Special Character Commands ( F F 6 )

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Najfajniejszy SChC to

Steal
5
5%
Blitz
42
43%
Morph
10
10%
Tools
19
19%
SwdTech
6
6%
Leap / Rage
2
2%
Slot
1
1%
Throw
3
3%
Runic
5
5%
Lore
5
5%
 
Liczba głosów: 98

FinalFan

Special Character Commands ( F F 6 )

Post autor: FinalFan »

Różne postacie w final fantasy 6 posiadają inne zdolności specjalne. Jeden używa specjalnych przedmiotów (Tools) Drugi kradnie (Steal) , ktoś inny potrafi wchłaniać magię wroga ( Runic).
Mi ten pomysł, żeby każda postać miała swoje własne umiejętności bardzo się podoba. Chociaż i tak system materii z Siódemki wymiata :D Napiszcie i zagłosujcie, który special characrer command najbardziej Wam się podoba. Mi chyba Tools i SwdTech. Chociaż może mi się to zmienić, bo nie przeszedłem jeszcze całej gry.



Niestety nie dało się umieścić wszystkich możliwości w ankiecie.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 18:32 przez FinalFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Blitz rządzą!!! Ale Tools tez jest niezłe...
ludek

Post autor: ludek »

Tools jest najlepsze (Chainsaw rlz). Dance też jest niezły a Runic też się przydaje.
FinalFan

Post autor: FinalFan »

Blitz jest podobny do limitów Zella :]
Darios

Post autor: Darios »

Echh... już widze te okrzyki "BLITZ RULEZ!!! SABIN RULEZZZ!!!" -_-

Mi się podobał Tools, szczególnie Crossbow (na początku) i Chaisaw (póxniej), oprócz tego Swd Tech.
Orion

Post autor: Orion »

Blitzy są mocne,ale nigdy ich nie lubiłem.
Jestem za tool'sami,zawsze mnie rozwalał Edgar w tej hokejowej masce w stylu piątku trzynastego :].
Darios

Post autor: Darios »

Blitzy są mocne,ale nigdy ich nie lubiłem.
Grałem na emulatorze i nie mogłem dać pod skos : /
Orion

Post autor: Orion »

Heh,na początku miałem podobny problem.Ale okazało się że wystarczy wcisnąć tylko jeden z kierunków.Przykładowo w kombinacji jest"góra-lewo"to wciskasz albo jedno albo drugie i wchodziło.Przynajmniej u mnie :].
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Darios

Post autor: Darios »

Wiem o tym ale nie chciało mi się za bardzo w tym grzebać :P
Xellos

Post autor: Xellos »

Ja głosowałem na Slots tak jak limit Caith Sitha (wszystko zależało od farta), ale mogły różne fajne rzeczy wyjść :D
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Darios2 pisze:Grałem na emulatorze i nie mogłem dać pod skos
wcale i w ogóle. Ja tez grałem na emulatorze i wszystko robiłem pod skos, wystarczyło ustawić klawisze... :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Moim zdaniem najlepszy jest Blitz, można nim zadać najwięcej obrażeń, sprawuje się dobrze w walce z bosami

na drugim miejscu Tools które nigdy nie chybi bo wystarczy wybrać umiejętność (nie trzeba wbijać sekwencji jak w Blitz)

na trzecim SwdTech, czterokrotny cios mieczem robi wrażenie, ale te czekanie żeby go wykonać dobija człowieka. :?
Zjadacz

Post autor: Zjadacz »

Według mnie najlepsze są blitzy, lecz osobiście bardzo lubię steal. Poza tym często używałem mimic i tools. Niezłe są swordtechy lecz czekanie na ich wypełnienie potrafi dobić. Nigdy nie używałem runic (oprócz przymusowej walki zaraz po otrzymaniu Celes) bo jest po prostu badziewny !!!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Steal - nie wiem, nie korzystam, jakieś średnio przydatne (opłaca się kraść chyba tylko od bossów, a i to nie zawsze.)
Blitz - kiepsko mi się wklepuje te kombinacje, ale Sabina zawsze trzymam w drużynie. ^^
Morph - nie jestem przekonana...
Tools - rewelacja, perełka, cód-miód i w ogóle. Auto Crossbow na samym początku gry ogromnie ułatwia większość starć. A potem dochodzą jeszcze fajniejsze narzędzia.
SwdTech - wolno się ładuje, można aż zacząć zgrzytać żebami. Ale efekty niezłe.
Leap/Rage - za dużo tych umiejętności, oj, za dużo... mogli dać tylko ze dwadzieścia, a nie od razu dwieście, przy czym te najlepsze na samym dole. :roll:
Slot - mhm, uwielbiam takie losowe elementy.
Throw - nie przepadam.
Runic - baaardzo przydatne, w wielu walkach ratuje skórę i oszędza zachodu z leczeniem.
Lore - na razie bez komentarza; w ogóle nie używam tej umiejętności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”