Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mnie by wystarczyło udoskonalenie grafiki w FFXI -_- Jak znam SE, nowe mmo będzie klonem FFXI, tylko będą inne rasy (ja chcę vierę *______*). Nie zdziwiłabym się, gdyby fabuła miała związek z kryształami, bo SE tak bardzo je kocha. Na AF2 dla BLU, COR i PUP ile się czekało... Przynajmniej ze SCH i DNC się pospieszyli.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

[Dzisiaj 22:30] Majkel222: Go Go mam pytanie. Czy istnieje inna możliwosć wykupienia licencji na FFXI, niż kupno płyty? W WoWie tak można więc możliwe że tutaj też
[Dzisiaj 22:38] Go Go Yubari: Czemu pytasz mnie i czemu w SB?
[Dzisiaj 22:38] Go Go Yubari: licencji?
[Dzisiaj 22:45] Majkel222: Bo Ty jesteś obcykana w FFXI i w SB, bo to niestandardowe pytanie i liczyłem na krótką odpowiedź. Licencja to uprawnienia do korzystania z czyjegoś produktu a w tym przypadku z FFXI
[Dzisiaj 22:53] Go Go Yubari: taaak, whatever. Można kupic CD-Key'e, ale sie na tym nie znam. Łatwiej kupić zwykłą wersję PC w jakims usa store. Można i w UK, ale po co bulić w Euro...
[Dzisiaj 22:56] Go Go Yubari: http://www.playonline.com/ff11us/intro/shop.html

żeby nie robić zamieszania na SB to piszę tutaj.

Nie wiedziałem że ffXI jest nawet na PS2. Nie jest tak drogo ale najlepszym zakupem wydaje mi się że jest wersja na X360, jednak waham się ponieważ zapewne będzie można grać tylko z osobami z XL, a to trochę mnie zniechęca.
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

wszyscy grają razem, nie ma podziału na XL i resztę. Jeżeli chcesz możesz sobie kupić wersje ma X360 i grać na nim, a 5 min później zalogować się ta samą postacią na pc.
Black Mage
100licad
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 13:39

Post autor: 100licad »

Mam pytanie: jak można zarejestrować WOG na xboxie, mam wersje 2008 collection. Po zainstalowaniu można zarejestrować 3 dodatki ale nie wiem jak zarejestrować WOG. Z góry wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tak samo jak poprzednie dodatki - poczytaj instrukcję.

Masz to w jakiś opcjach w menu... <idzie sprawdzić, bo widać, ze user zbyt leniwy>

Ah, no tak. Nie mam kasy na koncie XD Zostałeś sam ze swoim problemem _^_
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

idziesz do content id w pol i w expanded services bierzesz register id
Black Mage
100licad
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 13:39

Post autor: 100licad »

Wygląda na to że przez własną głupotę zapłąciłem 35$ za dodatki które mogłem za darmo zarejestrować. Polecam sobie na przyszłość czytanie instrukcji (co do zasady nigdy tego nie robię). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

a tam, prawdziwa glupota jest placic i nie grac.

[ Dodano: Sro 14 Sty, 2009 22:46 ]
walsnie widze, ze drugi miesiac polecial...
..............

tak tez zrobilem
v
v
v
Ostatnio zmieniony czw 15 sty, 2009 18:59 przez Schrödinger, łącznie zmieniany 2 razy.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
100licad
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 13:39

Post autor: 100licad »

To może przestań płacić a jak za miesiąc będziesz chciał pograć to jeszcze zagarniesz aniversary ring...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja nie gram, więc przestałam płacić...znaczy zawiesiło mi grę za niepłacenie, a ja nie zamierzam zmieniać tej sytuacji. Przynajmniej do wakacji.

Oh, Ring. Tak, dla Ringa się zaloguję lol <3
Nenharta
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: śr 12 sie, 2009 23:52

???

Post autor: Nenharta »

Patrząc na to co się dzieje na forum mam szczere wątpliwości czy kupić FFXI (coś ostatnio mnie korci zeby zagrac)... chciałbym się wiec dowiedzieć jak wygląda kwestia graczy online (czy trochę ludzi jeszcze gra?)... a może zaczekać cierpliwie na FFXIV?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gra masa osób, ale moim skromnym zdaniem, trochę późno się ocknąłeś. IMO nie ma sensu w chwili obecnej kupować gry i dodatków, bo raczej nie zdążysz się nagrać. Jak bardzo chcesz, to śmiało. Teraz pak ze wszystkimi dodatkami tanio chodzi.
Nenharta
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: śr 12 sie, 2009 23:52

...

Post autor: Nenharta »

Szczerze mówiąc wcześniej nie miałem za bardzo czasu żeby grać w tego typu gry, głównie siedziałem na Q3 Arena, Q4 i ET:Quake Wars. Ostatnio gdzieś mnie zaskoczyła reklama FFXI (już nie pamiętam gdzie ją widziałem) no i nowo mnie dopadła chęć na FF... swoją drogą... trochę szkoda, że od FFVIII nie wyszło nic na PC (nie licząc FFXI), może FFXIII nadrobi te straty :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nenharta pisze:może FFXIII nadrobi te straty :]
Nie liczyłabym na to. Na PS3 i na X360 zapewne. Tyle. Japończycy nie grają na PCtach, więc nie wypuszczają na nie gier. Wyjątkami są mmo, przynajmniej tyle. Ja dla FFXIV zamierzam jednak kupić PS3. IMO lepiej zająć się innym mmo niż FFXI obecnie, jeśli miałbyś zaczynać od zera. Przykra prawda. Kupowanie gry z dodatkami, mini-dodatków i tokena zabezpieczającego + płacenie co miesiąc. Sporo tego jak na ok. rok grania. Nie ma się co oszukiwać FFXIV będzie (i już jest poniekąd) początkiem końca Jedenastki.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ostatnoi byłam w EMPIKU i cały zestaw FF XI nie jest taki drogi. Chyba 7 dych za set.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”