Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Wieki mnie tu niebyło.

Ten programik nie daje wiarygodnych wyników. Ludzie mieli cuda niewidy a i tak grają i mają się dobrze. Oczywiście z tego co piszesz to ze swoim sprzętem na Dynamis nie pójdziesz ale do zwykłej rozgrywki to jeżeli już odpalisz grę to powinna chodzić.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Temat stoi, a zbliżają się wakacje...czasu więcej. Może macie jakieś zaskórniaki i nie wiecie co z nimi zrobić. Może najdzie was na Final Fantasy XI...tylko ostrzegam, ta gra jest uzależniająca.

http://www.empik.com/search.jsp?query=F ... hLanguage=

Co na was czeka?

Kicie
Hard gay
i yaoi /cenzura/ :lol:
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Dobra, a teraz pytanie za knopersa... FFXI jest na PS2, czy tylko na PC? :|

*idzie po knopersa, lubisz knopersy, prawda?*
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jest. Ale żeby zagrać, trzeba mieć specjalne przystawki /czy coś/, aby podłączyć Ps2 do kompa, no i wersję na PS2, której raczej w Europie nie uświadczysz. Jest jeszcze FFXI na360 i pewnie w jakimś internetowym sklepie się ja dostanie....But I dunno.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

PS2 chyba tylko musisz łączyć do kompa kiedy łączysz się przez np. neostradę? Czyli przez coś, gdzie musisz się zalogować zanim użyjesz, whateva... chyba jasno się wypowiadam :P

Cholera, bo ja myślałem, że grasz właśnie na konsoli dlatego podzielisz się nowiną. Pewnie nie wiesz czy - jakbym już grał, powiedzmy... - to bym grał na jakimś serwerze tylko dla PS2 czy normalnie ze wszystkimi użytkownikami (PS2 i PC i XBOX)? Chociaż i tak przecież musiałbym skołować sobie jakąś klawiaturę, bo inaczej się nie dogada :/ Szkoda.

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2007 00:30 ]
Bo chodzi o to, że na kompie nie mam szans w to zagrać, upgrade'a raczej nie będzie na bank, bo zamierzam PS3 posiadać. Zaś na swoim konfigu nie pogram, bo ffxi wygląda ładnie ;) Więc dupa.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z tego co wiem, to indywidualny serwer pod konsolę, to tylko dla 360 zrobili. Jednak to nie zmienia faktu, że możesz wybrać dowolny serwer z listy, przy tworzeniu postaci /nowe udogodnienie, niedawno wprowadzone/

Ja gram na kompie i dobrze mi z tym. Wiele osób gra na kompie na padzie. To nie problem. Co kto woli, ja kocham klawiaturę.

O sprzęt to spytaj tutaj XD Podałam Ci od razu linka do tematu od pytan, bo tam każde pytanie = nowy temat....bez sensu. Ślepcom mówimy NIE! -_-
enjoythesilence

Post autor: enjoythesilence »

Witam ;) Gra ktos wciaz na Ramuh ? :) Dopiero co zaczalem przygode z FFXI ;)
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Krzysiek2099 pisze: Oczywiście z tego co piszesz to ze swoim sprzętem na Dynamis nie pójdziesz ale do zwykłej rozgrywki to jeżeli już odpalisz grę to powinna chodzić.
No generalnie powinna, tylko jeszcze zależeć będzie od typu serwera i BnK. Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja przyzwyczaiłem się do rozkładania swoich włochatych łapsk na powierzchni klawiaturowej.
Gra ktos wciaz na Ramuh ?
Szczerze przyznam, że tam już bardzo rzadko zaglądam, podobnie jak moi znajomi. Powodzenia w świecie FF ^^
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
enjoythesilence

Post autor: enjoythesilence »

No cóż :P Rodaków zero , ale gra się przyjemnie :) Większość ludzi na serwerze jest z USA , Chin lub Japonii. Jestem więc rodzynkiem ^^
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Jejku ><" ... od chyba roku decyduję się, że zacznę grać w Final Fantasy i kiedy mam na to pieniądze okazuje się, że mój komputer jest za słaby T_T ... tzn generalnie odtworzy FFXI ale będzie przycinać ... tak wynika z Official Benchmark Programme 3 tyle, że nie wiem na ile jest wynik tego programu adekwatny do samej gry :roll:
enjoythesilence

Post autor: enjoythesilence »

Hej ^^ Nie sugeruj sie benchmarkiem, poniewaz nie ma wlasciwie zadnego odniesienia do rzeczywistej gry :) Gralem na dosyc slabym sprzecie i calkiem przyjemnie sie gralo :) ( tyle,ze bez cieni i bump mappingu ;P )

Kurcze :) naprawde super by bylo, jakby ktos jeszcze pogral na Ramuh'sie (fajna odmiana ? :P ) Robie wlasnie druga postac :) W chwili obecnej WHM 14, BLM 8 , MNK 6 :) Imie : Chubisubi :) oczywscie Taru taru ^^
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Spoko ... tyle, że jednak i tak poczekam. W sumie został już tylko jeden miesiąc wakacji i nie opłaca mi się zaczynać takiej gry, tym bardziej że piszę "maturę" w przyszłym roku. A może na przyszłe wakacje i nowy komputerek się trafi x3
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No cóż :P Rodaków zero , ale gra się przyjemnie :) Większość ludzi na serwerze jest z USA , Chin lub Japonii. Jestem więc rodzynkiem ^^
WTF. Na Ramuhu jest więcej polaków na metr kwadratowy, niz ustawa przewiduje. Praktycznie 98% polaków to gracze z tego serwera.
Tutaj poczytaj
enjoythesilence pisze:fajna odmiana ?
Nie -_- Słowo "Ramuh" sie nie odmienia i niech tak pozostanie.

Haichi słusznie, bo FFXI niemiłosiernie wciąga... (no tak, zalezy jeszcze kogo). Ja dziekuję rodzicom, ze nie miałam internetu w domu do skonczenia liceum, o FFXI nie wspominając.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Za późno ... gra już do mnie leci ._. ... nie wiem czy będę żałować czy nie, może aż tak mnie nie wciągnie T_T ... ale wrazie co jest możliwe anulowanie płatności za serwer i wznowienie jej później Oo" ? Kurde człowiek zanim coś zrobi, nie pomyśli i takie wychodzą właśnie -_-" ... teraz będzie mi się śnić po nocach, że kasę na grę nie potrzebnie wydałem ... chyba że będzie sobie gra grzecznie do przyszłego roku w pudełeczku siedzieć i jej nie zarejestruję xD ... o ile da radę _O_"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pamiętaj, ze jeśli ściągasz ze Stanów (a się opłaca, bo obecnie nie mozna wybrać waluty płatności, a jak wiadomo w dolarach się bardziej opłaca niż w euro), to dodatki też ze stanów. Choć teraz chyba wystarczy zapłacić za dodatek i ściągnąć jak zwykłe aktualki...dunno. Tak czy siak w zimie pojawia się kolejny dodatek.

Grę można zawiesić w każdym momencie. Najlepiej pod koniec miesiąca, gdyż kasę pobiera na początku każdego kolejnego. Czyli pobiera na początku września i masz opłacony wrzesień, wiec bez sensu jest zawieszać tuz po zapłaceniu.

I nie myśl o zawieszaniu, jak przebrniesz przez początek, to Cię ta gra wciągnie na dobre ;)
Choć sa ludzie, którzy przez 1 łatwy kufer mają taką traumę, że po rzuceniu ff11, wchodzą na forum FFXI tylko po to, żeby zwyzywać innych :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”