Jobs in Final Fantasy V

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

cronox

Post autor: cronox »

Geomancer czasami się przydaje. W niektórych miejscach może zadać niezłego damage
a wez sobie wstaw za takiego geomancera chocby ninje z dwoma broniami to i tak zabierze wiecej hp
Pavel

Post autor: Pavel »

GiL Toss jest dobry ale zżera za dużo kasy, ale samuraj z 2-handed z Masamune i Kiku wymiata... Archer też jest dobry, szczególnie jego zdolność X-fight... a Caller?? summony są silne, ale kosztują za dużo many....
CloudYuffieRed

Post autor: CloudYuffieRed »

Jak dla mnie dobry jest sumoner , samuraj , blue magic, i monk najlepszy skład a czasmi mystic knight
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

Dla mnie najlepszy jest mim lub bez jobu.Wtedy dobieram wlasne techniki (najlepiej magic sword i 2x cios ninjy). Wtedy bez trudu sie osiaga 2x 9999 dmg
ZbYniO

Post autor: ZbYniO »

Dla mnie mim i ninja wymiata :twisted:
ludek

Post autor: ludek »

najlepsze joby i najlepszy skład to: mim, summoner, mistic knight i samuraj...
Ludzix

Post autor: Ludzix »

Bard się przydaje w Dolinie Hiryuu, gdzie puszczając Requiem parę razy można wybić qpę nieumarłych XD
Dziwne, że nikt nie wspomniał o Magu Czasu, który potrafi np. cofnąć czas do początku walki, zatrzymać go czy cofnąć kometę w czasie do momentu, kidy spadła na miejsce, gdzie akurat stoi wróg :D

PS. A propos Doliny Hiryuu w 2gim świecie - nie mogę znaleźć przejścia! Do drewnianego mostu nie spotkałem savepointa, szukałem wszędzie (nawet odkryłem jaskinię z pieniędzmi XD) ale nic nie znalazłem... można może rozwiązanie? :smile:
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Mystic Knight, Summoner, Ninja, Mimic, Monk, Black, White, Time, Blue Mag, Samuraj, Mimic to najlepsze zawody w FF5
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Najlepsze jobsy to: Ninja, Summoner, Samuraj, Blue Mage i Monk.
Ludzix

Post autor: Ludzix »

Mystic Knight, Summoner, Ninja, Mimic, Monk, Black, White, Time, Blue Mag, Samuraj, Mimic to najlepsze zawody w FF5
Bo wszystkie? XD
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Ludzix pisze:
Mystic Knight, Summoner, Ninja, Mimic, Monk, Black, White, Time, Blue Mag, Samuraj, Mimic to najlepsze zawody w FF5
Bo wszystkie? XD
Jest jeszcze parę, których nie wymienił :D
Dyzio

Post autor: Dyzio »

no bo wymieniłem te najlepsze -_- jeszcze złodziej sie do tego zalicza
Jarzyk

Post autor: Jarzyk »

Ja używam aktualnie:
Butz LV 14- Rycerz LV 3
Lenna LV 14-Niebieski Mag LV 2
Faris LV 14- Czerwony Mag LV 2
Galuf LV 13 - Mnich LV 4
I wygrywam ze wsystkimi :mrgreen:
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

U mnie jest tak:
Butz lv17-Niebieski Mag lv3
Lenna lv17-Czarny Mag lv5
Galuf lv17-Mistyczny Rycerz lv3
Faris lv17-Biały Mag lv5
Xellos

Post autor: Xellos »

Samuraj-Gill toss
Summoner-summony
Czarny mag-mocne czary
Biały mag-leczenie
Monk-mocne ciosy
Ninja-dwie bronie
i to chyba najlepsze jobsy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”