Trial FFXI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Czy trial pomoże w rekrutacji nowych graczy?

Tak. Dzięki trialowi na pewno wiele osób zacznie grać w FFXI.
3
14%
Nie. Trial nic nie zmieni.
2
9%
Możliwe, jednak 14 dni to mało.
13
59%
Możliwe. Moim zdaniem 14 dni to dosyć, zeby zapoznać się z mechaniką gry.
4
18%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Lol wczoraj przyszedł do mnie mail z SQUARE ENIX o 14 dniowym trialu do FFXI. To se myślę wejdę tutaj spojrzę czy coś ludzie o tym piszą:P Ale widzę że obudziłem się z ręką w nocniku hehe wątek powstały w 2008 roku:P Tak trochę czytałem i Go Go Yubari odradzasz grania w 11 dla nowych graczy a jak teraz sytuacja wygląda po tym jak już 14 wyszła? Opłaca się zacząć grać w 11? Jak wciąż takie zaproszenia wysyłają to może do końca ta gra nie umarła:>
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

To teraz gra dla wyjadaczy. Z tego co mi wiadomo, zaczynanie nie ma sensu.
Poza tym szykuje sie premiera FFXIV 2.0 i ponoć już wiele zmienili na lepsze, wiec bardziej bym polecała poczekać na FFXIV-2 lol
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Dzięki za odpowiedź. Szkoda trochę bo jakoś zawsze chciałem sobie pograć w XI ale tak "bez zabawy" nie ma sensu chyba. Nie wiem jak wymagania ale pomyślę o tej XIV ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tęskno mi za XI. Naprawdę zajebista gra. Żałuję, ze ją quitnęłam swego czasu (m.in. przez oczekiwanie na XIV...fail it was indeed). Sama myślałam, żeby do niej wrócić, ale musiałabym zaczynać od zera i tu mi dano do zrozumienia, że to bardzo bardzo bardzo bez sensu... I o ile sama oczekuje XIV-2, tak wątpię, abym polubiła tę część tak, jak XI. Jakoś tak ta grafika, wspomnienia, ludzie. Eh, zacnie było, oj zacnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”