: Chwila, to Gogo jest mężczyzną? Sam nie wiem. :shock:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Lubię milczących mężczyzn,o ile odzywają się choć raz na pół roku, nie lubię milczących bezpłciowców kwantowych (stan obiektu kwantowego jest nieokreślony do momentu dokonania pomiaru, a dopóki nie ktoś sprawdzi , płeć Gogo będzie nieznana, ergo - Gogo ma właściwości kwantowe. CBDU.)

A, i zapomniałam dopisać Shadowa do tamtego postu: on też jest ciekawy; mroczny, ale... I to ale urasta do rangi... yyyyy...ale.

I jeszcze nie ustosunkowałam się do Galufa - fajny jest. Ma poczucie humoru. Ma żyłkę ryzykanta. Ma serducho ze złota. Po Faris jedyna porządna postać.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Zjadacz

Post autor: Zjadacz »

Ababeb pisze:Z kolei moim zdaniem, Rosa jest przydatna jak cholera
ja także uważam że jest arcyprzydatna, ale nie pisałem mojej best piątki ze względu na umiejętności ale sympatię
Faris pisze:a Rosa była niezastąpiona (czasami, ogólnie to jej nie lubię za charakter).
I tu się z tobą zgadzam
Ababeb pisze: Edward to tchórz, a w bitwach jest piętnastym kołem u wozu
Z tobą też się zgadzam :)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ostatnio włączyłam FFV..czy ja wiem, czy Galuf jest taki zły - może zmienię zdanie :wink: A i do Butza można się przekonać :P Jedynie Lenna jest taka..drętwa - typowa księżniczka :]

[ Dodano: Pon 15 Sie, 2005 ]
Jest tu ktoś, kto choc trochę lubi Edwarda z FFIV? Może nie grał wielkiej roli...lecz przypadł mi do gustu - nie wiem sama dlaczego :P
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Mie sie tam Sabin podoba. Te muskuły :D ... i w ogóle fajny jest
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Faris pisze:Jest tu ktoś, kto choc trochę lubi Edwarda z FFIV?
Choc trochę? No to ja ;) W końcu raz nam pomógł :P
Cronos

Post autor: Cronos »

Gilgamesh :twisted:

Jeżeli wybór ogranicza się do grywalnych postaci to stawiam na Locke i Setzera. Oczywiście do wesołej gromadki ulubieńców należy też Faris :)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Faris pisze:Ostatnio włączyłam FFV..czy ja wiem, czy Galuf jest taki zły - może zmienię zdanie :wink:
Nie jest zły! Jest fajny! Bezczelny, złotosierdny (neologizm wymyśliłam, łał :wink:) i szlachetny, jak przyszło co do czego. Tylko wnuczkę ma niemożliwą :?
Faris pisze: Jedynie Lenna jest taka..drętwa - typowa księżniczka :]
Lenna = cuuuuuuuuukier. Ona jest słodka, dobra, ma w serduszku miejsce na cały świat. Choć czasem zachowuje się straszliwie głupio (spotkanie z Faris... matko, co za idiotka z tej Lenny :roll: ). U mnie zawsze miała profesję White mage + Summoner - nie pasowało mi inaczej :)
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ja u Faris miałam Summonera długi czas..potem dałam tę profesję Carze :P Ale faktycznie, Lenna przez cały czas leczyła drużynę.
Isia pisze:spotkanie z Faris...
"Jestem księżniczką z zamku Tycoon. Proszę Cię o wypożyczenie tego statku" 8)
niesamowicie skuteczne :lol: . Faris potem powiedziała cos w stylu "Pewnie sporo sie za nią dostanie" :D

Może do tego dziadka sie przekonam ale po prostu nie przepadam za takimi szlachetnymi postaciami :D Jedynie rozwalają mnie jego niektóre teksty ;)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Faris pisze:"Pewnie sporo sie za nią dostanie"
Tak powiedziała. :smile:

Kara to koszmar. Lubię Luke'a Skywalkera , ale w damskiej wersji - "the ability to speak does not make her intelligent" :wink: Nie cierpię Kary, yuck.
Lenna jest jedyna na białą magiczkę - słodka, dobra i "nieco" naiwna. Summonera dodałam jej, żeby miała jakieś ataki. Za to Faris - Thief & Black Mage = idealna mieszanka dla niej.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Cronos

Post autor: Cronos »

Faris pisze:Ale faktycznie, Lenna przez cały czas leczyła drużynę.
Cos w tym jest, moja Lenna też była white mage, zresztą black, red i summonerem też. Zabawne jest to, że na początku trenowałem ją jako monk :mrgreen: Ostatecznie skończyła jaki mimik.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Cronos pisze:Zabawne jest to, że na początku trenowałem ją jako monk
Ja też. Bo silny, i Lenna super wygląda w ciuszkach Monka. We wszystkich super wygląda <zazdrość ON> :smile:
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
gokusama

Post autor: gokusama »

Najbardziej chyba lubie Locke'a. Te jego wdzianko :D.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Wdzianko wdziankiem, ale Locke ma cudowny charakter - dżentelmen, rycerz w lśniącej zbroi....mmmmmmmmmmmmmmmmmmm.... Ideał.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”