jaki team w ff6?

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Mati-San pisze:Ultimy można się też nauczyć nosząc Palladin Shield ;)
Niby tak, ale i tak wybiore magcite Ragnaroka :P
Xellos

Post autor: Xellos »

A sam w sobie co robi esper Ragnarok?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Zatem jeszcze raz(viva błąd 403..... :roll:)

Zmieniasz nim przeciwników w przydatne drobiazgi. Przykłądowo Marvel Shoes, butki nakładające Haste i Regen w jednym, nie da się inaczej otrzymać jak: walcząc w Colosseum(a walka jest ciężka) lub morphując: Stray Cat, Spek Tor lub Wild Cat. Dość przydatne. BTW, to wszystko masz opisane przeze mnie w dziale FF 6, sekcja Morph, więc może byś tam zajrzał?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Zespół - Setzer (chyba najdłużej go ćwiczyłam, bo wyglądem przypomina Sephirotha :D -Terra - ćwiczyłam ją z musu, bo mysłałam że będzie potrzebna ( i nie była :lol: ) Celes - coś mnie do niej ciągnie a 3 postać to albo Relm, albo Gogo, nieokreślona
Xellos

Post autor: Xellos »

Staram się nie zaglądać do takich rzeczy, ale dzięki za radę...
Jarzyk

Post autor: Jarzyk »

Nie no ja ustawiłem taki team:
SABIN
TERRA
EDGAR
CELES
Gildor Laavel

Post autor: Gildor Laavel »

Moim zdaniem rozmowa o "dream team" jest trochę pozbawiona sensu, a to dlatego, ponieważ w późniejszej fazie gry, mając postacie wytrenowane na99lvl, co w FF6 nie jest specjalnie trudne, posiadając exp egg (bynakmniej nie jedno), nawet team Umaro, Relm, Kupo, i chociażby Gau, używając ultimy normalnie rozwałkują wroga (nie mówię oczywiście o Umaro).
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Ale to nie jest temat o najlepszym teamie, tylko o ulubionym teamie. Może byś napisał swój? :D
Gildor Laavel

Post autor: Gildor Laavel »

Ależ proszę uprzejmie:
Setzer(ewentualnie Celes)
Edgar
Sabin
Shadow
Na takie coś nie ma mocnych...
Div1

Post autor: Div1 »

Ja zawsze miałem w teamie Sabina i Cyana. Sabina, dla znakomitego blitz,a Cyan był u mnie zawodowym zabijaką-mordercą. 2xMasamune + kontrowanie i haste -> miodzio. Co do magii to różnie wypadało ale raczej zdecydowałbym się na Terrę, jakoś ciekawsza wydawała mi się od Celes. Czwarta postać różnie, najczęściej Edgar lub Shadow.

1. Sabin
2. Cyan
3. Terra
4. Shadow
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Za to mój ulubiony team to Terra, Celes, Strago i Locke (czyli Offensive Magic Team) - po odpowienim rozwinięciu postaci nic nie stanie im na drodze.
1125

Post autor: 1125 »

Moj ulubiony team to bez zadnych watpliwosci :

Celes ( Rune + Magic)
Locke ( Przydatnosc "steal" w pozyskiwaniu przedmiotow :lol: )
Mog ( Tańce )
Edgar ( Chainsaw wrrrrrrrrrrrrr !!! :twisted: )
Gildor Laavel

Post autor: Gildor Laavel »

1125 pisze:Mog ( Tańce )
Ja tam nie wiem co wy w tych tańcach Kupy widzicie... strata tury i tyle, o wiele lepiej jest atakować :twisted:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

http://www.k-ff.com/Final6/index.php?n=20 - może jednak nie do końca taka strata czasu?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Gildor Laavel

Post autor: Gildor Laavel »

Hmm... przyznaję, bardzo to wszytko ciekawe, jednakże nie zawsze wychodzi, uważam że za ten czas lepiej potraktować wroga ultimą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”