Tales of Pirates

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Tales of Pirates

Post autor: Boni »

Piszę do Was by zarekomendować sieciową, darmową grę Tales of Pirates! Zadecyduj czy chcesz zostać lądowym szczurem czy też morskim lwem xD

Jak już wspomniałem, gra Tales of Pirates to darmowy mmorpg, 3D z mangowo-animowymi grafikami i niezwykłym klimatem. Gra początkowo zrobiła furorę w Azji. Teraz także trafiła do ludzi nie znających tajemniczych krzaczków :D

W grze mamy do dyspozycji czterech bohaterów (w najbliższym czasie ta pula ma zostać powiększona). Każdy z nich, począwszy od tankowca a na małej Ami kończąc posiada swój własny, specyficzny rozwój klas oraz drzewko określonych umiejętności :) Dzięki nim będziemy mogli nie tylko pokonywać stojących nam na przeszkodzie przeciwników, ale także rąbać drwa, pracować w kopalni a nawet penetrować głębie mórz i oceanów :D

Tak tak, jak na piracką grę przystało XD możemy poruszać się wieloma statkami, a dzięki nim zdobywać nie tylko ryby bądź przeróżne skarby, ale także elementy niezbędne do upiększania naszych postaci XD tylko od nas zależy jak orginalny będzie nasz podopieczny :)

Kiedy już oswoimy się ze światem ToP, możemy zaopiekować się fairy, petem, poprostu zwierzaczkiem XD Będzie nas wspierał na placu boju przeróżnymi bonusami oraz umiejętnościami :)

swiat ToP jest przepełniony clericami, voyagerami, crusaderami, championami, seal masterami, swordsmanami, shooterami i wieloma innymi klasami, a gildie które powstały na ich użytek wzmacniają poczucie więzi i motywują do wspólnej wędrówki :) Nie raz będąc w drużynie mogą nam kompani uratować przysłowiowy tyłek ^^'

Dzięki różnym atrakcjom jakie oferują nam co jakiś czas game masterze możemy oderwać się od wykonywania przeróżnych questów i skupić się na eventach o prawdziwie globalnym charakterze XD (nie zapomne dnia kiedy walczono z bóstwem xDDDD ).

Dzięki uzyskanym przedmiotom będziecie mogli otworzyć swój własny stragan xD i tradować rzeczy na potrzebną wszystkim gotówkę ^^ a jeżeli ktoś jest prawdziwym zapaleńcem, to poprostu kupuje statek, zdobywa mapę skarbów i wyrusza w nieznane za sprawą wodnych wirów :D

Rozbudowany system ulepszeń ekwipunku, fuzji, strenghteningów, forgingów oraz gemów sprawi, że sami możemy stymulować cechy naszych broni. Dodatkwo możemy nadać im orginalnego wyglądu ^^'

W ToP uczestniczą ludzie z całego świata. W związku z tym musiał nadejść dzień, kiedy ToP zagości w naszej przytulnej Krypcie :D

Wystarczą trzy kroki:
1. Registracja.
2. Download.
3. Gramy :D

Gra jest podzielona na dwa oceany na których znajdują się serwery. Ja jestem w Dream Ocean w serwerze Phoenix Island. Nick: Boni :D Lv55, Crusader :)

Stwórzmy swoją własną gildię kryptowiczów i razem wyruszmy w nieznane :D

Oto link do strony głównej: http://top.igg.com/index.php.

Zapraszam wszystkich :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na przyszłość Boni, żeby nie było, ze ktoś się ciebie czepia, pieszczoszku:
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... 755#183755
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Od kiedy to ja jestem czyimś pieszczoszkiem! Dzięki za info :*
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Boni pisze:Od kiedy to ja jestem czyimś pieszczoszkiem!
Moim od wczoraj :lol:
Miałam zaczać w to grac, ale skoro bule za FF11, to czas wolą na to poświęcić. Ale zacnie wygląda.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go Go Yubari pisze: Moim od wczoraj
In your dreams! Ciach! Thruuua.... UUaaaghgh.... I.............willl........... dieee....

<Kto nie zna Tragedii rodziny Sziunsaja, ten nie zrozumie>
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

... i to bedzie moj debiut w mmorpg. man nadzieje, ze bedzie nas troche wiecej bo rozumiem, ze gra tego typu polega na wspolnych wypadach?
moj nick to snerg jakby co :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

dzis wyszedł nowy patch ju huuuuuu.... jakie stroje :lol:

Musze se sprawić Death Set :lol:

Zainstaluj patcha ze strony glownej bo automatyczna instalacja jest piekielnie dluga :)

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 11:56 ]
lol, xD Priest Set :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Kolejny klon Flyffa i RO, grind, farm i wymagany nołlajf. Niestety jako wierny gracz Guild Wars nie potrafie przerzucić się na jakikolwiek inny tytuł, gdyż w przeciwieństwie do mmo nie wymaga ode mnie poświęcenia sporej ilości czasu. Zapewne w ToP jest brak możliwości stworzenia postaci PvP only -_-, jak również zabawa zaczyna się dopiero od XXXX levelu, co za bezsens, od razu pięc minusów z góry. Poza tym odgrzewany kotlet, w innych klimatach.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Coś w tym jest. Co prawda nie mam żadnego porównania (w pierwszego w życiu MMO zagrałem właśnie zaledwie parę godzin) ale tego rodzaju gra wydaje mi się nie być grą tylko - jakby to powiedzieć - takim symulatorem podróży (?). Nie wiem, chyba nie chodzi tu grywalność czy stasyfakcje czy pokonanie trudnego itd. Tu chyba chodzi o "bycie w świecie", tak po prostu.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Schrödinger pisze:Tu chyba chodzi o "bycie w świecie", tak po prostu.
No w grze jest cały story line i to bardzo obszerny, zwłaszcza po ostatnim patchu. Początkowe questy imo są nieco rutynowe. Ja podobnie jak Ty nie mam doświadczenia w tym, jedyne co widziałem to Tibia, anyway dobrze się bawię xD Wypady do mazes kiedy prosisz Boga żeby żaden seal master Cie nie zaatakowal sa najlepsze ^^' No chyba ze ma sie fajna druzyne :twisted:

[ Dodano: Czw 16 Sie, 2007 13:58 ]
Jest teraz dodaana spora ilosc nowego stuffu, ale co ja tu bede rozpisywal, wszystko jest na stronce :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Szkoda, że nie ma wersji dla linuxa.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

No szkoda. Miałbym z kim chodzić na łowy. A tak, to musiałem jakiegoś klałdopodobnego chłopca wychaczyć i pytać jak debil o co chodzi w grze i co mam dalej robić jak kompletny noob. 'coz i am.
A Boni, coprawda zalogowałem się dziś tylko na godzinę, Ciebie ciągle nie widzę...


P.S. http://omfg.com/
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Hmmm^^"

Sciagnełam z czystej ciekawości:] nigdy nie bralam sie za żadne mmorg, wiedząc jak łatwo padam wszelkiemu giercowemu uzależnieniu^^..no ale, ps2 narazie ma wakacje to postanowilam spróbować, co tam porponuje nasz ponętny Crus :lol:

..i już widać efekty - cały dzień spędzony na lv i questach^^"
Jak doszło do utworzenia party, zrobilo sie troche chaotycznie, ale b. miło:) chłopaki poszli za mnie zrobić quest...ja przy okazji zginelam 2 razy :lol:

Schrodinger, jak będziesz online, to się odezwij:)
Jeśli ktos jeszcze ma ochote, byłoby super utworzyc wlasnie taka Krypciana glide:) takie chodzenie z drużyną jest całkiem przyjemne^^ (po uprzednim opanowaniu tego i owego xD)...w końcu oto chodzi, aby się dobrze bawić::)

...zapomnialabym, mój nick - Garnie :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A właśnie mnie nie było on-line bo mam nową postać. też ponętny crus, tylko, że lepszy xD

Nick Bonio, Schrod, postaram się Ciebie szybko zaprosić na friendsy :))

A co do Garnet :lol: Jak to powiedziała Tatchka: "Czemu ona taka cicha?" :lol: Bohaterka, chciała na własną rękę zdobyć trawkę na pustyni :lol: :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Byście lepiej pograli w FFXI, a nie jakieś Jack'i Sparrowy :lol:
Ja bym spróbowała, ale boje się, że zabrałoby mi to czas, który poświęcam na mojego tarusia >> A poświęcam go ostatnio dość niewiele, biorąc pod uwagę abonament ><' Może kiedyś... :> Możecie juz się bać, znam wasze nicki XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”