FF XI czyli jak zacząć , płatności,cennik,serwery, itp

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Misiek1974
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: sob 13 wrz, 2008 07:28
Lokalizacja: Warszawa

FF XI czyli jak zacząć , płatności,cennik,serwery, itp

Post autor: Misiek1974 »

Powoli acz nieubłaganie nudzi mnie się Cabal (inny MMORPG) i rozglądam się za czymś nowym,czytając to i owo o mmorpg wybór padł na ff11 :) , i tu pytanie jak zacząć , co i jak i z czym się je , ceny , jaką wersje kupić , gdzie i za ile najlepiej , sposób płatności oraz minimum jakie trzeba przeznaczyć miesięcznie na ten tytuł.
Jeśli ktoś ma chwilkę prosiłbym o jakieś ogólne chociaż info bo widzę że parę osób tutaj gra na ff11 a to oni są najlepiej zorientowani w temacie , z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jak masz problem ze wzrokiem, idź do okulisty, a nie zakładasz kolejny temat -_-

http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... 891#201891

Jakbyś nie zauważył, mało kto na Krypcie gra w FFXI.

Ile jeszcze razy mam podawać tago linka:
http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=43 ... dd68784352

a) Jaką wersję? NA się najbardziej opłaca. Lepiej jest płacić w dolarach, niż w euro. Najlepiej ze wszystkimi dodatkami, choć nie wiadomo czy Cię gra nie zniechęci. Łatwa nie jest.
b) Gdzie kupić? W internecie.
c) Płaci się prawie 13 dolarów/euro miesięcznie. Pobiera na poczatku kazdego miesiąca. Pierwszy miesiąc jest "darmowy", choć i tak SE zabiera Ci na poczatku 1 dolara/euro, zeby sprawdzić czy masz kasę na koncie. Za każda kolejna postać (a muły prędzej czy później się pojawią) 1 dolar/euro miesięcznie.
d) Płaci się kartą, do płatnosci internetowych. Visa Electron z Inteligo działa. Polecam.
Awatar użytkownika
Misiek1974
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: sob 13 wrz, 2008 07:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek1974 »

a) Jaką wersję? NA się najbardziej opłaca. Lepiej jest płacić w dolarach, niż w euro. Najlepiej ze wszystkimi dodatkami, choć nie wiadomo czy Cię gra nie zniechęci. Łatwa nie jest.
b) Gdzie kupić? W internecie.
c) Płaci się prawie 13 dolarów/euro miesięcznie. Pobiera na poczatku kazdego miesiąca. Pierwszy miesiąc jest "darmowy", choć i tak SE zabiera Ci na poczatku 1 dolara/euro, zeby sprawdzić czy masz kasę na koncie. Za każda kolejna postać (a muły prędzej czy później się pojawią) 1 dolar/euro miesięcznie.
d) Płaci się kartą, do płatnosci internetowych. Visa Electron z Inteligo działa. Polecam.
dziękuje za info , w internecie powiadasz , a te wersje w empiku są ok? , nie przepadam za kupowaniem czegokolwiek w necie wole tradycyjnym sposobem :)
Ostatnio zmieniony wt 23 wrz, 2008 14:57 przez Misiek1974, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Misiek1974 pisze:a te wersje w empiku są ok?
W Empiku jest status "niedostępny". Ja kupiłam w sklepie EMPiK, ale cudem dostałam...no i to było 3 lata temu. Od tej pory na pułkach nie widziałam. W sklepie internetowym EMPiK też nie.
Tradycyjnym sposobem w Polsce nie dostaniesz.


Misiek1974 pisze:to zauważyłem w niektórych tematach bałagan
Opcja "szukaj" się kłania.

Nie rób mi OT.
Awatar użytkownika
Misiek1974
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: sob 13 wrz, 2008 07:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek1974 »

Go Go Yubari pisze:Opcja "szukaj" się kłania.
hmm.. wyjaśniłem sprawę szukania w poście oraz poruszyłem temat bałaganu w wielu miejscach ,czemu okroiłaś post? Go Go Yubari ...

Fakt sprawdziłem w empiku i niestety dostępna jest wersja tylko na xboxa :cry: . rozumiem że muszę sobie sprowadzać ffXI . ehh co za kraj :?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Misiek1974 pisze:czemu okroiłaś post?
Bo był Offtopem. Przeczytałam i wycięłam. Tu i tak mało kto zagląda.
Misiek1974 pisze:rozumiem że muszę sobie sprowadzać ffXI
Oczywiscie. Myslisz, ze skąd FFXI mają inni gracze? Ja dodatki musiałam sprowadzać i wiekszość ludzi także. FFXI to nie WoW, który zalega na pułkach w sklepach. Jest na tyle mało popularną grą, że musisz sie pogodzic z losem.
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”