Jobs in Final Fantasy V

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

DarkStar2004

Jobs in Final Fantasy V

Post autor: DarkStar2004 »

Widze, że na forum Krypty mało się mówi o Final Fantasy V. A nie zauważyłem tematu odnoszącego się do Jobów w piątej części Końcowej Fantazji :!: Dlatego macie szanse podzielenia sie waszymi doświadczeniem w rozwijaniu postaci w tenże sposób. Co sadzicie o tej formie kreowania bohatera :?:
Darios

Post autor: Darios »

1. Nie tłumacz tego tytulu na polski bo to glupio brzmi.
2. jak znam moderatorow i adminow ten temat w najblizszym szasie zostanie usuniety.
3. pogoba mnie sie ten systeem ale lepiej byl zrobiony w ffta.
moje najleprze klast to: mystic knight, summoner, monk, samurai
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

samurai i jego gilltoss rządzą :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
DarkStar2004

Why??

Post autor: DarkStar2004 »

Czemu uważasz,że temat ten zostanie usunięty :?: Co w nim jest takiego, czego nie powinno być :?: Przeciez fora dyskusyjne są po to, żeby poruszać coraz to nowsze tematy, jesli tylko maja cos wspólnego z głównym tematem (tematem przewodnim), co w tym momencie się zgadza,ponieważ temat ten traktuje o Final Fantasy V. Co do polskiego tłumaczenia nie uważam że jest ono głupie, choć zadobre tez nie jest, ale niemozna wciąż używać tych samych słów. Mi tez się podobał system w Final Fantasy Tactics Advance, ale jest on z drugiej strony trochę dziwny, bo czy logicznym jest uczenia się np. kradzieży hełmu ( :!: :!: ) od broni :?: :!: Dlatego system uzyty w FFV uważam za lepszy. A moje ulubione joby to: black i white mage, summoner, thief, knight (no i mystic) i dragon :mrgreen:
GoMati

Post autor: GoMati »

Samuraj rządzi. Ma ładnego hitka, a jak ma jeszcze umiejetność czarnej magii to wymiata. Podobnie blue mage. Mój fumfel odpowiednimi atakami zabijał bossów w 3-4 tury! :wink:
DarkStar2004

Mystic Knight

Post autor: DarkStar2004 »

Ja uważam, że super postacią jest Mystic Knight ze swoim zaklinaniem broni :!: Jak wróg jest weak np. na Thunder to mając czar Thunder 3 i Mystic Knighta przeciwnik nie ma szans :!: :!: :!:
Skrabson

Post autor: Skrabson »

Mi sie najbardziej widzi czerwony mag, samuraj i niebieski rycerz (dla mnie najbardziej uzyteczni)
Vincent75

Post autor: Vincent75 »

Summoner jest najbardziej wypasiony, a oprucz niego to Mystic Knight.
Xellos

Post autor: Xellos »

Piszesz bzdety Vincent Samuraj i RzutGP GURUJĄ!!!
(bez urazy)
CrystaL

Post autor: CrystaL »

szczerze gil toss jest naj :D:D
Xellos

Post autor: Xellos »

BEST of BESTS :D
Darios

Post autor: Darios »

juz to wiemy

doublehand tez jest niziemski
cronox

Post autor: cronox »

ja najczęsciej uzywalem: summoner,samurai(gil toss:) ) ,ninja(jak masz dwie bronie to wymiata) i dragon (ach ten jego jump)

a joby ktore uwazam za kompletnie nie potrzebne to: tancerz, lucznik, bard(to juz wogule nie przydatne), geomancer(tak samo) i treser potworow
Vincent75

Post autor: Vincent75 »

Geomancer czasami się przydaje. W niektórych miejscach może zadać niezłego damage.
CrystaL

Post autor: CrystaL »

ale i tak nie bedzie to wiecej niz po ataku z gil toss`a :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”