Tales of Pirates

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wiecie... ja może i kadzę, ale skoro już być noliferem, to może tak ciut ambitniejszy mmo? XD Byle nie WoW >>'
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Garnet pisze: wczoraj Snergiu jak poszedles to prawie cała noc na tej plaży z bossem spedzilam :lol: hardcore xD ALE...o ile tą perle w koncu zdobylam (co za ironia poprzednio za pierwszym razem :lol:)
No to miałałem szczęście bo dzis przed praca się zalogowałem i co mam? Peeeeerła :D Od pierwszego razu.
O tej porze (godz. 13-14) nikogo oprocz mnie nie było więć jakbym tylko chciał mogłem kosić Kinga.

Nie mogę jeszcze nic powiedzieć czy jestem zadowolony z Explorera... potem ma być Voyager ale co to znaczy to ja nie wiem. Wybrałem to całkiem bezmyślnie :P

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 14:25 ]
Vaan pisze:Swoją drogą jak na liczniku zobaczysz cos takiego to możesz sie zacząc zastanawiać, czy nie za długo grasz
Ja liczę tylko na to że licznika nie będzie...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Vaan pisze:Swoją drogą jak na liczniku zobaczysz cos takiego to możesz sie zacząc zastanawiać, czy nie za długo grasz Obrazek
lolol, total szacun dla niego, ze ma tyle czasu na granie... lol...

Moj played w WoW przy nim to pestka ;o

Obrazek

omg, nolife ;O zomg! who cares? ;s
... thug life ...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Faka pisze: Moj played w WoW przy nim to pestka ;o
Nie wiem jak to sie przelicza w WoWie ale:
90*24= 2160h+18h
to wcale nie tak mniej ode mnie. Widzialem jeszcze polaków co maja 5k h/24miesiące, więc na pocieszenie z nas nie są jeszcze takie nołlajfy.

V@ chcesz coś zasugerować
Ostatnio zmieniony pt 24 sie, 2007 16:36 przez Vaan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Moj blad, zle wyliczylem. W WoW'ie wlasnie jest 24h, wiec to racja, ze mam 2160 godz. grania. lol'd. Ogolnie ominalem z liczeniem played 90 day ;s. Tylko, ze az tak szczegolna uwage na played w wowie nie zwracam uwagi ;s.

P.S.
Dodam tylko, ze ten czas grania to jest jedna postac ;), a nie wszystkie jak to bywa w gw ;).
... thug life ...
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Bądźcie przeklęci! :< Przez tę grę nie zdam poprawki!
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:ah...i jestem b. zadowolona z Huntera:) moobek czesto nie zdazy podejsc i już leży...tylko podpakować bardziej postać ^_^ <tak jak wczoraj, Snerg nie zdążył podchodzić do tych małży, bo one już dead
snerg powinien walić z piorunów bo jest explorerem... Snerg, radzę te fora przeanalizować ^^'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Boni pisze:snerg powinien walić z piorunów bo jest explorerem... Snerg, radzę te fora przeanalizować ^^'
Myślisz, że na to nie wpadłem? Tylko te korale są gdzieś na morzu, więc wypłynąłem nowo zakupionym statkiem (którego nazwałem SaveTheWhales XD) jednak przeliczyłem się z tym, że statki trzeba tankować... gdzieś na środku oceanu zabrakło mi paliwa -_-
Teraz mam natłok pracy więc dopiero w piątek się zaloguje :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Czy żeby grać PvP koniecznie trzeba być w jakiejś gildii, czy może jest tu jakaś random arena czy coś w tym stylu ?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Schrödinger pisze: Myślisz, że na to nie wpadłem? Tylko te korale są gdzieś na morzu, więc wypłynąłem nowo zakupionym statkiem (którego nazwałem SaveTheWhales XD) jednak przeliczyłem się z tym, że statki trzeba tankować... gdzieś na środku oceanu zabrakło mi paliwa -_-
mozesz je kupic u NPC'a kolo bossa tego, King Clama z ta perłą... a na morzu to tylko ładujesz ewentualnie...

[ Dodano: Nie 26 Sie, 2007 21:48 ]
Vaan pisze:Czy żeby grać PvP koniecznie trzeba być w jakiejś gildii, czy może jest tu jakaś random arena czy coś w tym stylu ?
pvp masz na arenie i walczysz w pojedynke, albo w guild war, albo w chaos cos tam, który wyszedł z nowym updatem toteż nie wiem o co w nim chodzi no i walczysz w maze'ch, czyli tam gdzie sa najlepsze itemy w calej grze

zeby na arenie walczyc musisz zdobyc symbol of valor... item
glamorous vamp
Januszeko

Post autor: Januszeko »

I co z tą gildią? Bo moja postać na 9 lvl już sie nie może doczekać xD

Mój nick Januszeko
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ech, brakuje mi jeszcze kasy bo mam inne wydatki po drodze xD będzie, narazie to ja testuję na ile jesteście wytrwali, bo jaki to ma sens jak zrobie gildie i nikogo w niej potem nie bedzie, a 600k piechotą nie chodzi :P

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 16:56 ]
anyway im wiecej takich tym lepiej :], ps. jaka klasa?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

600 k to sporo pieniędzy... :| a ja ledwo 5k uzbierałem z oktopusów i tym podobnych stworzeń. O ile kwazi mnie nie przeciągnie na WOW, to będę grał w Top. Jak się z Wami spotkać w ogóle? Jestem na dobrym serwerze, ale chyba w innym niż Wy mieście.

Rotfl lol, lmao, PoZdRO!
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

GZO podaj nick !! To jakos sobie poradzimy :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

BloodyMushroom - więc jeśli mnie możesz dodać na friendlistę byłbym wdzięczny :). Hunterem jestem i łażę sobie po śniegu zbierając na sprzęt <whee!>. Będę się logował w przyszłym tygodniu, po poprawce, bo inaczej jej nie zdam _^_
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”