Summoner i avatary.

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

FFXI Avatar

Carbuncle
1
9%
Shiva
2
18%
Ifrit
2
18%
Titan
0
Brak głosów
Garuda
0
Brak głosów
Ramuh
0
Brak głosów
Leviathan
2
18%
Fenrir
2
18%
Diabolos
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Summoner i avatary.

Post autor: Go Go Yubari »

Opis questu na smn

Na początku masz tylko Carbuncle. Aby zdobyć pozostałe avatary musisz stoczyć z nimi walki.
Na levelu 20 możesz stoczyć solo walki (tylko Ty i Twój Carbuncle) z avatarami (prócz Fenrira i Diabolosa) Możesz także stoczyc te walki na high levelu, ale do tego bedziesz potrzebował/a party (niekoniecznie 6osobowego). Niektóre avatary w prime fight może zsolowć rdm75/nin37.
Wszystkie avatary

Niestety często sie smn traktuje jako whm ><'

Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Imo Diabolos prezentuje się najlepiej ... ale może to wynikać z tego, że zawsze wyobrażałem sobie wszytkich avatarów trochę większych, a Diabolos rozmiarami (chyba) przewyższa nawet Titana ... mogę się mylić bo szczerze mówiąc, pierwszy raz widzę go w akcji xD (btw dzięki za filmik).

A w samej grze poważnie myślę nad tą klasą, ale narazie mam za mało doświadczenia (poza grą xD) żeby zaczynac taką postać ... no i mam za mały lvl żeby tę klasę mieć xD
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

SMN to fajny job (zwłaszcza na 75 levelu). Buffy na całe party (niestety m.in. czas trwania takiego buffa zależy od skilla SMNa). Ważne by SMN robił jako SMN a nie jako WHM.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mam nadzieję, ze odkąd jest 'level synch' będzie łatwiej znaleźć party jako smn, aniżeli main healer. No i ja osobiście dawałam w search komencie " Main Healin (No thanks)", przydaje się. W ogóle odkąd jest level synch nie ma prawie problemów ze znalezieniem party, żadnym jobem.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Nie moge sie zdecydowac pomiędzy Carbunclem, Fenrirem a Leviathanem.
Carbuncle jest bardzo słodki i purrrr ^o^ Z drugiej strony jakos tak za bardzo kojarzy mi sie z pikachu :x
Fenrir b. ładny, a przede wszystkim czuje do niego sentyment ze wzgledu na misje Windurstu. Aczkolwiek ma mało przyjazna mordkę ;)
Leviathan zaś jest po prostu ładny :3 To niebieskie swiatło któree z niego emanuje po prostu mnie hipnotyzuje <a na dodatek mam slicznego screena z nim, jak sie wije wokół mojej kotki :p >
Ramuh też spoko koleś.
Shiva tez bardzo ładna, ale za zimna.
Titan i Ifrit oczywiscie sux, nie lubie takich bezmózgich miesniaków.
Diablosa z kolei doceniam za inteligencje i senną atmosferę, ze tak powiem:p <ofc chodzi tu o misje CoP>
Garuda to brzydka harpia i tyle.
Ech, cięzko wybrac najfajniejszego.
Ogranicze sie do kwestii estetycznych i zagłosuje na Leviathana < no wreszcie po roku istnienia tematu>
Przydałby sie jeszcze Bahamut i Odin ;)

SMN w ogóle fajny job jest, ale jakos nie chce mi sie w niego bawic. Zwłaszcza ze wzgledu na ten main healing. Po dolevelowaniu whm do perfect-telewhore juz mam serdecznie dosyc D< (a teraz przez głupie Recall znowu trzeba bedzie >.< )

GoGo kiedy zdażylas zahaczyc o smn? >.<' Jest jeszcze cokolwiek, czego nie próbowałaś? w
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

GoGo kiedy zdażylas zahaczyc o smn? >.<'
Daawno temu. Jeszcze na Fairy. Nara ma smn lvl.17 i prócz Carbuncle tylko Shivę.
Kairi-chan pisze:Jest jeszcze cokolwiek, czego nie próbowałaś? w
BLU, COR, SCH i PUP nie odblokowałam ani razu, a RNG mam na 1 XD

Wracając do tematu - mogliby tego Ixiona dodać jako ava, choć z drugiej strony Ixion jest od piorunów (no przynajmniej w FFX), a takowym jest już Ramuh.
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

w datach jest biały ixion czyli całkiem możliwe, że niedługo dodadzą go jako summona.
Ostatnio zmieniony pn 13 paź, 2008 18:20 przez vacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Black Mage
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obrazek

Ma skopane "kopyta" imo, ale i tak nie prezentuje się aż tak źle. "Na żywo" go jeszcze nie widziałam.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Light Ixion juz jest. Podobno widziano go na niektórych serwerach
ObrazekObrazek
Niektorzy twierdza, ze to Freelancer.. zobaczymy

Ja <niestety> mialam okazje spotkać Dark Ixiona, akurat wtedy gdy jakies 30 luda go atakowało. Podbiegłam blizej by zrobic screenshota i nagle walnał we mnie piorun i 1hit {death} D< <co gorsza mimo tłumu ludzi nie mogłam sie doprosic o raise ; ;> Aczkolwiek gdy usłyszałam o nim po raz pierwszy i dowiedziałam się, ze przed toba ucieka, wyszedł ze mnie przygłuszony pisk :3 Uroczy stworek:)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Dokładnie - Auroral Alicorn jest Freelancerem w Campaing. Ma niezłe Aoe heale i w ogóle daje czadu ;)
Mieliśmy raz fajna sytuację jak tłukliśmy Dark Ixiona i Auroral akurat sie pojawił i zaczął biegać w pobliżu :D Niektórym udało się złapać screeny 2 Ixionów w jednym miejscu :3
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

O.o ixion freelancer. Chyba najwyższy czas znowu zacząć campaign robić.
Black Mage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”