Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Nenharta
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: śr 12 sie, 2009 23:52

...

Post autor: Nenharta »

Dzięki za szczerą odpowiedź, grałem trochę w triala i muszę przyznać, że mimo wielu mmorpg (które może są ładne) FF bardzo mi się spodobał i nie darowałbym sobie gdybym w nią nie zagrał... więc ją kupię chociażby dla zabicia czasu w czekając na XIV. Jeśli chodzi o XIII to gdzieś znalazłem informacje, że będzie wersja PC, nvidia też już coś na ten temat nawijała więc kwestia, że XIII nie wyjdzie na PC nie jest aż taka pewna :)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Sorki za male OT:
No szanse na FFXIII na PC sa troche wieksze niz zwykle poniewaz przygotowywany jest przy uzyciu Crystal Tools. Jest to engine przystosowany zarowno dla konsol jak i dla PC. Wczesniej S-E meczylo sie z emulacja gier na PC i wiemy, ze efekty dla 7 i 8 byly co najwyzej srednie. Tutaj takiego problemu nie maja.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Tylko wpadam z informacją, że w promocji na Steamie FFXI jest za 5€, w cenę wliczone 30 dni gry i chyba wszystkie dodatki.
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Hej, ostatnio zauważyłem jakieś promocje FF XI i zastanawiam się czy jest jeszcze sens zagrać w tą część online;>
FFXI Ultimate Collection: Seekers Edition
FINAL FANTASY XI: Seekers of Adoulin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”