Gdzie kupić

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Broli1988
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 lut, 2010 17:44

Gdzie kupić

Post autor: Broli1988 »

Witam.Jestem nowy i chciałbym zagrać w tę wspaniałą gierkę.Gdzie można ją kupić (chodzi mi o najtańszą opcje :P ) patrzyłem na allegro ale są tylko na konsole.I czy można ją kupić i ściągnąć bez przesyłki do domu(np jak bym kupił w jakimś sklepie zagranicznym).I jakie dodatki wchodzą w skład tej wersji gry?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kupowanie FFXI na chwilę obecną i granie w nią od zera mija się z celem. W tym roku wychodzi FFXIV Online (zapraszam do odpowiedniego działu) i lepiej na nią poczekać. Zwłaszcza, że ma baaaaardzo wiele (jak nie większość) z FFXI.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://www.ultima.pl/Final_Fantasy_XI_Complete/i6200/ zawiera podstawkę oraz, o ile się nie mylę, wszystkie dodatki dotąd wydane.

[ Dodano: Czw 18 Lut, 2010 18:04 ]
Co do abonamentu: http://www.playonline.com/ff11eu/envi/charge.html
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Właśnie, jeśli chcesz ugryźć ten tytuł musisz się przygotować, że nic nie ma za darmo. Dość, że musisz grę kupić, to za samo granie musisz płacić miesięczny abonamencik :P Miejmy nadzieję, że XIV będzie free to play xD
Celestial Weapon, to JA !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Caladbolg pisze:Miejmy nadzieję, że XIV będzie free to play xD
Przestań pieprzyć głupoty. Wiadomo, że nie będzie.
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”