jaki team w ff6?

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

ludek

Post autor: ludek »

Ja jestem obecnie na początku drugiego świata więc większości drużyny nie mam ale skład jakim posługiwałem się przed udaniem się na latającą wyspę to:
-Terra - główna postać czarująca (będąc po Morph).
-Mog - całkiem przydatne niektóre tańce.
-Edgar - autocrossbow i chainsaw.
-Cyan - właściwie to on siedział i czarował a jak był boss składający się z "jednej części" to nieraz quadra slam się trafiał.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Na razie jesteś w połowie gry i do tego miejsca Cyan jest użyteczny, ale im dalej, tym gorzej z nim będzie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

ja grałem składem terra, edgar, locke, sabin. Celes uznałem za kiepską, moga uznałem za żart. :P
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Ludzix

Post autor: Ludzix »

U mnie Celes jest najlepsza i w walce, i w magii - Atma, Enhancer i siek XD
A Mog, gdy ma wszystkie tańce wymiata - włączam Desert Aria - udało mi się wciągnąć bossa (!) Ale na innych czasem się nie udawało - pewnie miałem jakieś 1% szansy :shock:
Boss i tak był łatwy XD
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Sephiria bez spoilerów proszę :) Co będzie dalej to niech sami zobaczą. Nie ułatwiaj im zadania.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Darios

Post autor: Darios »

J miałem taki squad:
Terra- czrodziejka.
Locke- Złodziej i czarodziej
Edgar- Wojownik i dobijacz :P
Cyan- Mega Fighter (najczęściej dawałem mu tak żeby zadawał 8 ciosów).
ludek

Post autor: ludek »

Jestem sobie w Darill's Tomb i muszę przyznać, że coraz bardziej podoba mi się Setzer. Chyba rzeczywiście Cyan pójdzie na rezerwe. Setzer już prawdopodobnie jest od niego silniejszy ale z kolei Cyan zna więcej czarów. Ach te decyzje.......
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

AP niedługo przestanie być dla ciebie problemem, poza tym stosując różne kombinacje Esperów, możesz większość zcarów poznać w ciągu 15 minut pracy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
CloudYuffieRed

Post autor: CloudYuffieRed »

no ja narazie jestem przy tym jak steazer porwał celes czyli "marię" i go jeszcze nie mam więc nie wiem co potrafi moze i wolno się ładuje ale jak się go podtrenuje to bedzie lepszy tak myśle

[ Dodano: Nie 30 Sty, 2005 ]
krzysiek sephiria nic mi nie ułatwia ja jestem upierdliwy dopóki sam sie nie przekonam to nie uwieże teraz to co sephiria powiedziała uznaję za cos podobnego do tego że sabin jest gorszy od locka :P
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

krzysiek sephiria nic mi nie ułatwia ja jestem upierdliwy dopóki sam sie nie przekonam to nie uwieże teraz to co sephiria powiedziała uznaję za cos podobnego do tego że sabin jest gorszy od locka :P
No wiesz Sephiria zmłuciła tę grę pewnie nie raz a Ty dopiero ją przechodzisz. Ja bym jednak uwiezył jej na słowo. Ale mimo wszystko do pewnego (3/4 pierwszego świata) to była moja sztandarowa postać.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
CloudYuffieRed

Post autor: CloudYuffieRed »

co racja to racja sephiria jest przynajmniej 1000x lepsza odemnie ale zostawię tak jakby nic się nie stało nie lubie wiedzieć jaka postać będzie najlepsza jaka najgorsza itd. wiesz o co łazi ??
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Mój team jest taki:
1.Terra
2.Edgar
3.Cyan
4.Sabin
Xellos

Post autor: Xellos »

A mój będzie taki:
1)Terra
2)Shadow
3)Gogo
4)Sabin
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

W szóstce jest chyba największy wybór postaci. 14 to chyba jednak trochę za dużo...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Zgodze się, a najbardziej niepotrzebni moim zdaniem byli Gau i Umaro - Umaro w ogóle nie da się kontrolować, a Gau jest przydatny tylko, gdy wyuczy się go magii, bo jak wpadnie w Rage to jest równie nieprzydatny jak Umaro.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”