Która??

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Który ze starych finalków lubisz najbardziej?

1
18
9%
2
7
4%
3
6
3%
4
13
7%
5
64
33%
6
86
44%
 
Liczba głosów: 194

JohnnyB

Post autor: JohnnyB »

ja glosuje na 6
za ladna buźke terry w menu ;)
Toori

Post autor: Toori »

Ostatnio skończyłem "piątkę"... ach te jobsy!!!!!!!!
squcloud

Post autor: squcloud »

Ja zagłosowałem na 6. Piątka miała może lepszy system ale za to fabuła w 6 miodzio. Zapomnieliście w ankiecie dodać opcji final fantasy mystic quest. Ale nawet dobrze bo itak było na tyle beznadziejne że nie warto.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Zapomnieliście w ankiecie dodać opcji final fantasy mystic quest
dzial jest o 1-6...finalach z numerkiem
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Norbi666

Post autor: Norbi666 »

Piąteczka była odlotowa ! Jobsy rządzą :) Wogóle spodobał mi sie pomysł z kryształami ... A i bohaterowie sunęli niezłe teksty ! Szóstka mnie troche nudziła,ale może być :P
Bartolus

Post autor: Bartolus »

No to jakiś dziwny jestem,bo system jobów w ff5 ,mi nie podpasował.Fabuła super,postaciedopracowane,ale te Joby mnie dobijały.Mi najbardziej podoba się final z numerem 6.
rpgomaniak!

ff6 is the best

Post autor: rpgomaniak! »

ff6 ma super fabułę.Jeszcze jak gra się w tą gre po polsku można calutką ją zrozumieć.
Wogule te Espery i Morph Terry...palce lizać(tylko nie umazać klawiatury)
Kiszak

Post autor: Kiszak »

ff6 za fabułe a na drugim miejscu ff5 za joby :grin:
Dave240

Post autor: Dave240 »

5, 5 i jeszcze raz 5. Była to najlepsza część spośród tych 6. Chodzi mi nie tylko o joby, ale i o fabułę, miodność i o humor np. jak dowiedziałem się, SPOJLER że Faris(chyba Faris, niepamiętam już) to kobieta :grin: SPOJLER

ZAZNACZAJ SPOJLERY!!! - M.
Norbi666

Post autor: Norbi666 »

No 5 była wywalona pod względem humoru! Ja to sie śmiałem jak Butz docinał Galufowi
i go wyzywał od wapniaków i takich tam ;) Wogóle dla mnie 5 najlepsza ale najtrudniejsza :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Też się przyłączę - 5 rządzi. Szczególnie co do humoru fajne wszyscy minki robią 8) fabuła też spoko, grafika - żadnych zastrzeżeń :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

humor to w shadow hearts tez niezly...codotych jobow tez mi nie podeszly-po prostu ja czesto jestem niezdecydowana^_^ i potrafie sie godiznami nad czyms zastanawiac tutaj-jaki job wybrac
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Fin

Post autor: Fin »

Zdecydowanie 6-najlepsza fabuła, najciekawsze postacie, najładniejsza muzyka i grafa.
4 też jest cieakwa, fabułą, postacie, zwłaszcza Kain, naotmiast 5 oprócz systemu jobów i Gilgamesha nic ciekawego sobą nie niesie.
W starsze nie grałem i dopóki nie poprawi się choć trochę grafa nie zamierzam. Moja wytrzymałość też ma swoje granice.
Norbi666

Post autor: Norbi666 »

W starsze nie grałem i dopóki nie poprawi się choć trochę grafa nie zamierzam. Moja wytrzymałość też ma swoje granice.
1.Nie wiesz co tracisz
2.To oznacza ze nie jesteś fanem ff...Bo te starsze części to legenda to one własnie dały początek dalszym ff....
naotmiast 5 oprócz systemu jobów i Gilgamesha nic ciekawego sobą nie niesie.
Giglamesh? a co w tym takiego rewelacyjnego? poza tym mylisz piątka niesie ze sobą świetną fabułe i ogromną dawke humoru... Może poprostu jest dla Ciebie za trrudna?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

dopóki nie poprawi się choć trochę grafa nie zamierzam
samo raczej nci sie nie poprawi a square mysli o nowych rzeczach bardziej...
To oznacza ze nie jesteś fanem ff
a czy bycie fanem ff polega na przejsciu wszystkich ff? a i sam Fin nie wiaodmo czy tak definiuje swoja osobe
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”