Darmowe gierki przez internet!!!

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Fakt. Ja osobiscie polecalbym Priston Tale. Ale jak juz UNO pisal, kwestia gustu.
Nibel

Post autor: Nibel »

kilmindaro pisze:MapleStory - ktoś grał? Warte ściągania?
Za nim zainstalowałem również miałem jakieś debugi . Posiadam 89 Hermit'a . Prawdę mówiąc za 7/8 owego ( 3 paint'a ) płacisz NXcash . Nigdzie nie występują dobre expowiska . Aby mieć dość wysoki LV trzeba siedzieć miesiącami . Jedyna zaleta gry, mianowicie : Czym więcej narodu, tym więcej mobk'ów . Reasumując MS nie jest godne fanów FF .
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Bible Fight - bijatyka 2D na Flashu bardzo wysokiej jakości. Postacie biblijne - gra się bardzo przyjemnie, a i uśmiać się można niesamowicie XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

http://www.wealthwars.com/?r=Sephir

Jeśli komuś sie chce bawić. Gra w ktorej zarabiasz prawdziwe pieniądze. Chodzisz po pustkowiach, bagnach, rpzeszukujesz góry i opuszczone bazy, walczysz z innymi graczami, kradniesz. Dziennie można zarobić ok. 5$ ktore można przesłać na paypal.
Link ktory podałem oznacza ze to ja poelciłęm tą grę, przez co bede miał jakieś bonusy ;) (Wy nic nie tracicie). Cóż...warto ;)
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Sephir pisze:
Dziennie można zarobić ok. 5$
A Ty ile już zarobiles? :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

4.20 za dzisiejszą turę + 5$ za wstęp :razz:
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

OK :). Daj znać, jak już dostaniesz kasę do ręki. Nie no ale poważnie: zastanawiam się, gdzie jest haczyk :P
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Oni dostają kasę z reklam. Firmy wystawiają u nich reklamy i za to płacą. My te reklamy jesteśmy zmuszeni oglądać i nam za to płacą w takiej ilości żeby samemu wyjść na plus. Tak samo różne stronki które płacą za klikanie w linki reklamowe. Jest masa oszustów. Znam kilka sprawdzonych. Nie będe reklamować. Jakby ktos był zainteresowany, wiadomo ;) . Wszystkie pieniądze wysyłane są na konto paypal, a z tym robimy już co chcemy.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.albinoblacksheep.com/games/bloxorz nie wiem czy było, ale zajefajna gra logiczna :D
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Kapsle, cy cuś...
http://www.sport.kubus.pl/

Kliknijcie w grę w kapsle na górze. By grać multiplayer trzeba się zarejestrować na stronie Kubusia. Gierka nietrudna w zasadach i wciągająca.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

http://www.foddy.net/Ninjas.html

głupia ale wciągająca i całkiem foxy
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Czy jest jakiś MMORPG który nie wymaga pełnego zaangarzowania sie ? (no w sensie gra nie wymagająca bycia nołlajferem) . Jak jest to prosiłbym o tytuł
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

UNOisMAD pisze:Czy jest jakiś MMORPG który nie wymaga pełnego zaangarzowania sie ? (no w sensie gra nie wymagająca bycia nołlajferem) . Jak jest to prosiłbym o tytuł

Nie ma - to jest podstawa MMORPG - nawet jak znajdziesz gre z 1 ruchem na dobre - to i tak musisz spedzic 24/7 czekajac na ten ruch lub planujac, czytajac analizujac - inaczej bedziesz niczym ;p


taka to juz zasada mozesz grac nie zawodowo - ale nie masz co liczyc na bycie na szczycie - jak chcesz nalezec do czolowki to rzuc szkole/ rodzine i graaaaaaj ;D
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Hmm...naszczęscie sobie kupiłem NWN z dodatkami (jedyne 40zł) i gram na fajnym serwerze gdzie sie odgrywa postać (jak coś to serwer "Przystań")
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

UNOisMAD pisze:Czy jest jakiś MMORPG który nie wymaga pełnego zaangarzowania sie ?
theodolit pisze:Nie ma
Bullshit. Każdy mmo może taki być, wszystko zależy od samego gracza. Znam wielu noliferów i mi ich szczerze żal. Jak masz wiele rzeczy do roboty, rozsądek i charakter, to będziesz grał tyle, żeby Ci szło, ale zeby Twoje życie realne na tym nie ucierpiało.
theodolit pisze:jak chcesz nalezec do czolowki to rzuc szkole/ rodzine i graaaaaaj ;D
Trzeba miec mało perspektyw na przyszłość, albo się bardzo nudzić, żeby pikselowe itemy stały się najważniejszą rzeczą na świecie.

Jak chcesz mmo, które Cię nie wciągnie, pograj w Tibię albo RO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”