jaki team w ff6?

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Premos
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 22 gru, 2009 12:37

Post autor: Premos »

Cyan Fajny xD
Sabin wyglad i blitz
Shadow fabula i wogule jak go nie mozna miec?Xd
Celes niewiem ale lubie nia grac xD
Awatar użytkownika
jog
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 13:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: jog »

Ooo widzę że temat nieco zdechł, to coś napiszę ;)

Nie mam jakiegoś stałego pierwszego składu. Mam kilka postaci których używam naprzemiennie.

Setzer - Lubię po prostu kolesia... miałem nieco obaw przed losowym charakterem jego zdolności, no ale! Mimo wszystko nie wypada słabo, a czasem zdarzy się że wypadnie coś mocniejszego. Poza tym lubię jak rzuca kartami i lotkami :D W sumie często bywa w głównej drużynie.

Cyan - Całkiem silny, niezłe ataki, choć nieraz się niecierpliwię przy ładowaniu się paska z atakiem... ech. Mimo wszystko w składzie dobry ;)

Celes - Po scenie w operze pokochałem ją :D Używam zamiennie z Terrą, choć bardziej przychylny jestem właśnie Celes. Runic potrafi nieźle uratować w tarapatach. Wyposarzona w jakiś dobry miecz i Black Belt (zawsze) razi przeciwników mocnymi kontrami.

Sabin - Wiadomo - głównie o Blitze chodzi ;) poza tym silny, do tego wyposażam go zawsze w Black Belt, więc często wrogom dostaje się darmowy silny atak ;)

Locke - 1. Lubię go. 2. Darmowe Itemy... w zasadzie tyle. Więcej mi nie potrzeba.

Relm - Lubię ją. Również nie potrzebuję niczego więcej. Jeśli w składzie mam Celes / Relm i 2 jakichś kabanów, to spokojnie sobie ją trzymam i nią kulam ;)

Shadow - Throw przydaje się dość mocno, poza tym go lubię, bardzo silna postać, z jednym wielkim minusem! Pojawia się nieregularnie! A tego nie lubię! Arrrghhh!


Pozostałe postaci... w sumie gram nimi to tu to tam, podleweluję je trochę od czasu do czasu. Nieraz trafiają do drużyny na dłużej. W sumie najmniej czaję Gau... ale obczaję jego skille, bo póki co nie znam ich jeszcze jakoś megadobrze. Może coś z niego jeszcze będzie ;]
Awatar użytkownika
Bajkopisarz
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: czw 24 sty, 2013 20:32

Post autor: Bajkopisarz »

A odświeżę ten temat.

Mój ulubiony team to:

Celes
Locke
Cyan
Shadow

Powodem nie są ich umiejętności, staty czy cokolwiek związanego z mechaniką gry. Te postacie są dla mnie najciekawsze fabularnie, Shadowa czasem wymieniam na Sabina, podoba mi się jak zgrywa głupkowatego osiłka a w rzeczywistości jest inteligentnym i poważnym facetem, który dźwiga niesamowity ciężar. Myślę, że nie musze tutaj opowiadać nic o tych postaciach, ich historie są wam zapewne znane a to one są powodem takiego a nie innego wyboru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”