Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Preacher

Post autor: Preacher »

Wiesz tyle żeby wyrobic odpowiednią karte musisz mieć miesięczny przychód minimum 1500 zeta w innym przypadku pani/pan w okinku lub przez telefon poinformuje ci, iż nie spełniasz wymogów otrzymania takowej karty :P
Raistlin(DM)

Post autor: Raistlin(DM) »

albo zrob se karte wizy na ktora mozesz wplacac pieniadze bez zadnego kufa konta w banku ;) i nie potrzebny Ci zadny przychod:P i zadne kufa konto :) i po klopocie:p

[ Dodano: Czw 23 Wrz, 2004 ]
mam world passa zmieszcza sie jeszcze cztery osoby na tego WP kto sie chce grac razem ze mna to zapraszam na moje gg 1084424 po worldpassa:) macie na to 167 godzin od teraz jak sie ktos za pozno zglosi to kupie nowego:>
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Kurde nastepny ktory sie uchowal poza nami.
Ludzie jak chcecie grac z polakami to chodzcie na server Ramuh - tam mamy swoj linkshell Crazy Chocobos i jest nas troche. Info szukac na forum mmorpg.pl i tam najlepiej prosic o Worldpass.

Kurde ostatnio dowiadujemy sie o coraz wiekszej ilosci polakow poza Rahum'em co troche boli... bo chcielismy zebysmy sie wszyscy na Ramuhu zebrali...

Gokulo Red Mage 67/ White Mage 33/ Black Mage 29
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Spewak

Post autor: Spewak »

No dobrze ze istenieje cos takiego - alw przypomnij o tym po oficjalnej premierze finala w polsce wtedy na pewno znajdzie sie wielu chetnyuch ;)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Jak nie zapomne - sam nie jestem pewien kiedy ta premiera ;)
I mam nadzieje, ze wtedy juz nie bedzie zapozno - ale watbie zeby ktos mial juz wtedy tak zrobione postacie, ze nie chcialby sie z nimi rozstawac.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Koki są takie chwile, że naprawdę Cię lubię - właśnie teraz jest taka.

Popieram tego pana przede mną(dajcie mu piwa albo coś mocniejszego :D).

Gokulo - masz szczeście, że się pojawiłaeś, bowiem twoje konto tak dawno nie było używane że przymierzałam się do jego likwidacji. Może więc w ramach pokuty zrobisz to, o czym pisał Koki?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Bylo troche nieaktywne z 2-3 miesiace temu ale ostatnio od czasu do czasu zagladam :P Tylko pisac nie ma co.
Powiedzmy, ze moge cos naskrobac na forum, ale nic w postaci recenzji czy cos bo powiedzmy ze jestem juz "zarezerwowany" i pewnie skrecili by mi kark jakbym cos duzego napisal ^^;;
Powiedzmy, ze cos naskrobie moze na dniach (ale nei wiem - w tygodniu zwykle mam malo czasu na cokolwiek przez szkole i FFXI razem :D) a jak nie to weekend.

"W ramach pokuty" - to brzmi jak grozba lol :560:



BTW. Garnet gdzies tu jeszcze jest ? Nie wiem czy wogole jeszcze pamieta o kims takim jak ja... bo ja tak, a ostatnio jak mnie zaczely nachodzic wspomnienia :cry: GG mi siadlo to nawet sprawdzic niem oge czy zyjesz...
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Raistlin(DM)

Post autor: Raistlin(DM) »

Gokulo ja gram z wlochami bo mieszkam we wloszech jakbym wiedzial ze na ramuhu gracie w pazdzierniku 2k3 to bym wpadl tam grac:P tak btw powiedz mi jakie tam ceny macie leaping bootow i emperor hairpinow i ogolnie to moze sie tam przeniesiemy lol ^_^
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ah wlasnie sie wylogowale, nie chce mi sie juz wraca sprawdzac bo sam tymi itemami raczej nie operuje ;)
Ale Emperor okolo 300k napewno, a Leaping... 140k ? Nie jestem pewien jutro sprawdze.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Raistlin(DM)

Post autor: Raistlin(DM) »

eee to taniocha ^_^ u nas EH 400k leapingi tez:>
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

BTW. Garnet gdzies tu jeszcze jest ? Nie wiem czy wogole jeszcze pamieta o kims takim jak ja... bo ja tak, a ostatnio jak mnie zaczely nachodzic wspomnienia GG mi siadlo to nawet sprawdzic niem oge czy zyjesz...
(nie)stety jeszcze zyjem my dear :] <swoja droga to milo ze o mnie wspomnailes i pamietasz :*> a jestem dalej na swym krolewskim stanowisku ;) takze Cie pamietam-swoich znajomych nie zapominam tak latwo ;) ...nie ma to jak stare,dobre czasy :) ale freweb dalej stoi XD
no mam nadzieje ze bedziesz czesciej sie dozywac,pozdrawiam (nie)goraco :*

no tez czekam na ta Twa niby (nie)recenzje ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Tristan

Post autor: Tristan »

Virgil pisze:dodatkowo musisz mieć stałe łącze przynajmniej neostradę 512kb/s

Co Wy macie z ta neostrada? Wcale nie trzeba jej miec zeby grac bez lagow. Ja osobiscie mam SDI 115,2 Kb/s (mieszkam na wsi i tu nie mozna miec neostrady...) i w MMO i w ogole w gran netowych nie mam lagow. Chodzi tez o przpustowosc lacza a nie tylko o jego szybkosc. A co do platnych MMO to jest prosta zasad "kogos nie stac to nie gra" a nie wykrzykuje ze takie sa realia i musi grac na pirackim servie z pirackiel plyty na pirackim cd.

Sry ze tak odkopalem ale chcialem to napsiac. :D

Mam jeszcze pare pytan dotyczacysz samej gry i chcialbym je zadac osobem ktore juz graja.
1. Jaki jest maxymalny lvl?
2. Jak wyglada sprawa pvp?
3. Czy polaczenie warior/samuraj bedac Hume'm jest dobre? :P
Preacher

Post autor: Preacher »

Dobra ludzie ja już sam nie wiem .. niech ktoś mi wresszcie powie po ile FFXI będzie. Na stronce Cenegi jest naspiane że po 240 zeta, natomiast np http://www.maxgame.pl/x_C_I__P_1112346-1110001.html jest po 124 zeta. Coś mi sie jednak zdaje, że cena będzie taka jaka jest podawana przez Cenege :/

POzatym mam jeszcze ejdno pytanie, minowicie z tego co wiem to przy instalacji trzeba podać numer karty z której będize sie opłacało abonament za FFXI, ale czy że tak to ujme można to w jakiś sposób obejść tzn nei podawać numeru tej karty?
Tristan

Post autor: Tristan »

Nie nie mozna "obejsc" tego numeru.. Jak niby chcialbys abonament placic??
Nie tylko na tej strone co podales ta gra kosztuje 124. Na pasazu w onecie rowniez jest taka cena i to wlasnie tam zamowielm ta gre.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”