Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Preacher

Post autor: Preacher »

Darmowych serverow raczej nie bedzie .. a jesli juz nawet to beda to takie jak w przypadku Ragnaroka Online, kiedy to na tych serverach gralo bardzo malo osob ale i tak po pewnym czasie były zamykane z przyczyn prawnych :P
Spewak

Obawy

Post autor: Spewak »

Niestety nie sadze aby w Polsce FFXI szczycił się wielką popularnością, poprzednie części serii nie robiły praktycznie zadnego "hałasu" na naszym rynku!! Niestety czuje że tak bedzie i tym razem!! :sad:
Preacher

Post autor: Preacher »

ej no bez przesady .. jednak coraz wiecej osob zaczyna grac w MMORPGi tak wiec jest szansa, że FFXI będzie bardziej zaoważony ... jednak nie można się też dziwić temu, że finale nie są sławne w Polsce ... po pierwsze jest to wina braku jakiejś większej reklamy ... po drugie z tego co zaobserwowalem to w Polsce największą popuralnością cieszą się gry w których nie jest wymagane zbytnie myslenie:P (patrz wyścigówki, strzelanki) o wiele mniej jest osób, które lubia troche posiedzieć nad jedną grą i pogłówkować. Pozatym co tu dużo mówić .. Finale posiadają pewna specyficzną grafikę, ktora odstrasza część potencjalnych graczy
Spewak

Post autor: Spewak »

Znam wiele osob ktore maja konsole i niestety nie moge sie z Toba zgodzic ze FF jest wsrod nich popularne!! Owszem wielu z nich slyszalo o tej grze ale zaden nie probowal sie za nie zabierac!! (ich strata) oczywiscie za moja namowa zaczeli w to grac i jeden z nich nie zaluje do dzis!!

[ Dodano: Sob 14 Sie, 2004 ]
a zreszta co tam gadac moze po prostu tak sie ze znajomymi trafilo!! Najwazniejsze jest to ze nareszcie FFXI bedzie w Polsce i bedzie mozna nareszcie w niego pograc!!
(musze kupic nowa karte graficzna) :( ale ta gra jest tego warta!! :P
Madtrax

Post autor: Madtrax »

To oczywiste, ze nie mozna wyciagac wnioskow o calosci konsolowego swiatku na podstawie jedynie kolegow. To tak jakby stac przy okeciu w wawie i stwierdzic, ze 40% spoleczenstwa polskiego to obcokrajowcy ;)

Co do popularnosci ff11 w Polsce to jedyna przyczyna beda pieniadze. Malo kto wyda ok 60 zl na miecha za jedna gierke - tyle to ja place za sam net miesiecznie :/
Preacher

Post autor: Preacher »

Pieniądze .. ta przyczyna jest podawana za każdym razem, kiedy mowa jest o jakims nowym MMORPGu w związku z małą liczbą graczy ... jednak podejdźcie do tej kwestii od drugiej strony .. ile wydaliście na swoje kompy:P i od razu wyjdzie wam że te 60 zł miesięcznie to nie jest aż tak dużo ... w moim przypadku (jak zreszta w przypadku moich znajmomych, ktoży też bedą grali w ffXI) będzie problem z płatnością, ponieważ żaden z nas nie ma odpowiedniej karty:/ .. czy ktos ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? .. bo żeby wyrobic sobie Vise Classic z tego co pamiętam trzeba mieć miesięczny przychód na konto minimum 4000zl:/
Spewak

Post autor: Spewak »

A co sadzicie o wydawcy FFXI w Europie, juz nie pamietam jakie gry oni wydawali ale wiem ze do tej pory nie lubilem tej firmy! Moje podejscie pewnie sie zmieni
:P
Preacher

Post autor: Preacher »

oj tak .. Ubisoft nie wydało żadnej lepszej gry (lepszej czyli takiej, która nie znudzlaby się po 3-4 h gry:P) ale wydając finala od razu zawędrują na sama górę moich ulubionych wydawców:D
Spewak

Post autor: Spewak »

LUDZIE SKACZCIE, PLACZCIE ALE MAM DOBRA WIADOMOSC NIE WIEM CZY KTOS TO JUZ WIDZIAL ALE;

http://www.ultima.pl/index.php?m=kat&m2 ... &p_id=2204

tANIOCHA JEJ NIE MOGE WYJSC Z PODNIECENIA!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Preacher

Post autor: Preacher »

takie informacje zawsze poprawiaja czlowiekowi humor!!!

mam pytanie: czy ktoś wie, jak to w końcu jest w ukazaniem się FFXI w Europie bo z tego co zrozumiałem to w Europie sie już to ukazało .. ale chce sie upewnić .. jak ktoś ma pewną wiadomość to niech od razu pisze
Morfi

Szczegóły co do FFXI

Post autor: Morfi »

Jeśli jeszcze ktoś tutaj zagląda w ogóle to mam dobrą wiadomość!. Jak się niedawno dowiedziałem od znajomego w Empiku, to firma, która jest partnerem Ubisoft będzie dystrybutorem FFXI na kraje słowiańskie. Dostał ostatnio maila od faceta z www.cenega.pl o tym, że gra ma wyjść w połowie października u nas i oni ją będą rozprowadzać w takiej cenie jak podana, z tym, że abonament, jak podają, ma wynosić jedyne 9 Euro!. Ludzie przecież to wychodzi niecałe 40 zeta za miesiąc. No i będzie można wykupić u nich kupony na abonament i przez nie opłacać wszelakie rachunki. Nawet jeśli ta cena jest mylna, to i tak te podane 12,95$ w przeliczeniu na nasze wychodzi też niecałe 50 zeta, a nie 60 jak to niektórzy nie wiadomo skąd liczyli. Niech ktokolwiek napisze co o tym myśli jak co.
Preacher

Post autor: Preacher »

40 a 50 to nie jest az taka różnica .. jednak ucieszyła mnie twoja jedna wiadomość, mianowicie odnośnie ty kuponów dzięki którym będzie moża opłacać abonament (jeśli dobrze zrozumiałem) bo zarówno ja jak i większosć moich znajomych, któży będą grali w FFXI mamy ten sam problem .. brak odpowiedniej karty do płatności :? jednak jesli to co piszesz jest prawdą to problem się sam rozwiazał :D
Raistlin(DM)

Post autor: Raistlin(DM) »

FFXI European Version juz wyszedl i jest z dwoma dodatkami, Rise of the Zilarth i z tym co wczoraj wyszedl Chains of Promathia - mieszkam we wloszech i gram juz od dluzszego czasu, gralem na wersji amerykanskiej teraz mam europejska;> Gram na serverze "Fairy" takze jesli ktos z was bedzie chcial grac i nie ma nidzie indziej znajomych polakow to moze sie ze mna skontaktowac przez gg 1084424 lub dm@gildiadm.9x.pl i zalatwie wam WorldPassa do mnie;) Obecnie posiadam Dragoona na 40 lvlu Red Maga na 31 lvlu i pare tam innych:)
Spewak

Post autor: Spewak »

Wow ale wypas mam nadzieje ze informacje MOrfiego sie potwierdza! Dwie dobre wiadomosci jedenego dnia! Ale najbardziej ciesza mnie te kupony gdyz nie mam karty platniczej - zadnej :P

Wspaniala wiadomosc Morphi oby wiecej takich ;)
Raistlin(DM)

Post autor: Raistlin(DM) »

Musisz miec koniecznie karte kredytowa zeby grac - najlepiej sobie zrob prze placalna i se co miesiac wplacisz te 12.95$ zeby zaplacic za finala;> a kupon jest wazny tylko na jeden miesiac inaczej sie nie da:)


Tak apropo ja podam ladniejszego linka z pelnym opisem questow misji i tak dalej ofc po angielsku do ffxi

http://ffxi.allakhazam.com

Zycze milej lektorki:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”