Tales of Pirates

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

CePeN

Post autor: CePeN »

GZO pisze:Szkoda, że nie ma wersji dla linuxa.
A na Cededze ci nie pójdzie?
Schrödinger pisze:Tak tak, wiem, że jestem noobem
Ja też jestem n00bem i mimo iż dołączyłbym (choć nie mam żadnego pojęcia jak w to się gra), to już wszyscy by mieli po 50 lvl.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:Jeśli ktos jeszcze ma ochote, byłoby super utworzyc wlasnie taka Krypciana glide:)
Dajcie znac jak zalozycie. ;]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:patrz bo bedzie zajety
taa..nic mnie osobiście bardziej nie wpienia, niż inna pierdoła z moim nickiem -_-"
Boni pisze:Anyway, tylko Garnet dołączyła i od razu jakie zainteresowanie, hihi.
xD wie sie :wink: <patrz-grupa na Last.Fm też zyskała spore zainteresowanie;P>
CePeN pisze:Ja też jestem n00bem i mimo iż dołączyłbym (choć nie mam żadnego pojęcia jak w to się gra), to już wszyscy by mieli po 50 lvl.
ja na pewno nie bede mieć;P ..poza tym wiele rzeczy nie pojmuje^^

Swoja droga, zaczynam od początku, jednak wezmę Huntera..wole cos bardziej ofensywnego, od maga..poza tym, kijki sa ...takie nijakie:]

..ale najlepiej bylo dzisiaj z bossem, sporo osob czeka na jego pojawienie, aby zdobyc perłe (co 5 min. sie pokazuje), wszyscy walą, stwór pada..i ja zdobywam perłe :lol: <sąsiedzi nie byli zadowoleni xD>
...w ogole niezle sie gada z nieznajomymi :lol: ...i luv inglisz slang :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Garnet pisze:..ale najlepiej bylo dzisiaj z bossem, sporo osob czeka na jego pojawienie, aby zdobyc perłe (co 5 min. sie pokazuje), wszyscy walą, stwór pada..i ja zdobywam perłe :lol: <sąsiedzi nie byli zadowoleni xD>
Ja myślałem, że czyjąś zdobycz nie da się zgarnąć... chyba zmienię taktykę XD

.. i najlepiej zmienię zawód na złodzieja
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Grzybek Z Octu pisze:Przestańcie kusić! >.< Jeszcze sobie neo pod wina zainstaluję, ściągnę tę grę i owalę egzamin poprawkowy :evil:
Cichaj i się przyłączaj, będzie srogo! Zaczniemy czaszki z dungeon'ów kraść! XD
Boni pisze:Anyway, tylko Garnet dołączyła i od razu jakie zainteresowanie, hihi.
Starczy że jest Garnet i już warto się przyłączyć, ot co :P
Schrödinger pisze:
Garnet pisze:..ale najlepiej bylo dzisiaj z bossem, sporo osob czeka na jego pojawienie, aby zdobyc perłe (co 5 min. sie pokazuje), wszyscy walą, stwór pada..i ja zdobywam perłe :lol: <sąsiedzi nie byli zadowoleni xD>
Ja myślałem, że czyjąś zdobycz nie da się zgarnąć... chyba zmienię taktykę XD
A w MMORPG często sie da loot podpierniczyć, kto pierwszy ten lepszy XD

Już możecie być pewni, że jak będę grał, to postać będzie wojownikiem, mam zawsze zwyczaj grać tank'iem :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Gveir pisze:Już możecie być pewni, że jak będę grał, to postać będzie wojownikiem, mam zawsze zwyczaj grać tank'iem :]
Byle nie klałdem bo takich tam jest w nadmiarze :D
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Schrödinger pisze:Byle nie klałdem bo takich tam jest w nadmiarze :D
Zobaczymy XD Na pewno nie będzie miał żółtych włosów XD A co do oręża zobaczymy jak się da... Pytanie, jakimi rodzajami mieczy można tam rzezać? Są dwuręczne/jednoręczne i czy jest możliwość walki dwoma na raz?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Nie no to jest prawdziwy rotflkopter, biały jelonek bambi ryczący jak niedźwiedź podczas ataku i wrzeszczący jak zarzynana świnia pośmiertnie. To trzeba przeżyć XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Starczy że jest Garnet i już warto się przyłączyć, ot co
nice:]
Gveir pisze:A w MMORPG często sie da loot podpierniczyć, kto pierwszy ten lepszy XD
ale tutaj sa tylko ludzie prawi xD...nie możesz zgarnąć rzeczy od potworka, jeśli go nie zabiłes Ty lub Twoja drużyna
<a że w tamtego bossa też nawalałam, to nagroda zasłużona;)>
Gveir pisze:jak będę grał, to postać będzie wojownikiem, mam zawsze zwyczaj grać tank'iem :]
Swordsman jest wlaśnie najbardziej popularny;P (pozniej można zrobic Crusader czy cuś, to jest na pewno cos ala tank xD)..mi właśnie brakuje takiej żenskiej wersji:(
ale chwila jest ten pół demon(?), on chyba bardziej pretenduje do miana tanku^^"
Schrödinger pisze:]Byle nie klałdem bo takich tam jest w nadmiarze
taaa fryz ala Seph jest jeszcze więcej...
Gveir pisze:Pytanie, jakimi rodzajami mieczy można tam rzezać? Są dwuręczne/jednoręczne i czy jest możliwość walki dwoma na raz?
tutaj Boni by sie lepiej wypowiedział:) Swordsman ma możliwosc walczenia 2 mieczami:)

biały jelonek bambi ryczący jak niedźwiedź podczas ataku i wrzeszczący jak zarzynana świnia pośmiertnie. To trzeba przeżyć XD
oho:D Wredna ^^
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2007 19:59 przez Garnet, łącznie zmieniany 5 razy.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

CePeN: pewnie by poszło, ale nie jestem aż takim fanem gier, żeby kupować Cedegę - jak chcę w coś pograć przerzucam sie na Win ;) i to zazwyczaj wystarcza. Opancerzę komputer firewallem i antywirem, podłączę neo i po zabawie zrobię format ^^'

Gver: A zatem postanowione, ale dołączam we wrześniu dopiero. Będzie mrocznie! :twisted:

btw. może przekonam do mmorpg moich osadzonych z aresztu śledczego :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

CePeN pisze:Ja też jestem n00bem i mimo iż dołączyłbym (choć nie mam żadnego pojęcia jak w to się gra), to już wszyscy by mieli po 50 lvl.
ej, no co Ty, jakby co, będziemy robic plv, wtedy zabiję mocnych potworkow, a Ty szybko levelek dostaniesz :)
Vaan pisze:Dajcie znac jak zalozycie. ;]
właśnie zbieram fundusze xD
Garnet pisze:i luv inglisz slang :]
"B> NSS 20k ea PM ME TY " :lol:
Schrödinger pisze: Byle nie klałdem bo takich tam jest w nadmiarze
I sephów... i te nicki: "SephirothJenova" xD
Gveir pisze:Pytanie, jakimi rodzajami mieczy można tam rzezać? Są dwuręczne/jednoręczne i czy jest możliwość walki dwoma na raz?
Na wszystkie pytania odpowiedź: tak. Kiedy zaczynasz karierę wojownika, jesteś tzw. Swordsmanem, w zależnosci od lv mozesz uzywac jednorecznych, dwurecznych, a także dwóch jednoręcznych jednoczesnie. Potem, bo kolejnym awansie wszystko się nieco zmienia. Jesli chcesz być crusaderem to nastawiasz się na szybki atak dwoma mieczami, masz mniej hp ale duże dodge (evade). Z kolei champions walą dwuręcznymi, wolniej, ale są prawdziwymi tankami. Cięzko ich zabić. No ale mają niskie acc.
Garnet pisze: ale chwila jest ten pół demon(?), on chyba bardziej pretenduje do miana tanku^^"
?? :?

Dam znać jak gildia bedzie gotowa :grin:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:nice:]
It's true :]
Garnet pisze:taaa fryz ala Seph jest jeszcze więcej...
Bo jeszcze taki zrobię :lol:
Grzybke Z Octu pisze:Gver: A zatem postanowione, ale dołączam we wrześniu dopiero. Będzie mrocznie! :twisted:
Grzybku! Zuo nadciągnie we wrześniu! :evilbat:
Boni pisze:Na wszystkie pytania odpowiedź: tak.
A to wiem już wiele po tym zacnym wyjaśnieniu - czyli teraz zostało tylko wybrać ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ten chudy to ma dual swordy a ten gruby to wielki tankowiec ;]

wpiszcie w google pirateking... wyskoczy wam polska strona o top i polskie forum ktore wiele wyjasnia
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:wpiszcie w google pirateking... wyskoczy wam polska strona o top i polskie forum ktore wiele wyjasnia
na ang. forum oficjalnym też sporo jest wszystkiego /i więcej/
Boni pisze:"B> NSS 20k ea PM ME TY "
o ile jedna osoba nawija tak,gdzie jeden wyraz=jedna litera...to inny noobek jak mu powiedzialam 'nope' nie wiedział co to znaczy^^"

anyway, wczoraj Snergiu jak poszedles to prawie cała noc na tej plaży z bossem spedzilam :lol: hardcore xD ALE...o ile tą perle w koncu zdobylam (co za ironia poprzednio za pierwszym razem :lol:), to pozniej zostałam tam aby pomóc Friendsom...'the boss's faaar south from here, go away guy', 'we hate Sephiroth wannabes, go away' :lol: , 'omg, another TANK here' xD
...w każdym razie już dawno sie tak dobrze na necie nie bawiłam :lol:

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 11:58 ]
ah...i jestem b. zadowolona z Huntera:) moobek czesto nie zdazy podejsc i już leży...tylko podpakować bardziej postać ^_^ <tak jak wczoraj, Snerg nie zdążył podchodzić do tych małży, bo one już dead :wink: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:to prawie cała noc na tej plaży z bossem spedzilam
ooo Garnet nołlajf :lol:

Swoją drogą jak na liczniku zobaczysz cos takiego to możesz sie zacząc zastanawiać, czy nie za długo grasz Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”