Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Atrybuty wzrastaja same.
Warrior/Dark Knight to nie za dobra kombinacja.
Ninja mo umiejetnosci dual wielding na lv 10 wiec jesli subniemy go mozemy uzywac dwoch broni kazda profesja.
Kazda profesja ma swoj wlasny lv, wiec kazdym mozna dociagnac do 75 (co imo zajeloby pare lat), miedzy jobami mozna sie zmieniac w swoim domku w kazdej chwili.
I zebyscie lepiej zruzmieli o co chodzi z subami.
Mianowicie na lv 18 trzeba wykonac quest na sub-joba. Gdy go skonczymy mozemy do swojej profesji podpinac dodatkowa,ktora bedzie mogla miec(najpierw trzeba ja osobno wytrenowac) lv o polowe mniejszy od naszego glownego joba. Np. Warrior20/Ninja10, Red Mage45/Black Mage22.

Abonament pobieraja sami jesli tylko jest kasa na koncie.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Skrabson

Post autor: Skrabson »

Shit - poinformuj mnie nastepnym razem jak cos takiego bedzie jeszcze THX z gory :P
Morfi

Post autor: Morfi »

LUDZIE TO JEST JAKIEŚ POJ.....!!!! Cenega zaczyna mnie wkurzać. Znowu [cenzura] przeciągneli date premiery FFXI na 8 listopada :(.
Skrabson

Post autor: Skrabson »

W szwecji FFXI juz jest w sklepach, jak bede mial te 700 koron to sobie moze kupie :D
Morfi

Post autor: Morfi »

A tak z ciekawości sie spytam. Nie wie ktoś może, dlaczego Cenega tak przeciąga tą premiere?. :roll:
Spewak

Post autor: Spewak »

Hehe ktos kiedys mowil ze FFXI nie bedzie cieszyl sie popularnoscia w Polsce a z tego co widze na stronach cenegi to oni juz nawet nie maja tego na skladzie - Final schodzi jak cieple buleczki! I dzieki Bogu :D
Raistlin

Post autor: Raistlin »

Czesc.

Ja chcialbym sie dowiedziec jak sie ma sprawa z oplatami za granie w ff11. Czas najwyzsszy sie zaczac tym interesowac :) bo wkoncu kiedys wreszcie ta gra MUSI (czy aby napewno?) wyjsc...

Chcialbym sie dowiedziec jak sie ma sprawa z abonamentem. Powiedzcie , wytłumaczcie albo zapodajcie jakiegos linka plzz :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Gra już wyszła, a dyskusja o abonamencie toczy się w dziale Newsy - szukaj wszystkich o FF XI.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Siemka wszystkim forumowiczom (jako że nowy jestem to się witam - KULTURA przede wszystkim). Wiadomo że opłata abonamentowa wynosi i teraz nie pamiętam czy 12,5USD czy 12,95USD ale to niewielka różnica. Co do karty VISA to dostaje się takową podczas zakładania konta INTELIGO. Żeby mieć takowe konto trza bodajże wpłacać co miesiąc 100PLN czy tam posiadać takową kwotę na koncie (to dla osób co wyskakiwały z kwotami 1500 - 2000PLN za kartę) dokładnie nie pamiętam - www.inteligo.pl . Ja tam sobie takowe konto założyłem właśnie dla tej gry :D :D :D :D

Ale mam pytania:

1. Czy ma ktoś instrukcję do gry w języku polskim (lub wie skąd ją ściągnąc) gdyż ta dodawana do gry jest w języku angielskim (PC niewiem jak to wygląda z PS2) i większości rzeczy nie czaję.
2. Czy jeżeli opłata abonamentowa za grę jest w USD a ja będę miał na koncie złotówki to oni pobiorą odpowiednią kwotę w złotówkach (według aktualnego kursu) czy muszę mieć dolary na koncie :?:

[ Dodano: Wto 16 Lis, 2004 ]
O kurde myślałem że jeżeli mam miesiąc free grania to nie muszę podawać numeru karty podczas rejestracji Play Online. A tu kicha. Jednak mimo wszystko ten numer i tak muszę podać. Chyba że o czymś niewiem :?:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Trzeba podawac przy rejestracji numer karty.

Jakto nie czaisz... ? Nie mow ze dlatego ze wlasnie jest po angielsku bo jak tak to ja bym sie nie zabieral za gre wogole...
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

A ja jednak zaryzykuję. Robię na baletach i z klientami z zagranicy też muszę się dogadać więc coś czaję. A instrukcję po Polsku chciałbym mieć ze względu na to żeby czegoś nie pojebać.
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

wystarczy że zapamiętasz "lol", F*ck you" "Thief!!" "Plzz No PK!!" :D i sobie poradzisz :P
Morfi

Post autor: Morfi »

He he niezłe :grin: . No ja na twoim miejscu to też bym sie wziął za granie, gdybym rozumiał tylko połowe z całej gry :twisted: . No ale chyba nie grasz za wiele w gry, bo np jeśli o mnie chodzi to ja sie nauczyłem angielskiego bardzo dobrze głównie po to, by móc rozumieć o czym mi tam w finalku gadają itp. 8) . No i jeszcze po to, by móc rozumieć co mówią na Cartoon Network angielskim jak byłem mały :). W sumie to dzięki temu tak mi dobrze idzie :twisted: . A jeśli chodzi o karte do opłacania, to lepszym sposobem jest założenie sobie BEZPŁATNEGO konta w mBanku i wyrobienie na nim eKarty, za którą płacisz TYLKO 25zł rocznie. I tyle cie to kosztuje w sumie, a nie jakieś comiesięczne wpłacanie 100zł. A ta karta jest kartą internetową i służy jedynie do wykonywania transakcji internetowych, czyli właśnie m.in. opłacania abonamentu za FFXI. Ja jak tylko sie wyrobie z kasą to sobie go kupuje 8) . Napewno będzie to przed świętami. No i jak sie uda to bym chciał grać tam, gdzie gra Gokulo. Zawsze to fajniej z innymi polakami pograć :grin: .
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Polaków to ja mam po tąd na codzień, wolał bym dorwać jakiegoś hardcorowego japońca i zobaczyć jak sięgra w Finale po "ichniemu" :twisted:
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Wiecie na jakiej stronie można znaleść ten fajny obrazek mrocznej panienki, która znajduje się na kartonowym opakowaniu od ff11?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”