Darmowe gierki przez internet!!!

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Xelos

Post autor: Xelos »

hehe, Gratulacje :)
Gierka fajna ale szybko sie nudzi, tymbardziej gdy jakis obcy sojusz postawi sobie za punkt honoru podbicie oraz spladrowanie wszystkich twoich planet ;)
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Xelos, mówisz że gra jest nudna, ale według mnie-fana RPG w każdym calu, który w życiu grał tylko w jedną stategię(Battle for Middle-earth), to ta gra jest boska. Tylko trzeba się nią rozkoszować, tak pół-godzinki dziennie, wybierasz co ma się zbudować, kogo zaatakować itd.
Ale jak sojusz się na ciebie uwziął to czapa...
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

No nie wiem Vincent czy wystarczy półgodziny jeśli jesteś w top 200 masz i sporą flotę.
Samo wybieranie i skanowanie celów daje ci co najmniej pół godziny. Poza tym 200 OW, 400 krążków i 1000 LM nie może bezczynnie rdzewieć na orbicie. Flota musi latać i zarabiac na siebie. A po kilku miesiącach to staje sie cho...ie nudne.
I najważniejsze - Sojusz. Nie musi być duży ale zgrany i pewny.
Long Live Empire i Love & Peace
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Vincent jedna rada odemnie:Nie rób bunkra na planecie,prędziej czy puźniej ktoś ci to pojedzie i tak polecisz w pkt. że będziesz płakał :P
Pakój wszystko we flote,badania i infrstrukture.
A co do gwiazdy śmierci,no cóz,pół roku to troche za mało :)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Dobra, stosuję się do twojej rady Tomajs, i ulepszam flotę(moje CW rządzą), dzięki za radę...:D

[ Dodano: Nie 25 Wrz, 2005 19:21 ]
A tu-obiecane RW:
Następujące floty są przeciw sobie 09-25 14:15:49 były przeciw sobie:

Agresor Valentine (2:472:6)
Broń: 0% Tarcza: 0% Osłona: 20%
Typ D.mysliw.
Il. 2
Uzbrojenie: 150
Tarcza 25
Osłona 1200

Obrońca judys (2:471:12)
Broń: 0% Tarcza: 0% Osłona: 0%
Zniszcz

Flota agresora strzeliła w sumie razy z całkowitą siłą w obrońcę. Tarcza ochronna obrońcy pochłonęła punktów strat
Flota obrońcy strzeliła w sumie razy z całkowitą siłą w agresora. Tarcza ochronna agresora pochłonęła punktów strat

Agresor Valentine (2:472:6)
Typ D.mysliw.
Il. 2
Uzbrojenie: 150
Tarcza 25
Osłona 1200

Obrońca judys (2:471:12)
Zniszcz

Agresor wygrał bitwę!
Przejął
66 metalu, 66 kryształu i 66 deuteru


Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.
Na tych współrzędnych leża teraz 0 metalu i 0 kryształu.

Co wy na to??:D
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

zebys chociaz wytlumaczyl o co tu biega :D
I am Vincent pisze:Flota agresora strzeliła w sumie razy z całkowitą siłą w obrońcę. Tarcza ochronna obrońcy pochłonęła punktów strat
Flota obrońcy strzeliła w sumie razy z całkowitą siłą w agresora. Tarcza ochronna agresora pochłonęła punktów strat
?? o_O
Darios

Post autor: Darios »

Polecam Tibię, jak coś to gram z kolegami na Malverze- mój nick to Megido Guard lub Megido Defender. Level i skille na razie słabe ale z czasem będę potężniejszy ;)
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

W Tibie kiedyś grałem, ale grałem na tym darmowym i jak się łączysz z serwerem i jest napisane że jesteś 231 w kolejce to nigdy mi się nie chce czekać!!
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
kontrat

Post autor: kontrat »

Co sadzicie o survival project ? http://www.survival.com.my/content/download.asp
Dopiero to sciagam ale jesli zajmuje 190 mb to musi cos w niej byc.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

I am Vincent pisze:W Tibie kiedyś grałem, ale grałem na tym darmowym i jak się łączysz z serwerem i jest napisane że jesteś 231 w kolejce to nigdy mi się nie chce czekać!!
? U mnie tak nie ma... Może teraz zmienili cusik.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Xelos pogrywasz w Space Pionieers na 2 galaktyce :?:
Czy tam jest tylko gostek z twoja ksyfką :?:
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Xelos

Post autor: Xelos »

I am Vincent pisze:Xelos, mówisz że gra jest nudna, ale według mnie-fana RPG w każdym calu, który w życiu grał tylko w jedną stategię(Battle for Middle-earth), to ta gra jest boska. Tylko trzeba się nią rozkoszować, tak pół-godzinki dziennie, wybierasz co ma się zbudować, kogo zaatakować itd.
Ale jak sojusz się na ciebie uwziął to czapa...
Ta gra zabiera za duzo czasu ;] Ja nie umialem w nia grac po pol godzinki dziennie :) Z poczatku idzie dobrze bo nikt nei chce sabie zawracac glowy nowym graczem (wrecz jest to zablokowane skryptowo) jednak na jakims poziomie czekasz na ataki co 15 minut, w tym czasie xx twoich flot dolatuje do innych planet, znajomi prosza o pomoc z typem x:xxx:x, oczywiscie w miedzyczasie trzeba przeprowadzic kilka symulacji bitw i podjac decyzje o wslaniu flot na obca planete itd... a po powrocie ze szkoly/pracy otrzymujesz kilkanacie wiadomosci o tym jak wygrales/przegrales bitwy albo ktos pod twoja nieobecnosc zjechal ci planete i trzeba sciagac jak najszybciej posilki z planety 2 galaktyki dalej bo zmierza do ciebie obca flota :)
Za duzo nerwow chociaz to tylko gra :)
The Sorrow pisze:Xelos pogrywasz w Space Pionieers na 2 galaktyce
Czy tam jest tylko gostek z twoja ksyfką
Nawet nei wiem co to jest :)

A co do tematu to polecam www.cda.pl - genialne gierki, filmiki w wiekszosci robione we Flash'u
A jako jedna z lepszych polecam Hapland
http://www.cda.pl/gry-online/g/hapland.html
ktora tylko pozornie jest latwa girka dla dzieci :)

Rowniez na http://www.teagames.com/ mozna znalesc kilka prostych, aczkolwiek ciekawych gierek.

A dla facetow szukajacych goracych wrazen http://www.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=1961 :)))
Darios

Post autor: Darios »

I am Vincent pisze:W Tibie kiedyś grałem, ale grałem na tym darmowym i jak się łączysz z serwerem i jest napisane że jesteś 231 w kolejce to nigdy mi się nie chce czekać!!
To zalerzy od serwera.
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Macie kilka tutaj ... nie wiem czy znacie czy nie ...ale co tam

www.my-fantasy.net/start - rpg online - dużo osób w to gra - ok.10000tyś
www.ttadvance.com - Kart z FF8 ...mozna całkiem sporo zgarnąć - ok 2000kart(dodano kilka kompletów ... oprócz podstawowego z 8 jest FF1-12,Xe,Suikoden3 i parę innych) ...jak by ktoś grał niech poluje na mnie ...na Warlocka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”