Darmowe gierki przez internet!!!

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

kornikos4

Post autor: kornikos4 »

Ja z wielką chęcią pograłbym w guild wars, ale nie wiem jak to jest z tymi wersjami, czy wystarczy kupić samo fractions, czy może obie wersje gry ?
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

kornikos4 pisze:Ja z wielką chęcią pograłbym w guild wars, ale nie wiem jak to jest z tymi wersjami, czy wystarczy kupić samo fractions, czy może obie wersje gry ?
Bez wzgledu na to od ktorej czesci zaczniesz bedziesz mogl grac . Ponadto już 27 pażdziernika odbedzie sie premiera Guild Wars: Nightfall na ktore naprawde warto czekac ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nemesis pisze:http://e-rybak.pl/ :D
dzięki za linka, Go :D
BRAWO! ZŁOWIŁEŚ: Płoć
:lol: Polecam xD
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

http://pathological.sourceforge.net/ -dla miłośników podejmowania szybkich decyzji i lekkiego główkowania. Poza tym niezły trening podzielności uwagi. Nawet wciąga.

Tekst ze wstępu:

"Pathological is an enriched clone of the game "Logical" by Rainbow Arts. To solve a level, fill each wheel with four marbles of matching color. Various board elements such as teleporters, switches, filters, etc., make the game interesting and challenging. New levels can be created using your favorite text editor."
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

http://www.travian3.pl/?uc=pl2_11400

Sprzęt zwie się Travian i gra się w to używając przeglądarki. Utrzymane w konwencji o-game, wybierasz jedną z 3 stron (rzymianie,germanie,galowie) po czym budujesz osady, armie prowadzisz podboje itp.

Dla tych których znudziły już wszystkie inne kiczowate gry, ot tak żeby zabić czas w pracy albo w oczekiwaniu na kolejne posty na forum.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

http://tdzk.net jestes pilotem statku kosmicznego, zaczynasz jako level 1, handlem, lub zbieraniem surowcow zarabiasz kase i doswiadczenie

jak sie napasiesz budujesz statki bojowe i polujesz na innych (handlujacych, wojskowych, npc, atakowanie baz, planet etc)

wszystko browser based, statek am predkosc, za pomoca ktorej zbiera tury, ktore poterm mozna uzyc za 1 posiedzeniem - skomplikowana i rozbudowana gra - bonusem jest zybkie lacze (refresh rate jest istotny (ping))

pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Polecam grę My Fantasy Online. Jest to gra online zrobiona prawdopodobnie przez fanów Final Fantasy, ponieważ ma wiele wspólnego z FF'ami. Gra ma dość przyzwoitą fabułę i ma grafikę mapy coś jak FF IV. Najbardziej bijącym po oczach podobieństwem są Gemy umieszczane w zbrojach i broniach, nic innego jak kulki Materia z FFVII. Kilka bossów ma nazwę znanych przeciwników i summonów z całej serii FF jak np. Mallboro, Shiva. Walki odbywają się automatycznie ze zwykłymi przeciwnikami i z graczami, a walki z bossami są rozgrywane przez gracza. Walki nie mają grafiki tylko avatar gracza i przeciwnika.
Zapraszam do gry :)
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A ja sobie właśnie gram w grę Plemiona oraz mogę polecić Traviana ;) To coś w stylu Settlersów możenaby powiedzieć ;) W sumie ciekawe na zabicie nudy :P No i do niedawna grałam w Seaskulls, ale niestety wiele graczy tam nie było online, a poza tym trochę głupio się tam atakuje- wiadomo bitwa morska to potrzebne są statki... :P Ale i tak za ardzo skomplikowane to jak dla mnie XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Ja zaczołem grać w Mysterious Pron...może zacznijmy czym jest pron . Jest to rodzaj gry "detekstywistycznej" , a polega ona na : "Wszystko co musisz zrobic to dostac sie do kolejnej strony. Osiagnac mozesz to tylko poprzez zmiane URL'a odpowiednim wyrazem. Skad wziac odpowiedni wyraz? Na tym wlasnie polega cala zabawa.
Na podstawie wskazowek zawartych w tytule strony, w zrodle strony, nazwie obrazka czy na samym obrazku (i jeszcze w kilku innych miejscach) sam musisz dojsc do tego co to za wyraz. Nie stosuj duzych liter, jesli rozwiazaniem jest kilka wyrazow wpisz je jako jeden ciag liter - nie oddzielaj ich spacja czy jakimis innymi znakami (chyba ze w ciagu liter zawarte sa jakies znaki). O numerze levelu mowi liczba w lewym gornym rogu obrazka." - Tekst zaczerpnięty ze strony MYSTERIOUS PRON.

Link do tej gry : http://pron.vilq.net/

Najlepiej się gra bez spoilerów ale jezeli nie dajecie rady to na forum są podpowiedzi. Wczoraj zaczołem grać i już jestem w 4 planszy (gralem z 20 minut jak nie krócej).
Ostatnio zmieniony pn 02 kwie, 2007 17:53 przez UNOisMAD, łącznie zmieniany 1 raz.
jasior

Post autor: jasior »

I am Vincent, thx za podanie tego ogame. Tez sie powoli wkrecam... A tak na marginesie to www.runescape.com tez nie jest zle. Polecam. :evilbat:
Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”