Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Go Go Yubari pisze:Gadam z Adamem
Nie ma sprawy... Nie mówie, że mam go za nic. Może i za bardzo się czepiam głupot :)
Ja tam na Ramuha nie idę ^^. Mogliby wreszcie wszystko na DVD wydawać. To już powinien być standard.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pamiętaj, ze wiekszość (o ile nie wszyscy) japończyków gra w FFXI na PS2. To my /Europa/ mamy wersję na PC - tylko. :/
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Thompson jesteś na czasie. Już dawno wyszła wersja DVD z dwoma pierwszymi dodatkami.

Go Go z tego forum to połowa ludzi poszła na Fiary, więc niewiem o jakim wyczynie mówisz.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krzysiek ilu potencjalnych graczy miesięcznie ma Krypta? 2? A forum mmorpg? Hmm...z 15? No więc właśnie. Zresztą każdy i tak idzie gdzie chce. Tyle, że na forum mmorpg (nie oszukujmy się) wybór jest 1.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ale nie mieszaj w to forum mmorpg. Mówimy o ludziach z tego forum. A tutaj około połowa poszła na serwer inny niż Ramuh.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krzysiek2099 pisze:Ale nie mieszaj w to forum mmorpg.
Mieszam w to ogół graczy, nie samo mmorpg. Nie mam im nic do zarzucenia poza tym, że nie dają nowym praktycznie wyboru. Sorry, nowym, którzy od razu trafią tam. Nic więcej. Więc się nie doszukuj.

Dobra. A zmieniając temat.

Thf/Drg i Drg/Thf = śmiech na sali i zero party. Chyba, że całkowicie noob party. Nie ma się co oszukiwać Thief ma ciężko, Dragoon ma ciężko, a połączenie Thf/Drg (w obie strony) ma przechlapane :lol:
Adam First

Post autor: Adam First »

Krzysiek2099 pisze:Już dawno wyszła wersja DVD z dwoma pierwszymi dodatkami.
w sumie to wlasnie ta wersja piastuje na mojej sofce. piastuje obok rozgrzanego do poziomu smazenia jajek sadzonych laptopa, i sluchawek przykrywajacych wieksza czesc mojej obitej w okulary glowicy.
ciekawe jest to, ze kupujac w UK, okladka jest taka (jak podaje wikipedia) wersji USA.
no.

w kazdym badz razie:
gralem, ganialem czlowiekiem po obrzezach San o'[...] , lecz koniec koncow skasowalem tamta postac, i jestem dzierzac cebulkowy miecz, na Fairy, wojem, tym-brzydkim-stworem.
o.
Go Go Yubari pisze:Thf/Drg i Drg/Thf = śmiech na sali i zero party. Chyba, że całkowicie noob party. Nie ma się co oszukiwać Thief ma ciężko, Dragoon ma ciężko, a połączenie Thf/Drg (w obie strony) ma przechlapane :lol:
tak, tak, tak sobie tylko gdybalem.
to co pisano wyzej. jednak jestem wojem, lecz kleszcze sie w ustawieniach sterowania.
otoz gram na laptopie, a jak wiadomo, biega sie klawiatura numeryczna, ktora u mnie jest dostepna po wcisnieciu i ciaglym trzymaniu przycisku Fn (obok lewego ctrl'a) oraz manewrowanie klawiszami

789
uio
jkl
m,.

oczywiscie gdy ten nieszczesny Fn jest wcisniety, tak wiec wymaga samo bieganie dwoch rak.
pytanie: czy da sie jakos to sterowanie zmienic, np. na strzalki? (jako ze WSAD pewnie odpada, przeciez chat jest always on)
Thompson pisze:Nie ma sprawy... Nie mówie, że mam go za nic. Może i za bardzo się czepiam głupot
hm. tak. przeprosiny przyjete.
mimo ze nie przepraszales.
ale nie trzeba bylo.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Masz zwykłą myszkę? Podłącz i koniec trosk :roll:
Adam First

Post autor: Adam First »

Go Go Yubari pisze:Masz zwykłą myszkę? Podłącz i koniec trosk :roll:

przeciez pisalem, ze chodzi o klawiature, i ilosc klawiszy, a nie poslugiwanie sie kursorem.
koniec koncow swojego czasu w Enemy Teritory sie gralo na tym laptopie, na touch-padzie, i calkiem sukcesywnie : )

tak, nadal chodzi o zmiane konfiguracji klawiatury. o.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Adam First pisze:przeciez pisalem, ze chodzi o klawiature, i ilosc klawiszy, a nie poslugiwanie sie kursorem.
Wiec ja napisałam, żebyś sobie kupił zwykłą myszke i ja podłączył -_- Chyba, ze do Twojego laptopa się nie da khe khe khe No, albo jeśli dalej chcesz sie męczyć ze strzałkami :roll:
Adam First

Post autor: Adam First »

Go Go Yubari pisze:Wiec ja napisałam, żebyś sobie kupił zwykłą myszke i ja podłączył -_- Chyba, ze do Twojego laptopa się nie da khe khe khe No, albo jeśli dalej chcesz sie męczyć ze strzałkami :roll:

czekaj, moze jest wczesnie, dopiero wstalem i jeszcze nie lapie.
czy to znaczy, ze jesli mam normalna myszke podlaczona, to moge nia sterowac postacia?
tzn. ze klikam w miejsce w ktore chce sie udac, czy tak? (*_*)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Nie :!:

A zresztą... kup se pan Pada.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

a pan jakiego Pada poleca? Jakiego pada masz?
Gamertag: Szalony Szkot
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ja mam jakiegoś od firmy Manta. Dałem 2 lata temu w Vobisie 70zł. Jest typu PSX i podłącza się go pod USB.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Feo

Post autor: Feo »

Istny wyczyn, owszem :P A ilu jest Polaków na Ramuhu? Na Hadesie jest nas z 10 osób, więc nie jest aż tak źle i stanowimy raczej zgraną paczkę...
A propos "kilku osób, które mają zamiar", to właśnie tam pokładamy największą nadzieję :)
W każdym razie polecam Hades na przyszłość, a w razie migracji być może moglibyśmy jakoś się przemieścić albo do Ramuha albo do Hadesu, zależnie od tego, gdzie więcej osób i czy SE pozwoli, no i oczywiście od tego, czy Wy byście tego chcieli ^^
Pozdrawiam wszystkich graczy, niezależnie od serwera, good luck and have fun :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”