MMORPG

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Thompson pisze:Widzę, że CORPG do GW się przyjeło i raczej mało kto używa już określania MMORPG. I dobrze. GW opiera się głównie na hasaniu po małych arenach i biciu 8 osób. Fajnie ale się nudzi bo ile razy można robić to samo. W sumie chyba nadaje się tylko dla taktyków. W tej grze jakiegoś "kontaktu z ludźmi" brakuje:P No ale to jest cena za darmową grę.
Szkoda Thompson ze juz ci sie znudzilo GW, w sumie gdyby czegos nowego nie dodawali i znajomi z którymi ciagle gram, pewnie również by mi sie znudzilo, ale tak jest nadal sympatycznie. :)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

No znudziło się, oddałem konto. AN ma u mnie minusa już za same zdobywanie skilli. Niby można zrobić farmera ale to jest takie nudne. Zresztą siedzenie po kilka godzin dziennie na arenach też jest nudne. I potem się dziwić, że GW odstawiłem. Plus GW jest taki, że jest tanie więc można spokojnie sobie pare miesięcy pograć i się jak już się komuś znudzi to i tak nie żałuje bo małą kwotę wydał :P
Gamertag: Szalony Szkot
Spil

Post autor: Spil »

Ja polecam RO, L2 za brdzo mnie wciagala, a dobialy mnie questy na propheta :) robilem caly weekend, a potem jak juz mielismy bronic zamku, kochani grecy (ktrzy juz nas wczesniej nie lubili) zlagowali tak server, ze mialem screeny co 5 sek przy dobrym laczu :D.
Ragnaroka polecam na miedzynarodowych servach, niestety nie ma zadnego serva z rate oficjalnym, przegrzebalem kilka top 200 i top 100, i w koncu znalazlem, z dobrym rate, i bez takiego triku ze wplacisz 20e na serv i trzymasz cos. dotacje w pelni dobrowolne :).

p.s. chcialbym FFXI, juz trzymalem w lapkach calusie pudełko, ale nie mam zbyt wiele czasu by grac, a pewnie 24h w dobie by mi brakowalo jakbym sie do tego dopadł...

//mialo byc wciagala :)
Ostatnio zmieniony ndz 21 maja, 2006 14:50 przez Spil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Spil pisze:p.s. chcialbym FFXI, juz trzymalem w lapkach calusie pudełko, ale nie mam zbyt wiele czasu by grac, a pewnie 24h w dobie by mi brakowalo jakbym sie do tego dopadł...
Wszystko zalezy od silnej woli. Należy umiec sobie powiedzieć: Dośc. Jutro tez jest dzień...
Spil pisze:wciagla
WCIĄGNĘŁA...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Jesli ktoś jeszcze nie grał w GW, a chciałby, to przez ten weekend mozna wyprobowac najnowsza czesc Guild Wars: Nightfall. Jako stary wyjadacz decydowanie zachecam ^^
http://www.guildwars.com/events/ingame/ ... review.php
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

ja jednak wole l2 :) gram na dragonie i mam full c4 za darmo:)
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Archlord, MMORPG które najprawdopodobniej od 4 stycznia doczeka sie zniesienia abonamentu ^^ Bardzo dobre posuniecie, gdyż nie zawsze miesieczne oplaty przynosza wieksze zyski z abonamentu, jak ze sprzedarzy kont/dodatkow (przykł. Guild Warsmusialem ^^). Warto przyjrzeć sie walkom GvG.
http://www.archlordgame.com/?territory=EnglishUK

ObrazekObrazek
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

FFXI... DNC zamiata w nowym dodatku.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krzysiek2099 pisze:FFXI... DNC zamiata w nowym dodatku.
No. Tylko mam chwilami wrażenie, ze jest zbyt przegięty >>' Poważnie. Miałam raz w party nin, blm, war i 3x dnc.... Zero żółtego hp i tempo mordęga.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Gra RF ONLINE (która swego czasu była moją ulubioną grą MMORPG) doczekała się zniesienia abonamentu : ).
angh

Warhammer Online

Post autor: angh »

Od kilku dni jest mozliwosc skladania zamowien na edycje kolekcjonerska Warhammer Online - poza pewnoscia otrzymania pudelka jako pierwszy, firma obdarowuje rowniez figurka, masa makulatury ze swiata warhammera, zapewnione miejsce w pierwszej 'becie', rozpoczecie gry na pare dni przed oficjalna premiera, jeden z dwoch magicznych przedmiotow oraz kilkanascie specjalnych questow. Na europe jest rzuconych tylko okolo 60k pudelek, a wiec, jezeli ktos czeka na ta produkcje rownie niecierpliwie jak ja - radze ruszyc do internetu na zakupy (aktualnie w Polsce nie jest juz mozliwe zlozenia pre-orderu, trzeba skorzystac z serwisow zagranicznych).
Pozdrawiam:)
Lord Gorg
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:20

Post autor: Lord Gorg »

Sephir pisze:"dużo osób w nią gra"
Nie miałeś na myśli "Dószo osup w niom gra"? ;P
Tibia to tibia -specyficzny klimat. Ja wytrzymałem około 15 minut.
"...bezpieczeństwo to złudzenie, fałszywe sanktuarium niewinnej wyobraźni."
Alan Cole "Era wilka"
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Ostatnio gram w fajne MMo czyli Metin2 calkiem niezla gra :D:D
A oto oficjalna polska strona gry: http://www.metin2.pl
ކ‡ˆ„ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Jedynym MMO które osobiście mogę polecić jest "Requiem: Bloodymare" gdyż ma bardzo fajną horrorową atmosferę http://www.playrequiem.com/
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”