Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Preacher

Post autor: Preacher »

No właśnie się tego obawiałem .. czyli mówiąc w skrócie .. nei masz odpowiedniej karty nawet nei tyle co eni możesz zapłącić po tych 30 dniach za abonament co nie możesz nawet zainstalować FFXI :/
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Cenega poprostu wszystki zawalila i taka cene teraz daja.
Wcale nie trzeba miec neostrady - FFXI ma limit na polaczenie i modemowcy moga grac tak samo jak ci na neostradzie.
Max lv to 75.
Polaczenie Warrior/Samurai nie jest zbyt dobre w grze, nie bede wymienial dlaczego, rasa sie nie liczy, gdyz kazda mozna dostosowac do danej profesji.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Tristan pisze:
Virgil pisze: Ja osobiscie mam SDI 115,2 Kb/s (mieszkam na wsi
A ile cie to kosztuje jak mozna spytać?

Ja tam narazie nawet nie maże o graniu w FFXI... moze jak kupie kompa to pomysle, albo poczekam na wersje ps2. Ale i tak costrzeba będzie skminić z kartą...a da się kilka osób na jednej karcie? bo moze by znaleźć jakiegoś uczciwego kumpla co bo płacił :P
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Na PS2 ver. nie ma co liczyc w Europie narazie.
Co do karty to nie pamietam juz, ale chyba tak...
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Tristan

Post autor: Tristan »

To w takim razie jakie jest najlepsze polaczenie klas dla woja?
Za SDI placi sie chyba cos kolo 120zl ale nie mam pewnosci bo nigdy rachunku nie widzialem rachunku.
Ale na 3 innych stronach gra jest po 124zl :!: podawalem juz 2 razy linki i teraz mi sie nie chce ;P
Preacher

Post autor: Preacher »

Akurat ja wierze, że FF będzie po 240 zeta, bo na stronce Cenegi jest po tyle i to jest chyba najbardziej wiarugodne źródło .. pozatym na Ulitimie teraz też jest po 240, a wcześnmiej było po 130 ale na stronce widnieje napis, że dystrybutor podniósł cenę więc oni też musieli :/ ... a pozatym to wczoraj jak wchodziłem jesteszcze na stronke Cenegi to zaóważyłem, że premiera jest przeniesiona z dzisiaj(20) na 22 .. http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2681
Tristan

Post autor: Tristan »

Przeciez premiera jest 25...
Preacher

Post autor: Preacher »

No nie według oficjalnych źródeł (Cenega) zresztą zobacz linka którego podałem w ostatnim poście to się sam przekonasz :)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Warrior/Ninja - to najlepsza kombinacja na lv 24+ jednak dostepna dopiero po tym jak odkryje sie ninje czyli po lv 30 ^^:; No i jest to dosc kosztowna kombinacja.
Warrior/Monk - do jest zwykle podstawowa kombinacja, ktora daje bonus do hp i str.
Warrior/Thief - raczej nie zbyt lubiana gdyz zwykle ludzie biora ten zestaw aby moc okradac mobki co wcale nie jest takie dobre jak sie zdaje. Plus to wieksza ilosc trafien.
Warrior/Samurai tak naprawde cokolwiek sie nadaje po lv 60 gdy Samurai ma lv 30 i moze uzywac umiejetnosci "Meditate" Wczesniej (pozniej zreszta tez) raczej sie tej kombinacji nie widuje.
Nic wiecej nie jestem sobie teraz w stanie przypomiec.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Tristan

Post autor: Tristan »

No wlasnie ja chce zeby moja postac byla silna na wysokim lvl a na malym moze byc bardzo slaba wazny jest efekt koncowy. A co do monk/samurai?
O wlasnie i jak to jest rozwiazane z Dark Knightem? tzn. Jaki musze miec lvl jakich klas? Wiem ze cza miec conajmien 30 lvl i w tym pare lvli Warriora i pare lvli Dark Mage'a, jest gdzies dokladnie sprecywzowane ile musze miec lvl obu tych klas? I czy moje czary uzyskane przez bycie Dark Mage'm kasuja sie po zostaniu Dark Knightem?
Slyszalem takze ze mozna zdobywac lvl 2 klasami jednoczesnie, co w tym chodzi?
Thx za odpowiedz :)
Morfi

Post autor: Morfi »

No ciekawa sie dyskusja stworzyła :D. Ja to jestem troche załamany że Cenega podniosła o tak dużo cenę finalka, aż się zastanawiam czy ją w ogóle kupować :(. 129 zeta jeszcze moge wyłożyć, ale 240 to już mała przesada :(. No ale zobaczymy jak to będzie :). Ja to mam takie pytanie czy kombinacja profesji Monk/Ninja jest dobrym pomysłem :). Napisz może coś na jego temat pliz, bo mnie męczy żeby sobie taką kombinację zrobić :D. A i jeszcze jedno pytanie, bo się nie orientuje jeszcze w płatnych MMORPG-ach. Jeśli nie zapłacę abonamentu w danym terminie, to moje konto jest zawieszone do momentu zapłaty czy jak?. Tak że np. gdybym chciał zrobić sobie miesiąc przerwy to czy skasują mi konto za to?. To mnie najwięcej dręczy :).
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Monk/Samurai jest niezla kombinacja, ale takze po lv 60.
Black Mage nie Dark Mage ;)
Kazda strona, ktora pisze ze trzeba levele kilku roznych jobow na dana profesje pisze glupoty. Trzeba KTORYMKOLWIEK jobem osiagnac lv 30 i wtedy mozna odblokowywac nowe profesje.
Zaklecia sa zapamietywane jesli dana profesje moze ich uzywac.

Konto kasuja po 3 miesiacach nieaktywnosci.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Tristan

Post autor: Tristan »

A w jaki sposob zdobywa sie atrybuty?
W takim razie jak sprawdza sie Warrior/Dark Knight?
Tylko ninja moze uzywac 2 broni?
75 lvl to max?? To w jaki sposob mam zdobyc 70 lvl ninja?

Moze ktos zarzuci jakimis linkami z info??
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

a można połączyć jakiś worriorowy job z white magem? :D jak ekonomicznie by było :P
Morfi

Post autor: Morfi »

No ekstra, to jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi dosyć mocno. Mianowicie jeśli chodzi o opłatę abonamentową. Jak nadchodzi czas rozliczenia( normalnie jak w herosach :P) to oni pobierają automatycznie kwote z konta jakie było podane, czy musisz to zrobić ręcznie wchodząc np. na jakąś strone i klikając przycisk "opłać abonament" czy jakoś tak. Dzięki za odpowiedź :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”