Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na 1 levelu nie będzie was stać nawet na założenie linkshella lol. Kosztuje 8k Gil..a na dzień dobry macie 60 G XD Zresztą nie ma to sensu. Lepiej się doczepić do jakiegoś i się uczyć. Jest Polish Onry ls, ale osobiscie dawno go rzuciłam. Jest tam gorszy odpowiednik obu Kaczyńskich, a uberzy są na zupełnie innym, uber ls'ie. Moim zdaniem lepiej w międzynarodowym być. Polacy to najwięksi drama makerzy ever w Vana'diel.

Elvaan na początek to dobry wybór, najlepszy z niego WAR. Tylko Elvaani są pokraczni, ale co tam, sama mam elvaankę XD
Na maga moim zdaniem najlepiej tarutaru, ale mithra też może być. Wielu facetów nimi gra -_-''
Jak widzi wam się Paladyn to Elvaan będzie najlepszym wyborem, tuż ZA Galką... lol.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Jak ja patrzę na Elvanów to mam wrażenie jakbym patrzył na ludzi z gigantyzmem oo" ...

Prawdopodobnie do pełnego zainstalowania gry zdanie zmieni mi się 10k razy więc jeszcze nie wiem kim będę grał. Się zobaczy xP

Edit: Tak apropo gdzieś wyczytałem, że w Final Fantasy XI nie ma czegoś takiego jak wyrzucanie kasy przez potwory (za wyjątkiem jednego), to prawda?
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

aha gracie na tym ramuchu? czy polecacie inny server?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ramuh różni sie tylko tym, ze jest tam 98% polaków. Nie wiem czy to dobra reklama lol.
Haichi pisze:Tak apropo gdzieś wyczytałem, że w Final Fantasy XI nie ma czegoś takiego jak wyrzucanie kasy przez potwory (za wyjątkiem jednego), to prawda?
Wtf? Jasne, 12 G dropniętych przez goblina to może niewiele, ale jednak kasa. Na start polecam Bastok. Najłatwiej z niego dobiec do stref expowania na 10+ (moim zdaniem). No i w bastokańskich misjach więcej mogę pomóc... Wracając do mobów. Zakładając, ze bijecie w okolicach Bastok. Bije sie pszczoły, robale, nietoperze, później gobliny, quadavy, kraby i takie tam. Każdy mob coś dropnie (nie zawsze, ale zwykle). Kryształy na początek. Zbiera się po 12 i sprzedaje za małe pieniądze, ale od czegoś trzeba zacząć. Na 4 mozna bic mobki, które dropują cenniejsze rzeczy. Wystarczy wiedzieć, co i gdzie bić ;)
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Ramuh różni sie tylko tym, ze jest tam 98% polaków. Nie wiem czy to dobra reklama lol.
wiesz nauczylem sie jednego

to ludzie robia klimat w takiego typu grach

wiec dobree jest tam u was? na ramuh?? :P
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

98% Polaków ._. ? Faktycznie niezbyt dobra reklama ... wolałbym Japończyków ><" ...

Edit: Rejestruje się, pyta mnie o datę urodzenia i mi wyskakuje z tekstem, że muszę mieć 18 lat _--_ ... będzie ok jak wpisze dane rodzica Oo" ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Japończycy sa wszędzie. Nie ma podziału na serwery europejskie, azjatyckie czy amerykańskie.

Mastek przysłuż się i pisz po polsku, co? -_-

Klimat tworzy sama gra. Mi polacy psuja ten klimat, ale innym nie. Sam sie przekonaj. Nie da sie wytłumaczyć "klimatu" mmorpg pod względem polskich graczy. . . Chyba, że to Tibia :lol:

Lol. Nie wiem, ja nie miałam takiego problemu. Pewnie tak.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Widocznie tak jest w tej europejskiej ... geez ==" ... dobra wprowadzę ojca dane _-_"
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

mam takie zapytanie

do tej gry dostaje takie cos "GRATIS! FREE! "Buddy Pass" - zaproś kolegę aby zagrał w grę za darmo przez 30 dni"

hmmmm

może mi ktoś określić co to znaczy, a raczej jak to wygląda?
pożyczam mu moja płytę i może przez 30 dni pograć? czy ściąga sobie z netu?

korzystał juz ktoś z tego?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

to moze odrazu cale forum tam przeniesmy co?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Chodzi o to, że tam prędzej Ci odpowiedzą. I daje odnośnik, gdy nie jestem pewna odpowiedzi. Jak widzisz mało kto tutaj, wypowiada się o FFXI. Dlatego podaję odnośnik do tamtego forum. Masz tam masę doświadczonych i lepiej poinformowanych graczy.
keragon

Post autor: keragon »

mam takie pytanie ponieważ niewiem czy kupić sobie FFXI:czy jest jakaś wersja trial jeśli tak to prosze o wysłanie linka
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

keragon pisze:mam takie pytanie ponieważ niewiem czy kupić sobie FFXI:czy jest jakaś wersja trial jeśli tak to proszę o wysłanie linka
a) Interpunkcja -_-' Na litość boską, to nie takie trudne.

Nie ma, a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Podawałam setki razy linka do forum graczy FFXI, którzy Ci wszystko na ten temat powiedzą. Zajrzyj tam.

---------------
Z nowym dodatkiem dochodzą 2 nowe joby (o 3 jeszcze nic nie wiadomo):
Dancer
Scholar

<screeny podwędzone z forum ff11 www.mmorpg.pl, żeby nie było potem afer>
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Dancer'a widziałem już wcześniej, ale Scholar to dla mnie coś nowego. Ciekawie to nawet wygląda ... czy Scholar to nie będzie przypadkiem ulepszona wersja White Mage? Tylko z tym mi się kojarzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”