Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

White SeeD

Ulubiona postać w FF 7-9

Post autor: White SeeD »

Wiadomo- bierzcie pod uwagę nie tylko wygląd, ale także charakter, nastawienie do życia, styl itp. Nie muszą być to grywalne postacie, mogą być 2 i 3 planowe.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Jako ze nie ma Viviego w ankiecie,to daje głos na Clouda ale Vivi jest na pierwszym miejscu a potem Cloud i Barret
FF XII W trakcie katowania
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nanaki przechodzi Koki? - rotfl przeciez to psina. Moze za koscia biegac :lol:
Ja glosowalem na Clouda - nie przeczytalem, ze mozna podac kogos innego :P
To ja wybiore Irvina :D :D :D - chociaz wlosy fajne mial :D
No Cid tez ujdzie :]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Główny bohater, tutaj napewno zwycięzy Squall. Przy nim nie da się nudzić, a poza tym charakter ma miodzio :lol: Najlepsza z dziewczyn to Selphie (ekchę, chodzi mi o wygląd, a nie o charakter :twisted: ) oraz Aeris (tutaj to już charakter oraz przesłanie :D ). Za Nanakim nie przepadam (bo nie wiem, czy go podrapać czy mu kość rzucić), Cid gdyby nie ta cenzura byłby o wiele fajniejszy, Barret - czarnuch i tyle, Tifa - fajne piersi nic więcej, Quistis - nuda + zachwiania osobowości, Zell - nawet fajny, ale potem robi się nudny, Riona - bleeee :? Seifer - jakoś się nie mogę przekonać, Ellona - gdyby można było nią grać, może byłoby lepiej, Laluś (czytaj Irvine) - tutaj wystarczy przeczytać notkę Kokiego :razz:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Riona - bleeee
Zgadzam się całkowicie. Jako główna postać kobieca, jej charakter powinien być wyraźniej zarysowany. A Zell... nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z młodym Cidem z siódemki :)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

ehhh...ja głosowałem za Squallem. Jego charakter - opanowanie i stoicki spokój to to co mi sie w nim podoba...i te ciągłe monologi... :)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

BeeBBo pisze:ehhh...ja głosowałem za Squallem. Jego charakter - opanowanie i stoicki spokój to to co mi sie w nim podoba...i te ciągłe monologi... :)
... to przejaw schizofrenii :P . Ale takie już zwyczaje Japończyków. Ale masz rację- charakter Squall ma ziomalski :D
Zbigniew_R

Post autor: Zbigniew_R »

Zaznaczyłem Zidane'a. Podczas grania w każdą z części jakoś najłatwiej było mi się z im utożsamić... Był jakiś taki bliski mi charakterem.
PS. Co macie do Rinoi? Fajna babka, pasowali do siebie ze Squallem.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Erelen pisze:Laluś (czytaj Irvine) - tutaj wystarczy przeczytać notkę Kokiego :razz:

Taaa pewnie zazdroscicie jemu, ze tak wyrywal laski - no coz nie kazdy moze byc taki :lol:
Dobre bylo jak rwal Selphie w Fishermans Horizon :D i pomogl Squallowi z Rinoa. Zna sie na rzeczy facet :lol:
Seraph

Post autor: Seraph »

Dobra nowy jestem...ale co z tego...jesli chodzi o najlepsza postac z tych finalow to jest nim bez zaprzeczenia Seifer - ma chlopak klase i styl - no i daje na poczatku w kosc temu lebiodzie (Squall)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Madtrax pisze:
Erelen pisze:Laluś (czytaj Irvine) - tutaj wystarczy przeczytać notkę Kokiego :razz:

Taaa pewnie zazdroscicie jemu, ze tak wyrywal laski - no coz nie kazdy moze byc taki
Chyba sam te laski z drewna robił :573: Pewnie brzozowego :572: Jak najlepsza laska z FF VIII mogła się zakochać w takim imbecylu :?: :570:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

heh mozna mowic o innych psotaciach ale w ankiecie tylko glowni :] to na zadnego narazie nie glsouje
Garnet skazuje na gilotynę jej 'motto'("W rzyszlosci befde krolowo ale na pewno vbede soba!!!!!11111 OMG r0x0rz!!!!11")
czy zmiana stanu musi swiadczyc o zmianie charakteru...chyba ze masz na mysli mialkowosc tej mysli
..a o ile wiem nie grales w ff9..no chyba ze jzu grales
a i tak btw Koki...naogol oceniasz ludiz jedynie po wygladzie?
Kuja... o nim to by można książki pisać. Np. dla transwescytów
nio i dobrze ze jest postacia ktora podchodzi po wiele tematow ;] ...a ze bishounen sie nei podobaja to coz ;]
Barret - czarnuch i tyle
...

ja ofkoz swoj glos stawiam na mego lovelasa :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Meiner Meinung, najlepszy komplet dziewcząt był w ósemce. Quistis- doświadczona instruktorka, Selphie- niewinna duszyczka... Edea, Ultimecia... nawet Rinoa :grin: . Respect!
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Dobra nowy jestem...ale co z tego...jesli chodzi o najlepsza postac z tych finalow to jest nim bez zaprzeczenia Seifer - ma chlopak klase i styl - no i daje na poczatku w kosc temu lebiodzie (Squall)
Sorry ale Seifer to dla mnie pozer, lamus!!! Mysli, że cos potrafi a tak naprawde zachowuje sie jak rozkapryszony gówniarz... (twardziel-hehehe :lol: :lol: :lol: )
Mati-San

Post autor: Mati-San »

W FF8 to najbardziej lubie Zella i Lagune. Obydwaj fajnie wyglądają. Laguna jednak najlepszy, fajny ma charakterek chociaż czasami zdarzy mu się walnąć jakąś gafę :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”