Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Nie myślę już o zawieszeniui, pytam się na przyszłości.

Final Fantasy XI sprawiam sobie jako miły dodatek po maturze, aby umilał mi samotne wieczory przez wakacje:)

Już jestem zdecydowany na kupno i na zabawę dragoonem, chociaż na początku raczej będę noobem, a nie dragoonem.
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I am Vincent pisze:aby umilał mi samotne wieczory przez wakacje:)
Jak Cię wciągnie na dobre, to całe wakacje spędzisz przy tej grze... >< Wiem, co mówię :?
I am Vincent pisze:na zabawę dragoonem
No Dragoon to dużo zabawy, głównie solo, bo o party dla dragoona chyba najtrudniej. No, może poza Beastmasterem :lol:
I am Vincent pisze:chociaż na początku raczej będę noobem
Jak każdy, kto zaczynał. Na 75 też noobów nie brakuje. Radzę lekturę poradników.
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Na początku proszę o nieodsyłanie do tej strony mmorpg.cośtam.

Byłem tam, przeczytałem, pomyślałem i zdecydowałem, że jeszcze lepiej tutaj się upewnić, w miejscu, które już trochę znam:)

Czy to konto:

http://www.inteligo.pl/infosite/otworz_ ... _konto.htm

razem ze swoją kartą umożliwią mi grę w FFXI?

PS: W tym tygodniu przyjdzie do mnie to cudo:

http://www.allegro.pl/item360582272_fin ... ction_nowa].html

Wie ktoś może, czy jest to wersja EUR czy USD?
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Na kontach się nie znam, ale Go już ci tłumaczyła, że w wersji amerykańskiej (USD) płacisz dolarami a w wersji europejskiej (EUR) płacisz w Euro. Poza tym te wersje nie różnią się od siebie niczym.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I am Vincent pisze:razem ze swoją kartą umożliwią mi grę w FFXI?
Jaką kartą?

Ja korzystam z karty Visa Electron i działa. Ale nie wiem czy jakakolwiek inna Visa zadziała.
I am Vincent pisze:PS: W tym tygodniu przyjdzie do mnie to cudo:

http://www.allegro.pl/ite...tion_nowa].html
Bez sensu, bo nie ma dwóch ostatnich dodatków - Treasures of Aht Urhgam i Wings of the Goddess, a w tym roku wychodzi Vana'diel Collection 2008 ze wszystkimi dodatkami (premiera ponoć w maju). Wersja PAL, która jest dobra na PC i X360.
Brakujące dodatki będziesz musiał ściągać w zależności od wersji. Albo z UE, albo z USA.


I am Vincent pisze:Wie ktoś może, czy jest to wersja EUR czy USD?
"Zadaj pytanie Sprzedającemu"
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Nie uważam, aby był to zakup bezsensowny. Na początku myślę, ża podstawka + dwa pierwsze dodatki dostarczą mi odpowiedniej dawki rozgrywki, a jeżeli mi się spodoba, to z chęcią dokupię kolejne. Ale na razie, to ja jestem noobem i mogę się mylić:)

Co do karty, złożyłem wniosek o rachunek w mbanku (eKonto), i jak przyznają mi go, to złożę wniosek o ekartę. Z tym zlamiłem sprawę, bo powinienem o to zadbać wystarczająco wcześniej, jak ktoś dobrze napisał w pewnym poradniku. Przez to trochę poczekam zanim pogram, ale już prawie wszystko jest załatwione.

Nic to...na razie...bez odbioru:p
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I am Vincent pisze:Na początku myślę, ża podstawka + dwa pierwsze dodatki dostarczą mi odpowiedniej dawki rozgrywki, a jeżeli mi się spodoba, to z chęcią dokupię kolejne
Nie o to chodzi, czy Ci się spodoba, czy nie. Dodatki dają dostęp do nowych lokacji. Co zrobisz, jak całe party pójdzie expować gdzieś, gdzie nie masz dostępu? Już pominę Whitegate z Treasures of Aht Urhgan, w którym spędzisz masę czasu od levelu 50 mniej więcej. FFXI to nie jest gra solo, a dodatki są istotne, zwłaszcza ToAU.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Teoretycznie bez WotG można by się objeść, ale daje pare dobrych opcji dla nowych graczy. Reszta to już niestety muss.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

No więc czy kupno tego by mnie poratowało:

http://www.allegro.pl/item362045411_fin ... line_.html

Jest to gra używana i nie wiem, czy każda gra ma swój unikatowy kod, i trzeba ją zarejestrować, czy wystarczy, że sam będę płacił comiesięczny abonament?
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Gokulo pisze:bez WotG można by się objeść, ale daje pare dobrych opcji dla nowych graczy
Z ciekawosci zapytam co, bo mam dodatek od paru dni, jeszcze nie zaczełam misji, ale nie zauważyłam co daje nowym graczom ani nie czytałam nic o tym <i nie chce bo tak zawsze mozna sie natknac na jakis spoiler>?

A imo na poczatku wystarczy miec pierwszy dodatek. CoP to w zasadzie same misyjne miejsca, ToAU dopiero od 50 (ffxi potrafi znudzic zanim sie do tego dojdzie tbh), a co do WotG - nawet nieteoretycznie zyje mi sie bez tego dodatku dobrze (póki co)
I am Vincent pisze:czy każda gra ma swój unikatowy kod, i trzeba ją zarejestrować
kazda ma swoj kod i trzeba zarejestrowac
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Tak, ale chodzi mi o to, czy jeżeli gra była już instalowana na jakimś komputerze i została zarejestrowana, to wtedy mi się już nie przyda, prawda? Czy nawet jeżeli została zarejestrowana i zainstalowana wcześniej będę mógł ja ją zainstalować u siebie i normalnie z niej korzystać?
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I am Vincent pisze:Tak, ale chodzi mi o to, czy jeżeli gra była już instalowana na jakimś komputerze i została zarejestrowana, to wtedy mi się już nie przyda, prawda?
Musisz mieć wszystkie kody, a te są w opakowaniu.
Co miałaby zrobić osoba, której padł komp i ma nowego? Kupować dodatek, który juz ma?
Logiczne myślenie -_-
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

WoTG daje dosc latwy dostep do lokacji ktore sa bardzo dobrymi level spotami dla low level jobow. Ale rzeczywiscie i bez tego mozna sobie spokojnie poradzic.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Tenrag
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008 21:13

Post autor: Tenrag »

Witam.
Mam parę pytań.
Mam zamiar kupić FF XI Complete (ten co dopiero wyszedł)
1:Czy ta wersja zawiera wszystkie dodatki?
2:Czy jest możliwość wyboru waluty przy płaceniu?
3:Jeżeli nie to czy ta gra występuje w wersjach amerykańskij
i europejskiej co pozwala na wybór waluty?
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

1) Tak (to można było łatwo wygooglować ... http://www.ultima.pl/Final_Fantasy_XI_Complete/i6200/ )
2) Nie
3) Nie

Żeby płacić w dolarach musisz kupić wersję amerykańską.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”