Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

ventolin

Post autor: ventolin »

no tak... rzeczywiscie masz racje. polskie realia? o czym mowa...
gra FFXI - 200 zeta, neostrada zeby to dobrze chodzilo - 149, oplata miesieczna za serwer - iles tam, jezeli doliczyc do tego dysk do PS2, network adapter wychodzi jeszcze wiecej.
srednia krajowa - 1500 zeta
naraaaa
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Czuje sie jakbym gadal do sciany...
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
JohnnyB

Post autor: JohnnyB »

Tak sobie przeglądałem stronkę główną FFXI i wpadłem na taką oto wiadomość - FFXI ma 30-dniowy free trial!!! (Jak ktoś nie łapie to przeciętnie w MMORPG trwa on tydzień)
no tak, co nie zmienia faktu ze 200zeta musisz wybulić na kod aktywujący twoj profil

ale jak juz ktos zaplaci za kod to przeca nie zrezygnuje z niego po miesiącu
JohnnyB

Post autor: JohnnyB »

Koki pisze:
JohnnyB pisze:
Tak sobie przeglądałem stronkę główną FFXI i wpadłem na taką oto wiadomość - FFXI ma 30-dniowy free trial!!! (Jak ktoś nie łapie to przeciętnie w MMORPG trwa on tydzień)
no tak, co nie zmienia faktu ze 200zeta musisz wybulić na kod aktywujący twoj profil

ale jak juz ktos zaplaci za kod to przeca nie zrezygnuje z niego po miesiącu
FREE trial. Grasz za darmo. Zupełnie.
nie!!! musiałeś to źle zrozumiec
FREE TRIAL oznacza ze nie musisz płacić opłaty abonamentowej, a nie ze mozesz grac bez klucza aktywujacego

bez tego klucza nie stworzysz swojego profilu (co juz pisałem chyba)
GreG

Post autor: GreG »

siema, ja mam 2 pytania z zwiasku z ffXI:
1. kiedy bedzie mozna kupic ta czesc na pc i na ps2
2. slyszalem ze mozna grac przez neta ale niewiem gdzie i wogule nic niewiem, jak byscie mogli mi powiedziec wszysto o ffXI na necie to by bylo super :grin:
Virgil

Post autor: Virgil »

Hmmm...już można grać tyle że tylko w japoni i w usa. U nas ma byc odobno niedługo w sierpniu albo coś takiego. W FF XI można grac przez net to chyba wiesz ale to nieopłacalne(moje zdanie) niedość że musisz kupić Networ Adaptor z grą + dysk twardy to koszt około 500 zł:( dodatkowo musisz mieć stałe łącze przynajmniej neostradę 512kb/s czyli tez trochę kasy pójdzie, dodatkowo możliwość grania(miejsce na serwerze) przynajmniej w stanach kosztuje 60 zł miesięcznie a u nas wiadomo drożej z tym że pierwszy miesiąc jest za darmo to tylę.Kasy trza bybulić durzo więc czy jest sens?Ale jak ktoś nie ma co z kasą zrobić to może wydać ale my zwykli szarzy fani? niee. ozostaje czekać na Final Fantasy XII...To tylę :(
Virgil

Post autor: Virgil »

Square to na brak kasy chyba nie narzeka,

No wlasnie narzeka od czasu VIII części kasa im się nie zwraca dla tego połączyli się z Enix'em :sad:
GreG

Post autor: GreG »

Virgil: to dobrze ze sie polaczyli? bo niewiem sam :P
Virgil

Post autor: Virgil »

Z jednej strony tak a z drógiej nie.
Plusy połączenia są takie że square nie zbankrutuje to chyba jedyny plus...
minusy?
1. Kiedyś square robiło gry dla fanów, w podzięce za kupno gier szczególnie FF I
2.teraz odkąd jest Enix, które przejęło większość firmy gry stają się okropnie komercyjne spójż na FF X-2, XII i co sądzisz? to było zrobione dla kasy.
wydaje mi się że to już nie będzie to samo Square, spójż na Drakengard co to z gra w ogóle? Teraz gry pokroju Dragon Quest będą wychodziły od SE całymi tonami.Tobie pozostaje się zastanowić czy to dobrze czy nie...
GreG

Post autor: GreG »

mi sie niepodoba ze sie wszystko komercyjne? (tak jak polski hip hop (np. tede) :P ) ale dobrze ze robie jeszcze serje ff. moze w pszyslosci wydadza jakas super wersje ff i zarobia duzo kasy, to w tedy odlacza sie od Enix i nadal potem beda sami, - czy to jest mozliwe?

moze jak zaczna na ulicy zbierac to troche zarobia :D
Virgil

Post autor: Virgil »

Dobry pomysł.Osobiście chciałby żeby było tak jak dawniej, żeby Square robiło swoje gry a Enix swoje....

[ Dodano: Nie 01 Sie, 2004 ]
i o czywiście dobrze że nadal jest tworzona seria FF bo było by smutno
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

i o czywiście dobrze że nadal jest tworzona seria FF bo było by smutno
tylko smutno? ja bym prochy na uspokojenie brał i skontaktował się z psychologiem.
GreG

Post autor: GreG »

skontaktował się z psychologiem
pycholog niepomoze, mnie beda musieli trzymac w budynku z czerwonymi scianami i bym byl przywiazany do luzka zeby nieskoczyc sam przez okno!

[ Dodano: Nie 01 Sie, 2004 ]
zna ktos gownego maila do firmy Square? trzeba im powrzucac ze sie polaczyli z enix :grin: bo zabieraja nam zabawe! i ff sa coraz gorsze..... niema nic lepszego niz ff3 :P i rikku :P :P :P
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Premiera FF11 w Europie tuż tuż, bo ma się ukazać 24 września. Nie jestem pewien który lepszy bo wychodzą od razu na PSX i PC. Jednakże nie dostrzegłem żadnej oferty zakupu przedpremierowego w polskich sklepach wysyłkowych (nie ma nic w przeciwieństwie do FFX które można było zamówić z 3 miesiące przed premierą, a może po prostu coś przeoczyłem). Czyżby nikt nie stawiał na to że ktoś u nas kupi ten produkt? Mimo wszystko jeśli gra się u nas ukaże najlepszym wyjściem było by dyskutowanie na tematy takie jak sposobów na darmowy server i szukanie jakiegoś wyjścia omijającego abonament. Ciekaw jestem czy to w ogóle możliwe?
Virgil

Post autor: Virgil »

A kto myśli o Polakach,a poza tym wedłóg statystyk stałe łączę z internetem ma dopiero co dziesiąta rodzina w naszym :pięknym" kraju, więc niezbyt opłacalny interes wydawać tę grę w Polsce, porównując w Japonii w każdym domu znajduje się stałe łączę z internetem a każdy japoński nastolatek ma w domu co najmniej dwie platformy Next-Gen(PS2,X Box,GameCube)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”