Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Na Ramuhu jest Polski LS "CrazyChocobos". Około 40 polaków na nim siedzi ale nigdy na raz.

[ Dodano: Sro 18 Maj, 2005 ]
Na Hawajach odbył się event FFXI. Oficjalna strona eventu
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
edi0

Post autor: edi0 »

Witam
Może zadam głupie pytanka ale ile kosztuje ta gra w Polsce i jak idzie bulić za abonament? Bo WoW jak dla mnie za drogi jest ,to pozostało ff11.
A może są serwery gdzie można grać za free :) (ale naiwny jestem :twisted: ) Powiedzcie jak się w to gra na jaką podobę mmorpg czy ff'a zwykłego może.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jest to bardzo podobne do Ragnarako, sama gra kosztuje coś około 200 zeta, miesięcznie płaci się coś około 30 zeta :) Plus pierwszy miesiąc za darmo :D
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Niewiem do jakiego mmorpg można FF11 porównać, gdyż w żadnego innego niegrałem. Jest to prawie zwykły FF. Tyle, że kierujesz jedną postacią i do tego kontynuacja fabuły zależy tylko od Ciebie. Noi graficznie jest niepodobny do innych FFów (obejrzyj screeny - dałem ich tu sporo. Prawie wszystkie to normalna gra a nie wstawki filmowe).

A co do kosztów to posiadanie jednej postaci to koszt 12,95USD (około 40zł) a za każdą kolejną postać płacimy bodajze 1USD (lub 0,95USD - niepamiętam. Mam jedną postać).

Niema darmowych serwerów. Podobno ktoś zmontował takowy ale jeżeli jednorazowo będzie na nim 100 osób to będzie cud. Na normalnych serwerach jest po kilka tysięcy osób.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jedna z moich pierwszych drużyn i walka z "morderczym" goblinem (najczęściej nas zabijają :D):
Obrazek
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ale ktoś był wredny - wykasował posty zanim doczekałem się odpowiedzi.

Erelen widzę, że jesteś Elvaan ale jaki masz job? Screen troszkę ciemny i niepotrafię się domyśleć ale zgaduję, że Monk.

Czym robisz screeny? Albo za ciemny obraz ustawiłeś. Bo nawet nocą mi lepsze screeny wychodzą (jaśniejsze).
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Krzysiek tamto pytanie masz w FF XI Help :P Tutaj go nie zadawałeś :P Tam masz także odpowiedź :) Robię Print Screenem i to jest noc :) A jestem thiefem, ale masz wszystko w odpowiednim temacie :D
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

O kurde fakt. Fora mi się pomyliły. Ja mimo wszystko nawet nocą mam jaśniejsze screeny. Bardziej wyraziste.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Już wiem, kto rządzi na Fairy, są to włosi :) Spotkałem już ich 6 oraz jestem na ls włoskim :D Ale kurde łaciny nie znają :/
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Na Ramuhu Polacy mają 4 miejsce z tego co się dowiedziałem. Zresztą coś wam pokażę: Międzynarodowa strona polskiego LSa - Crazy Chocobos - Guild Portal. Wszystkie liczące się LSy mają tam stronkę.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A ja mam dylemat. Chciałam miec kocicę, ale nie podobaja mi się ich uszy i w ogóle. Chciałam miec elfkę potem, ale wyczytałam, ze elfy to bardziej an wojowników, a ja chcę miec Red Mage'a. Zostaje mi człowiek, bo Tarutaru nie trawię. :cry:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Yubari tak naprawdę rasa nie jest, aż tak ważna. Ostatnio słyszałem, że Elvaan wogóle nie nadaje się na Thiefa, a gra mi się nim bardzo dobrze :) Więc rasa nie robi aż takiej wielkiej różnicy (a podobno gorzej niż Elvaanem w przypadku Thiefa bydź nie można XD).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Erelen_Galakar pisze:bydź
byĆ Erelen ;)

Jak tak to luz, bo Elvaany mi najbardziej do gustu przypadły z tych wszystkich screenów, co widziałam. ^_^ Jak załatwię wszystko ze szkołą, to zabiorę się za FF11....Ale wcześniej FFF, o ile Sephi bedzie miała chwilę wspomóc mnie swą wiedzą :> Mmm..... I Fairy rlz, własnie dlatego, że nie ma na nim tylu polaków. :)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Eee... dobra dam tutaj pewne ogłoszenie, może ktoś z Fairy wpada czasami na to forum:
Poszukuję party dla 14 levelewoge Thiefa, 400 exp tnl.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

GoGo, jak będziesz potrzebowała Worldpassa to daj znać ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”