Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Sankyo-han

Final Fantasy XI

Post autor: Sankyo-han »

czesc FF maniacy mam do Was pytanie :

Czy ktos z Was zostal zaproszony do BETA TESTINGU FF XI ?

jesli tak prosze o kontakt na @. Chce zalozyc od razu jakis Klan zeby latwiej sie gralo bo wiadomo MMORPG gra sie latwiej w kilku o roznych profesjach. Jesli ktos ma jeszcze testowac w POLSCE FF XI PLS o FAST KONTAKT.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kyo

Post autor: kyo »

Mam pytanie: jaki czas temu wyslales podanie i ile czekales na odpowiedz?, oraz co przyszlo z Beta packiem?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

O to tak kazdemu podysłaja kto chce,fajnie :D :D to ja se zarzycze pare innych gier do testu :D :D
FF XII W trakcie katowania
Sankyo-han

Post autor: Sankyo-han »

Zapisalem sie bardzo dawno temu : ) jakies 2 lata. Najpierw zalozylem sobie konto na POL a pozniej dostawalem na @ rozne wiadomosci od Square. Zapisalem sie i mi w poprzednim tygodniu wyslali zaproszenie do BETA TESTINGU

Dear Sanki, Square Enix Europe Fan,

IMPORTANT: IF YOU HAVE ALREADY SUBMITTED AN APPLICATION, PLEASE DISREGARD THIS E-MAIL.

As you may know, PlayOnline, Tetra Master and FINAL FANTASY XI have recently been released in North America and are now potentially on their way to Europe.

Bringing PlayOnline and FINAL FANTASY XI to Europe will involve a great deal of testing to ensure the quality you’ve come to expect from Square Enix Europe titles. Our first step is to test the connectivity to the PlayOnline and FINAL FANTASY XI servers through various ISP services across the European continent.



Square Enix Europe is interested in learning more about you as a possible participant in this limited closed beta test.



In order to qualify, you must be at least 13 years of age and be able to read and write English. Should you qualify and be interested in gaining a sneak peek at the North American FINAL FANTASY XI MMORPG while thoroughly testing your Internet connection, please visit:

www.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX tutaj strona do potwierdzenia checi udzialu w BETA TESTINGU :))



To be considered for participation in the closed beta test programme, you must have completed and submitted the online application form no later than Monday, 17 May 2004.



This invitation is only extended to a select group of fans. Because of the private nature of this application, we ask that you do not forward this e-mail to anyone. Responses from anyone other than the addressed parties will not be accepted. In addition, please submit the application only once. Duplicate applications will be voided and disqualified from the closed beta test.


We hope you take part in this fun opportunity and look forward to your assistance in possibly bringing PlayOnline and FINAL FANTASY XI to Europe.



Thank you for your support.




Square Enix Europe


TAKIEGO @ DOSTALEM OD SQUARE OCZYWISCIE WYSLALEM POTWIERDZENIE I ONI DZWONIA DO CIEBIE NA PODANY NR TEL. CZEKAM NA PACZKE Z FF XI :))))))))
kyo

Post autor: kyo »

LOL, to ja tez dostalem takiego maila i otrzymali go wszyscy zarejestrowani na playonline.com. Myslalem ze Cie przyjeli do testow juz PO wyslaniu podania ;p
W sumie karzdy sie moze zarejestrowac nawet ten kto nie dostal maila, wystarczy wejsc tutaj http://www.square-enix-usa.com/betatest/survey/ .

A juz myslalem ze dostales beta startera :lol:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Ok a teraz jakby ktoś ,mógł to niech poda swój meil ja do niego na pisze ale ktoś kto ma FFXI zapłace oczywiście za przesyłke itp. wrazuie transakcji. PLLIIIIIISSSSSS pomórzcie. PAPA
Wątpie ze by ktos tu chciał sprzedac FFXI, a po za tym to nie laska zajrzec na allegro itp.
FF XII W trakcie katowania
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

podobno gdziestam tworza darmowy serv do ffxi bedzie gotowy za +/- 2 miechy jak bedzie qmpel to sie dowiem cos wiecej i napisze
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

no jak kupujesz ffxi to masz miesiac darmowy ale costam trzeba rejestrowac to nie wiem czy przy wersji sciaganej da sie
edi0

Post autor: edi0 »

A ja mam nietypowe pytanie :P bo chciałbym sie spytać czy ktoś zna gostków co mają piraty i grają sobie za darmo w tą gierkę :?: :!: :D :D :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Edi znowu chcesz dostać 3-e ostrzeżenie i tym samym ponownie zakaz pisania? Zaznaczam, że Krakers niedługo wyjeżdża, więc jak podpadniesz to zakaz może potrwać znacznie znacznie dłużej niż tylko 1 miesiąc.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
edi0

Post autor: edi0 »

Ej no Sephi nie denerwuj się chciałem tylko się zapytać :P Przecież ciekawość rzeczą ludzką :D Tak wogóle to chciałem zobaczyć czy ludzie już pykają z Polski w to miodność ;)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Nie nie ma, nie bylo i predko nie bedzie darmowych serverow !!!
Ludzie przestancie bezczescic tak dobra gre (i mmorpg ogolnie - darmowe servery -_-)
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Hej Koki jak dawno tu nie pisalem ^^; (no ale jak mowilem po tym jak stronka dalej mi nie dzialala 2 miesiace temu to przestalem codziennie nawet sprawdzac a wczoraj tu bum taka niespodzianka ^^;)
Tak mam FFXI orginalke wersje NA.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ventolin

Post autor: ventolin »

hej no nie przesadzajmy znowu z tym posiadaniem orginalow. zaloze sie ze kazdy z nas ma lub mial chociaz 1 pirata. posiadanie FFXI wiaze sie z zakupem HD do plejaka i oplacaniem skladek na biedne square-enix a to wiaze sie w polskich realiach z duuuzyyyyyyyymi kosztami. prosze was... badzmy czlowiekami ;)
nalezac do tzw. klasy sredniej i tak mam szczescie posiadania PS2. duzo osob takiego szczescia nie ma a sa prawdziwymi milosnikami serii FF.
ach ta brutalna rzeczywistosc nie pozwala juz nawet sie od siebie oderwac...
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ja gram na PC...
I juz nie chodzi o posiadanie piratow (bo zeby grac nie trza miec orginalnych CD - wystarczy sam CD-Key kupiony) ale to ciagle jeczenie o "prywatne servery"... -_-


I dla mnie tlumaczenie, ze takie sa polskie realia jest do niczego, w Stanach wielu ludzi nie ma lepiej i jakos nie narzeka, zeby im pozwolono grac za darmo a jesli Polakow mielibysmy usprawiedliwiac to czemu nie reszte swiata. Naprawde nikt nie powiedzial ze MUSICIE w kazda gre zagrac. Ale dobra juz nic nie mowie taka natura ludzka poprostu :(
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”