Darmowe gierki przez internet!!!

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Nemesis pisze: Na dodatek nooby, które kupują np. uber White Mage'a na 75 levelu, "wypasionego na maksa", a potem idą na hardcore'owych bossów i... no właśnie.
Czyżbym wyczówał subtelną nutkę zazdrości :D
Nemesis pisze:Tibia pociąga, bo jest darmowa, poza tym graja w nia głównie polacy, co jeszcze bardziej zachęca
Na niemieckich serverach :D co sie bedzie dzialo jak zamkną niektore. Przedmioty potracone, kasa wydana na droga postac w błoto i depresja do przynajmniej przyszłego piątku ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan pisze:Czyżbym wyczówał subtelną nutkę zazdrości
Nie. bo wolę swoją ciężką pracą sama osiągnąć max. Poza tym wkurza mnie, to bo potem się partuje z ludxmi, którzy nie mają pojęcia o swojej profesji, co może = klęsce.
Vaan pisze:co sie bedzie dzialo jak zamkną niektore. Przedmioty potracone, kasa wydana na droga postac w błoto i depresja do przynajmniej przyszłego piątku ^^
Eh lepiej, ze grają w Tibię, niż kupuja postacie gdzie indziej cough.
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

No cos musi byc w tej tibii skoro tak duza czesc spoleczenstwa sie od niej uzaleznia. Ja osobiscie gralem w nia moze 2 godziny i mi sie odechcialo. Slyszalem od kilku grajacych w to kolegow, ze dopiero od pewnego momentu gra staje sie ciekawa, na poczadku jest sie "zamknietym" na wyspie i dopiero od bodajze 8 lvl ma sie pelna swobode. Ja sie o tym nie przekonalem, jednak mam narazie sporo zajec i nie wydaje mi sie, zebym kiedykolwiek zaczal w nia grac. Co do noobow z nadmiarem gotowki to imo tacy z braku doswiadczenia szybko odpadaja. Przyklad: mialem kiedys kumpla, ktory gral od niedawna i kupil sobie jakies wypasione rzeczy. Juz po 2 dniach nabral sie na jakies oszustwo i wyszlo na to ze wyzucil kase w bloto. Nie ma wiec co sie denerwowac przez takich.

A tu taka fajna mini strzelanka, nie wymaga instalacji czy nawet rejestracji, a gra sie naprawde przyjemnie :)
http://www.gry.pl/game15086.html
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Tibia jest beznadziejna... jak w to w ogóle można grać? :lol: W zeszłym roku grałem w Conquer... no nie powiem grało się fajnie, ale na po jakichś 2 miesiącach mnie się znudziło ;) To ciągłe levelowanie itp... ale za to ludzie byli bardziej rozmowni i poźniej w sumie właziłem tam by pogadać i przy okazji zabić kilka potworków... ;) Nie miałem zacięcia, by zostać "rebornem" (czy jak to się tam zwało) i nie udało mi się zawrzeć związku małżeńskiego :lol: I tak najlepsze było wykopywanie kruszców w kopalni :lol: W sumie, to Tibia się do takiego Conquera o którym wspomniałem chowa :roll: Jest tam dźwięk, o wieeele lepsza grafika, więcej możliwości itd. :twisted:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Sephir pisze:Zagaraj sobie np. w Lineage'a 2 jeżeli masz chęć na jakiegoś mmorpg :)
Grałem, strasznie wieje nuda... questy podobne-nudne, krainy puste tzn. czasami tylko przez 15 min idziesz przed siebie nie zabaijajac i nie spotykajac nikogo, nie jakos mam wstret do tej gry :P

Jezeli chodzi o darmowa gre w ktorej zbowyba sie exp, przedmioty i to o to glownie chodzi- to zostaje przy niesmiertelnym diablo ^^
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kimahri pisze:Jezeli chodzi o darmowa gre w ktorej zbowyba sie exp, przedmioty i to o to glownie chodzi- to zostaje przy niesmiertelnym diablo ^^
A od kiedy Diablo jest darmowe?? Myślałam, że akurat ta gra nie jest w internecie ^^ Darmowa :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Placisz tylko za gre, battle net jest calkowicie darmowy, tak jak w Lineage 2.
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Lineage wydaje mi się(czytaj jestem pewien),że jest PŁATNY!!!

Taka gra ala Diablo kupujesz oryginał i możesz grać za darmo w necie, to Guild Wars, bardzo fajny tytuł, w który obecnie gram i jest dobrze. Szczególnie to, że samodzielnie to nie masz szans wygrać w tej grze-musisz współpracować, a wojny gildii to jest coś pięknego.Ładna grafika, przepiękna muzyka, masa umiejętność i ogromny świat. Zachęcam do zagrania!
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

I am Vincent pisze:Lineage wydaje mi się(czytaj jestem pewien),że jest PŁATNY!!!
ehhm .... no tak sie mowi :D
I am Vincent pisze:to Guild Wars, bardzo fajny tytuł, w który obecnie gram
Najlepszy wybór jakiego mogles dokonać :D (widzisz Thompson wszyscy graja a ty juz nie ^^) Przyłączam sie do zachecania, darmowe granie na niezwykle wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan pisze:widzisz Thompson wszyscy graja a ty juz nie ^^
Ja nie gram :O GW mnie nie pociąga, ale to może z takiego powodu, że mam jeszcze mase do zrobienia i jeden mmorpg zajmuje mi i tak połowę życia.

Problem z graczami i grami za friko jest taki, że gracze by chcieli wszystko za friko, a gry za friko są...zwykle jakie są. Ile to jest pytań o darmowy serwer, czy w ogóle darmowy download FFXI, to już nie zliczę... Polacy to niestety taki naród. Byle zmajstrowac, pokombinować, byle jak najmniej lub wcale kasy stracić. EH.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nemesis pisze:Polacy to niestety taki naród. Byle zmajstrowac, pokombinować, byle jak najmniej lub wcale kasy stracić. EH.
Przepraszam ale nie wiem w czym problem? Chyba normalna rzecza jest oszczedzanie pieniedzy...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:Przepraszam ale nie wiem w czym problem? Chyba normalna rzecza jest oszczedzanie pieniedzy...
Oszczędzanie to jedno, ale mentalność "najlepiej wszystko za friko" jest typowa dla 80% polaków. Jak mnie na to nie stać, to nie kradnę, a jak coś jest za darmo - ok. Tyle, ze nie wszystko jest za darmo, a gdy nie jest, od razu ludzie się bulwersują. Nie pisze tego o wszystkich, ale kilka przypadków znam.
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Leciutki offtop: Vaan jesteś dobry w GW, ponieważ ja może nie jestem Noobem, ale zbyt dobry też nie jestem, a mam chętkę na pewnego questa o nazwie:"Villany of Galrath" za okrągłe 4000 exp-jakbyś nie miał co robić, to mógłbyś mi pomóc z tym maleńkim problemikiem.

A teraz na temat:

Grał ktoś kiedyś w Dungeons and Dragons:Stormreach, ponieważ jestem fanem DandD i miałbym ochotę w to pograć, ale bym jakieś info potrzebował...ze screenów wygląda apetycznie<mniam>
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

I am Vincent pisze:Grał ktoś kiedyś w Dungeons and Dragons:Stormreach, ponieważ jestem fanem DandD i miałbym ochotę w to pograć, ale bym jakieś info potrzebował...ze screenów wygląda apetycznie<mniam>
D&D:S jest platne...
Nie oceniajmy gry po screenach ^^- gry na PC ktore maja w nazwie D&D byly... sredniej jakosci ;) nuda, nuda, nuda- ladna grafika, lepiej nich sie zajma grami fabularnymi ktore kocham ^^ no i tymi dodatkami NWN2
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ja przyznaję się, że w Tibię grałem ponad rok czasu. nie było to jednak granie nałogowe - 13 level to bardzo mało. w grze podoba mi się rozmiar świata. sam "overworld" jest ogromny a do tego dochodzą setki podziemi, gór, budowli. rozmieszczenie przeciwników też jest dobrze zrobione. nie ma tak, że potwory są bez sensu porozrzucane po mapie - są jaskinie pełne wilków, obozy orków, bagna w których roi się od węży, góry ze smokami, itp, itd. jest tego na prawdę dużo. liczba dostępnych przedmiotów (uzbrojenie, przedmioty magiczne, leczące, inne, itp...) też nie pozostawia wiele do życzenia. dodatkowo w przerwach między expieniem można zająć się połowem ryb.
już mniej podobał mi się brak sensownych questów, które przeważnie wyglądały według zasady "przyieś, podaj, pozamiataj". aby się targnąć na jakiegoś lepszego questa trzeba było mieć bardzo przypakowaną postać.
jednak to, co najbardziej mnie wkurzało to zachowanie innych graczy, przeważnie polaków. o ile na początku spotykałem uprzejmych graczy, z którymi fajnie chodziło się na potworki, którzy pomagali w razie potrzeby, tak po pewnym czasie zauważyłem, że większość spotkanych PC to PK i złodzieje, którzy najpierw udają, że chcą "się zaprzyjaźnić". trochę z takim pograsz a tu nagle gość Cię zabija i lootuje :/ ewentualnie zabija Cię nie mając wcześniej przyjaznych zamiarów. poza tym częste jest też blokowanie, jak ktoś zobaczy, że masz problem z potworem, to raczej nie licz na pomoc - gość poczeka aż zginiesz i potem lootuje Twoją postać... po kilku takich akcjach zniechęciłem się do gry.
podsumowując, największą zaletą Tibii jest rozległy świat oraz potworki. natomiast jeśli chodzi o community, to jest to totalna klapa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”